Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Amibroker 4.60 CZ


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 340
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj jA,
díky za typ, ale nefunguje. Je tam něco asi špatně. Těžko se mě tipuje co, ale možná, že tam není využitý "LowNákupníUsečky" . Nevystupuje mě to totiž pod tím low. Vystupuje to kdesi na další svíčce, pokud je opačná a směřuje na jih, ale ne pod low vstupní svíčky. Mrkneš se ještě na to?
Dík
PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to PETr:

U shortu jak pises, to nejspis fungovat nebude, protoze SL je nastaveny X ticku pod low nakupniho dne... Pro spravne fungovani u shortu by se SL mel nastavit nejspis pro zmenu X ticku NAD high nakupniho dne... Popremyslim jak ApplyStop vetvit, podle toho jestli jsi long nebo short a jestli na neco prijdu, tak to sem hodim... :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to PETr:

Nejspis to mam, mne funguje nasledujici kod:

X = ...; //pocet ticku
VelikostTicku = ...; //velikost 1 ticku

if (Buy = 1)
{
CasNakupu = BarsSince(Buy == 1);
LowNakupniUsecky = Ref(Low,-CasNakupu);
VelikostSLLong = (X * VelikostTicku)+(BuyPrice - LowNakupniUsecky);
ApplyStop(stopTypeLoss, stopModePoint,VelikostSLLong, 1);
}
else
{
if (Short = 1)
{
CasNakupu = BarsSince(Short == 1);
HignNakupniUsecky = Ref(High,-CasNakupu);
VelikostSLShort = (X * VelikostTicku)+(HighNakupniUsecky - BuyPrice);
ApplyStop(stopTypeLoss, stopModePoint,VelikostSLShort, 1);
}
}

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jA,
tak tohle mě nefunguje vůbec. Celý se to zašmodrchalo.
Vyrušilo to mý nákupní a prodejní příkazy a nahradilo to nesmyslama. Asi to nejde dohromady s tím co už mám.
Te první vzorec v dlouhých pozicích byl dobrej(až na ty shorty), ale teď je to všechno špatný.
Nelam si s tím hlavu.
V mým systému to není rozhodující, jen jsem si chtěl nastavit pevný SL jinak než podle velikosti ticků natvrdo.
Díky za ochotu.
PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Vas,
premennu VelikostTicku - mozete nahradit premennou TickSize - v ktorej AB automaticky udrzuje velkost ticku aktualnej komodity s ktorou pracujete (berie hodnotu zzadanu cez symbol->information->ticksize). Pet k rovnakemu zaveru som prisiel aj ja - s funkciou ApplyStop sa neda naprogramovat takmer ziadna rozumna strategia(alebo to neviem) - s posuvanim SL. Vzdy riesim riadnie pozicii v cykle.


Borco

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
posilam kompletni kod, ve kterem mi presne funguje jak Stop loss, tak Profit target... V nastaveni backtesteru mam v zalozce Obecne nasledujici: Pozice = Long and Short, povolenu okamzitou aktivaci stops, opacny vstupni signal = exit a Futures rezim. V zalozce Stops mam u vsech druhu zaskrtnuto nepouzit... A mam AB 4.60... Treba to jeste nekomu pomuze... :-)

//ZACATEK KODU

Buy = (Close > High);
Short = (Open > Close);

PositionSize = MarginDeposit = 1; //nastavuje obchodovani pouze s jednim kontraktem

ApplyStop(stopTypeProfit,stopModePoint,2,1); //nastavuje Profit Target na 2 body

X = 8; //umisteni SL 8 ticku pod low nakupniho dne - Long nebo 8 ticku nad High nakupniho dne - Short
VelikostTicku = 0.25;

if (Buy = 1)
{
CasNakupu = BarsSince(Buy == 1);
LowNakupniUsecky = Ref(Low,-CasNakupu);
VelikostSLLong = (X * VelikostTicku)+(BuyPrice - LowNakupniUsecky);
ApplyStop(stopTypeLoss, stopModePoint,VelikostSLLong, 1);
}
else
{
if (Short = 1)
{
CasNakupu = BarsSince(Short == 1);
HignNakupniUsecky = Ref(High,-CasNakupu);
VelikostSLShort = (X * VelikostTicku)+(HighNakupniUsecky - ShortPrice);
ApplyStop(stopTypeLoss, stopModePoint,VelikostSLShort, 1);
}
}


Sell = Null;
Cover = Null;

//KONEC KODU

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobry den,
pokousim se propojit Amibroker s TWS od IB... Naistaloval jsem si IB plugin, vytvoril novou IB databazi a pridal 2 symboly (ER2Z6-GLOBEX-FUT a ESZ6-GLOBEX-FUT)... AB se normalne pripoji a v okne Realtime quote se mi zobrazuji aktualni hodnoty z TWS, takze Amibroker data z TWS nejspis ma...problem je v tom, ze se mi nezobrazuje graf... :-( Nevite nekdo co s tim?

Predem dekuji za jakoukoliv odpoved...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Ja:

Ano pokial pouzivate TWS demo , tak tam niesu spravne data, a takisto cez API netecu dobre data, a spravasa to presne ako popisujete. Ale je to problem aj ostatnych aplikacii - napr ja som skusal este ked som nemal ucet u IB aj IBchart - s podobnym problemom.

Dufam ze sa chapeme spravne - TWS demo je to s login: demo a passwd:edemo, s paper accountom, ktory si mozete dat zriadit k ostremu uctu to ale ide v poriadku.

Este moze byt problem ze v database settins nemate zaskrtnuty zdroj dat z IB.

BORCO

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...