Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Amibroker 4.60 CZ


Doporučené příspěvky

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 340
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den

prosim o radu. Chci propojit AB Pro 4.8 a uctem IB. je super video ktere je tu nabidnute a ktere mi moc pomaha. Mam vsak problem s nainstalovanim IB plug-inu k propojeni obou software. Ze stranek Amibrokera jsem si stahnul nejnovejsi verzi plug-inu, ale zde nastava problem. jsem technicky antitalent a nevim jak dale postupovat. Kdyz chci stahnuty program IB.dll otevrit nejde to. moje Windows Vista to neumi a nabizi pouze moznost hledani otevreni DLL na netu v programu v jakem byl vytvoren a vzdy me to pouze nasmeruje na nejake anglicke stranky, kterym nerozumim.

Mohl by jste mi nekdo poradit kroky jakym zpusobem ze stahnutym DLL souborem dale pracovat, prip. jaky pouzit program nutny k jeho otevreni a take jak dale s otevrenym souborem dale pracovat, abych ho pomoci nej spojil IB s AB.

za radu moc dekuji

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, Pro ulehceni prace (i kdyz by se to nemelo, jak nam povidaly na kurzu) sem se rozhodl ze se naucim s amibrokerem. Po nastudovani obou videi a prostudovani tohoto vlakna sem si napsal malej programek. Vysledkem je ze program nakupuje jako o zivot a prodava stejne. Ja bych pritom chtel testovat jenom jeden kontrakt. Asi mi uniklo nejake nastaveni. Proto prikladam dle mne dulezity obrazky a prosim o pomoc. program: PositionSize = MarginDeposit = 1; //nastavuje //obchodovani pouze s jednim kontraktem Buy = Close > 572.0; Sell = Close 4310

4311

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ultrader Napsal:
-------------------------------------------------------
> chci se zeptat, zda nekdo zna jednoduchou formuli pro spravne vykreslovani barev EMA - zelena, pokud smeruje up a cervena, kdyz down.

// Nastavení periody Emy
Perioda = Params("Perioda", 20, 5, 200, 1);

// Výpočet Ema
_Ema = Ema(Close, Perioda);

//Výpočet barvy up=zelená, down=červená, jinak černá
Barva = iif(_Ema>Ref(_Ema, -1), colorGreen, iif(_Ema
// Vykreslení grafu s proměnlivou barvou
Plot(_Ema, "Ema=", Barva);

Dá se to samozřejmě nacpat do jednoho příkazu, ale tohle je pro ukázku

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobry vecer, prosim o radu. Importoval jsem si data Emini Russell (ER2), nastavil jsem si v SYMBOL INFORMATION tyto hodnoty: Tick size: 0.1 Point Value: 100 (jako ze hodnota minimalniho ticku je 0.1 a hodnota plneho bodu 100). A kdyz dam backtest na moji strategii (to myslim neni dulezite) tak mi to vyhazi tyto hodnoty: napr. buy 756.5; sell 768.4; profit 1405.5 to znamena ze v bodech vychazi profit na 11.9, ale v $ na 1405.5 Tohle proste vubec nechapu. Prikladam vysledky backtestu a prosim o pomoc, abych to nemusel delat rucos. Dekuji

4439

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pinokio88: nastaveni symbolu je spravne, ale ve vypisu backtestu je ve vyznacenem obchodu pocet kontraktu 4.845.
Celkove pak: (768.4-765.5)*4.845 = 1405.05 $

Vypada to, ze pocet kontraktu je pocitan nejakym vzoreckem, ktery nezaokrouhluje kontrakty na cela cisla (napr. posledni ve vypisu viditelny obchod je proveden s cca 76.7253 kontrakty). AB s tim problem nema, ale vysledek nedava smysl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...