Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Amibroker 4.60 CZ


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 340
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tak ked ho nikdo nemate tak mam este jednu prosbu kupil som si aimbrokera5 a zhanam do nho wcci ale mam problem pretoze stiahnut s woodieho stranky ho nemozem lebo sa mi nedari registrovat na fore...mi poslu mail ze ked mi zaktivuju account tak mi napisu ale nic a nic a sa ich opytam ze ci to mozu spravit tak no reply..tak ked ho mate tak prosim mi ho poslite lebo uz neviem co s tym,alebo ked ho nemate tak ho odtial stiahnite a hodte mi ho sem ..mockrat dakujem..uz neviem co s tym

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kupil som si ho v anglickej verzii a pouzivam ho v pohode na dvoch pc, este som sa chcel spytat ci by mi niekdo vedel pomoct..pretoze mam problem ktory neviem vyriesit stiahol som si intradene data pre er2 a ym ascii,lenze problem je ked ich chcem naimportovat cez import wizard ako to je vo videu.jednoducho sa loaduju ale potom to vyhodi error a vobec neviem preco to nejde.....stlpce mam nastavene spravne aj oddelovac.prosim pomozte....pretoze 200dolarov sa mi necelo vyhodit len tak za nieco kde mi nejde backtestovat.dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

666milan666,
ke stáhnutí vzorceWCCI nepotřebuješ registraci na žádným fóru.
Stáhni si ho tady - je to v několika varintách:

www.amibroker.com/library/list.php

Šupni si do vyhledávání woodie nebo wcci.

S tím importem jsem měl taky problém. Ale nakonec jsem to zvládl. Jak? To už fakt nevím, ale když jsem to zvládl naimportovat já, zvládne to každej -))). Zkus si pročíst třeba forum AmiB nebo mrkni na videa tady:
www.amibroker.com/support.html


Hodně zdaru

PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravicko lidicky,

prosim, kdyby mi nekdo pomohl s Aminou...chtel bych asi neco takoveho: chtel bych aby mi amina dokazala ukazat akcie na short, ktere ten den vytvorily minimum za urcite casove obdobi (6 mesicu) a dokazala ukazat akcie, ktere udelaly naopak maxima. Myslim, že muj problem je v definici minima (maxima) pro mou potrebu...hledal jsem to i v tech funkcich, ale nenasel. Umim uplne ty nejnejzakladnejsi zaklady a nevim si s tim rady. Kdybyste si s tim dali nekdo chvilku casu a zachranily mi zivot;)

moc děkuju

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry vecer Vsem,

chtel jsem se zeptat jestli nevite jak funguje Amibroker pri nakupovani a naslednem prodavani .... resp.

Muj dotaz:
Vzorova situace:

Ukaze se na grafu zelena sipka [znacim tim vyplneny Buy prikaz] >> koupeno
Nasledne se ukaze dalsi zelena sipka >> uzavre se novy obchod
...
po nejakem case se ukaze cervena sipka [znacim tim vyplneny sell prikaz]


>> a ted se stane co? Uzavre se pouze 1 obchod? Nebo se uzavrou vsechny dosud provedene Buy prikazy??
Jakto tam vlastne funguje?
Da se to nejak ovlivnit? Nastavit?

Vsem hodne uspechu
Lukas

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...