Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Pivoty - tajemství parketových obchodníků


Doporučené příspěvky

ahoj,
můžete mi někdo poradit, jak správně spočítat pivoty na trhu ES. Pokud používám close, je to cena která zavírá u nás v 22:15 nebo půlnoc? High, low se počítá včetně premarketu nebo jenom v hlavním obchodním čase? Zkoušel jsem i indikator v ninja trader a různá nastavení a pokaždý to vychází trochu jinak. Není to sice velký rozdíl ale každý tick se počítá. Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 36
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

casablancax, take jsem to resil. Nejlepsi hodnoty jsou podle me ty, ktere jsou pocitane z celeho dne. Tzn. naseho casu close 22.15, open 22.30. Ale nejak statisticky overene to nemam, jenom jsem projizdel grafy a internet, abych zjistil, jake hodnoty jsou nejcasteji doporucovany=obchoduje je nejvic lidi....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dík Pavle, asi to je jak píšeš. Porovnával jsem si hodnoty, open, close, high, low, které jsou uváděny na této stránce www.mypivots.com/dn/?symbol=284 s grafem a počítají to z open ve 22:30, close 22:15, high a low včetně premarketu.

Poradíte ještě někdo stránky, kromě těch co zde přikládám, kde se denně uvádějí hodnoty pivots points na daný den. Rád bych to ještě porovnal. Jde mi hlavně o ESko. Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 4 months later...

×
×
  • Vytvořit...