Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Amibroker 4.60 CZ


Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 340
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny tradery. Mám menší problém s amibrokerem 4.90. Bohužel jsem podcenil svoji znalost angličtiny a zakoupil jsem anglickou verzi. Proto bych se chtěl zeptat, zda někdo neví kde by se dal sehnat manuál v češtině nebo pokud ho někdo má, zda by mi ho nemohl za nějakou protislužbu poskytnout. Děkuji za odpověď

S pozdravem

Satanas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dreamere,
Mohlo by to být nestejným nastavením časů.
Alespoň to byl můj případ. Měl jsem FSXtru, která měla grafy s časem řízeným u nich a AB (s daty z IB) bere čas z počítače.
Vyřešil jsem to instalováním nějakýho prográmku na seřizování světovýho času v počítači.
Přesto se ty data trochu rozcházely, ale nebylo to tak dramatický.
Zcela to vyřešilo opuštění drahé FSXtry. -))


Až teď jsem si všiml - z e-signálu jsou zpožděná data? Jestli tohle nebude ten "zakopanej pes".
Všechno se ovšem týká ID dat, průběžně stahovaných.
Co se týká špatného backfillu - to už nevím.
Čau


PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,
nevíte někdo, kde AmiBrokeru nadefinovat širší datumové rozmezí (pro osu X) do budoucnosti ?
Jde mi o to, že si nechci s analytickými nástroji kreslit čáry jenom nad cenovým grafem, ale i trochu (třeba měsíc nebo dva) dopředu, nad prázdnou plochou - tam se ale jaksi nelze posunout.
Díky, Ohn.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ohniváku,
v "možnosti" je "počet čárek napravo" a tam si můžeš zadat i jaksi počet dní. Zkus to, třeba to bude ono.
Mě teda spíš vyhovuje kreslit polopřímkami nebo kýho čerta se jmenují - když z leva jsou přichycený pevně a zprava jdou do nekonečna. Tohle mě přijde elegantnější než mít mezeru mezi novými daty a okrajem zprava.

PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobry den,
mám problem s demem AmiBroker 4.9. Naimportoval jsem do nej minutova data z opentick, ale nejlepsi rozliseni co dostanu je jeden den. Volby pro intraday jsou vsechny inaktivni. Chtel bych se zeptat, zda je to omezeni dema, nebo neco delam spatne? Dekuji za odpoved

minio

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Minio:
Amibroker má vlastně 3 verze. [bold]Profi[/bold], ta umí zobrazovat intradenní data, [bold] Standard[/bold], ta zobrazuje jen eod. [bold]Demo[/bold] je očesaná standardní verze. To znamená, že z programu vyrazíš pouze EOD. :(

Jenda9:
Program načítá data v ascii tvaru. Přesné rozvrhnutí dat je popsáno v parametrických souborech v [bold]c:\Program Files\AmiBroker\Formats[/bold]. Lze si to všelijak upravit. Ale hlavní je, že to musí být [bold]text ascii[/bold].

masarik:
Amibroker je v češtině, ale zatím jen verze 4.8. Přesný odkaz ti sem nenapíšu, jistě asi tušíš proč. Ale kdo hledá, ten najde. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

dobry den,
rad bych se zeptal, zda je pro zobrazovani grafu a rucni backtesting vhodnejsi AmiBroker nebo Sierra, prip. jiny program cenove dostupny. Zacal jsem se zajimat o Amibroker, ale dle ruznych prispevku v diskuzich je spise urcen pro technicky zamerene tradery. Jelikoz programovat neumim a chci software vyuzivat predevsim na vyse uvedene cinnosti, rad bych znal nazory zasvecenych. Predem dekuji za odpovedi.
*utr*

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nejlepší je Excel, ale jinak je to asi jedno. Amobroker je prioritně dělaný na akcie, mě ale docela sedí, jsem s ním spokojený, je to uživatelsky dobře udělaný program. Se Sierou zkušenosti nemám, ale chce to asi si vyzkoušet demo a rozhodnout se, co komu lépe vyhovuje. Progranů je velké monožství, stačí hledat Googlem, v Čechách jsou nejrozšířenější programy recenzované zde na Finančníku....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...