Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Amibroker 4.60 CZ


Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 340
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravim,
chci se zeptat na jednu vec v importu do AmiBroker. Kdyz dam import wizard urcitych dat tak se mi data hned objevi jako graf (soubor custom1.format), ale pokud tento soubor pote spustim jako import ascii, tak uz se nezobrazi. pouze vyskoci znama hlaska "Not enough data available. To plot any chat at least 3 dara bars are needed....."
Nemuze to byt tim, ze to je AB demo?
*utr*

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobry den vsem ...

prosim o radu. Uvazuji o zakoupeni Amibrokera v profesionalni verzi a chtel jsem se zeptat zda-li by jste mi mohl nekdo poradit vhodneho zprostredkovatele prostrednictvim ktereho by se dala stahovat ziva intradenni data. Vim, ze na tomto fotu jste rozebirali ruzne zdroje, ale priznam se ze z toho nedokazu objektivne vybrat. Jde mi o následující požadavky:
1. živá inttradenní data zpožděná max 2 s (jak je zde výše uvedeno)
2. rozumný měsíční poplatek a nenáročnost bankovních převodů (platbu do zahraničí mam aktivovanou)
3. Hlavně ale technická nenáročnost spojení AmiBrokeru s tímto serverem poskytovatele dat a spolehlivost tohoto propojeni.

Později, tak za 2-4 měsíce hodlám stahovat data od IB, kde si otevřu účet, ale do té doby potřebuju živá data a hlavně se naučit s AmiBrokerem pracovat.

I kdyz se mozna budete opakovat, presto prosim poradte.

Dekuji

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

U AmiBrokera je i program AmiQuote, který umožňuje stahovat data. U akcií jsou to EOD historická a cca 15 min zpožděná (eod) z aktuálního dne. To je free. Samozřejmě, že lze AmiBroker propojit jak s InteractiveBrokers, tak i s eSignalem a dalšími. Ale to už není free.

Někde jsem to už psal. Na naučení čtení grafu, indikátorů a hrubý návrh systému stačí EOD data jakéhokoli titulu. A až už půjde do tuhého, tak si sehnat historická intradenní data toho trhu, kde chci obchodovat, a na tom doladit svůj systém. A teprve potom si zaplatit reálná data a začít trénovat obchodování.

A nebo se spokojit s EOD daty akcií a mám to zadarmo!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Harmonie ...

dekuji za odpoved Frantisku, jen jsem se nepochopili. Potrebuju pro obchodovani jiny software nez nabizi standartne u IB a protoze myslim ze by mi vyhovoval AmiBroker ptal jsem se dle pozadavku vyse, ktery poskytovatel aktualnich "zivych" byt i zpoplatnenych dat by byl nejdostupnejsi a nejspolehlivejsi.

Respektive zeptam se jinak. Myslite ze by bylo mozne, abych spojil AmiBroker s daty IB aniz bych mel zatim u nich otevreny ucet (otevru do 4 mesicu) a pausalne jim za ziva, aktualni, min zpozdena data platil nejaky poplatek?

Diky

Prerodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Co já vím, tak poslední verze (4.9?pouze v angl.) má replay, tak by řešením bylo koupit tuto verzi a z SGmagic 2sec. historická data a můžeš přehrávat doaleluja a ještě přitom využít backtesty(pokud trochu programuješ).
Co bys chtěl víc??? Za ty prachy nic lepšího nepořídíš -))

Zdraví
PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...