Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Amibroker 4.60 CZ


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 340
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim pani

Takze Buy je logicka premmenna ci na danom bare chceme uskutocnit buy prikaz, za kau cenu sa da nastavit bud cez settings v automatic trading - zalozka trades - daju sa tam urcit hodnoty pre buy sell short aj cover- da sa zvolit rozklikavacom close,open,hi,lo. V pripade ze3 chcete hodnotu nakupu urcit sami tak ju treba ulozit do buyprice,sellprice,shortprice,coverprice. S posuvanim SL nemam moc dobre skusenosti a preto to robim cez cyklus for.

takze Vas problem by mohol byt vyrireseny takto

buy1=(vasa podminka ktora ak je splnena ziadate buy na dalsom bare hi+1)

buy =ref(buy1,-1) and H>ref(H,-1); //na dalsej svieci chceme nakupovat ale aby to bolo mozne musi byt h>h predch baru-kedze chceme nakupit za hi+1
buyprice=ref(H,-1)+1; //nastavujeme nakupnu cenu na kazdom bare h+1 predchadzajuceho baru, len ak je buy==1 vykona ssa aj nakup


ZAtial sa majte

BORCO

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tom_czr Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobry den,
>
> mym cilem je vytvorit si AOS na intraday obchody
> (hlavne ES, ER) a hledam vhodny software.
> Co se tyce programovani tak bych nemel mit nejaky
> vetsi problem, system uz mam v hlave, ted je treba
> to jen zautomatizovat, at u toho nemusim porad
> sedet.
> Rad bych se zeptal, jestli je mozne ve spojeni
> IB-Amibroker takovyto AOS vytvorit a jestli je
> zde nekdo kdo s timto ma zkusenosti.
> Je mozne aby Amibroker s naprogramovanym AOS
> posilal prikazy primo do IB? Nebo je k tomu treba
> jeste nejaky soft?
>
> Tomas

Tomas:
Na backtest cez AB by mal fungovat Autotrader - osobne som to ale neskusal ale na ich strankach pisu ze sa dokaze spravat ako nejaky simulator TWS - takze vypnete TWS-namiesto neho zapnete autotradera s historickymi datami, a AB by sa malo pripojit na autotradera v domneni ze to je TWS, podobne by tam mol ist pripojit aj napr BT. Bohuzial Osobne som to netestoval.

Na posielanie prikazov priamo do IB existuje plugin AmiBroker Auto-Trading interface for Interactive Brokers www.amibroker.com/at/index.html, sam ho nepouzivam - ja pouzivam len zvukove upozornenia 50sec pred potencialnymochodom - takze neviem preco je tento plugin uz cca 2 roky v stadiu beta - ci len preto aby sa branili pred nejakymi reklamaciami - alebo ci je to fakt tak nefunkcne.

Borco

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pánové díky moc.
Ozkouším to. Já samozřejmě vím, že to jde nastavit v nastavení, ale potřebuji si hodnotu vstupu a výstupu zadat sám a ne čekat na close(2. minutový pohyby na ER2, z čehož můj systém vychází jsou na mě hodně velký).

Napíšu jestli se mě to (ještě před dovolenou)podařilo.

PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Borco, můžeš mě objasnit ještě k tomu cos napsal:
"buyprice=ref(H,-1)+1; //nastavujeme nakupnu cenu na kazdom bare h+1 predchadzajuceho baru, len ak je buy==1 vykona ssa aj nakup" - Asi jsem to moc nepochopil. Podle toho nastavím cenu nákupu??? Nějak mě to nejde. Potřebuju si stanovit nejlepší vzdálenost vstupu nad HI minulého baru tzn. od 1 do tří ticku nad HI minulého baru.
Když změním tu jedničku tak se nic neděje a připadá mi, že to kupuje jenom na HI a to je docela blbý.

Poradíš?
Díky
PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PET Napsal:
-------------------------------------------------------
> Borco, můžeš mě objasnit ještě k tomu cos napsal:
> "buyprice=ref(H,-1)+1; //nastavujeme nakupnu cenu
> na kazdom bare h+1 predchadzajuceho baru, len ak
> je buy==1 vykona ssa aj nakup"

- buyprice sa pozije len ak je prmenna buy v hodnote 1 - takze treba upravit aj :
buy =ref(buy1,-1) and H>=ref(H,-1)+2 and L=
to +2 je pre nazornost - napr na er2 - treba samozrejme dat h+0.2, popr pouzit premennu ktora sa vola ticksize(H+2*TickSize)

buy a buy price je vstup do dlhej pozicie
sell a sellprice je vystup z dlhej
analogicky short a cover - nastup a vystup zo shortu.

Neviem ci to chapete ak nie mozete mi zavolat na skype:borco7

Majte sa

Borco

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Borco dik,
celkem mi to ze zacatku zamotalo hlavu, ale myslim ze po tom poslednim vysvetleni mam jasno. Myslem jsem ze v AB testu muzu nakupovat jen za O,H,L ,C ci prumer - ale vidim ze se da dostat i mezi ne.
Chtel bych se zeptat jak je mozne zobrazit po aut.backtestu sipky vstupu a vystupu uskutecnenych obchodu na grafu?
Kdyz kliknu pravou mysi na radek ve vysledcich > show arrows...tak se nic nedeje. Musim nekde neco prednastavit? Nebo neco nekam nadefinovat? Je to pro me dulezite videt vysledky prehledne na grafu.Jestli nekdo muzete poradit, bych bych vdecny.

Zatim...a obchodum zdar
Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Seznam obchodu mam nastaveny. Jednotlive obchody mi to ukaze, ale kdyz chci zobrazit sipky tech obchodu na grafu, tak to neukaze nic. taky me napadlo jestli to neni tim, ze zatim pouzivam jen trial verzi. At sem hledal jak sem hledal, nikde sem nenasel jake ma trial verze omezeni. Vim, ze po vypnuti AB se neco neulozi, ale pri samotne praci mi zatim fungovalo vsechno. Kdybych aspon vedel, ze ve full verzi mi ty sipky budou ukazovat, tak by to byl konecne padny duvod rozhoupat se ke koupi.
No snad k tomu pozdeji nekdo neco doda.

Zatim dik a obchodum zdar
Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jsem zacatecnik a hledam soft na testovani. Zajal mne nadpis tohoto vlakna, hlavne dovetek CZ. Muzete mi poradit, kde stahnout CZ verzi tohoto programu. Nasel a stahnul jsem zatim jen angl. verzi.
Chtel bych obchodovat a zatim testovat e-mini. Myslite ze tento soft se na testy e-mini hodi.

Diky za info (tu)
Frogy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Robert

Ked uz si tikam s Pet-om mohli by sme si asi aj mi? Ide mi o to aby som v tom nemal gulas.Zatial Vam budem vykat ;)

Napada ma ci mate pridany ten kod v cenovom grafe grafe?? ?(pridat ho ako dalsi indikator - popr da sa pisat priamo do kodu s grafom - opacne tlaciko mysi na grafe-edit - s toho sa dobre uci)

Ak Vam to aj napriek tomu nefunguje sipky viete vykreslovat aj programovo:
napr pre vykreslenie shortovych obchodov - long uz nepouzivam :)) PBsystem:))

PlotShapes((Cover!=0)*shapeUpArrow+(Short!=0)*shapeDownArrow,colorGreen);//toto je v jednom prikaze - vykreslenie aj vstupu aj vystupu zo shortu.

alebo priamo z helpu:
PlotShapes( IIF( buy, shapeDigit9 + shapePositionAbove, shapeNone ), colorGreen );

Myslim ze volat na skype nieje az taky problem staci si stiahnut skype z internetu a zohnat sluchatka z mikrofonom - taketo odpovedanie mi zabera prilis vela cau:((

Zatial sa majte

BORCO




Link to comment
Sdílet pomocí služby

Frogy,

Pravidla tohoto serveru zakazuju davat sem linky na cz stranky podobneho zamerania - takze pouzite google, popr. priamo na anglickej stranke amibroker vlavo dole je link pod International.

Inak neviem aka je aktualna ceska verzia ale vacsinou zaostava za anglickou v sucastnosti 4.8 - ale ako to tu niekto uz uvadzal da sa s ceskej demoverzie zobrat len help subor - a fungovat s anglickym.

BORCO

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Borco

s tim tykanim souhlasim. Dik za rady. Vyzkousim to a uvidim. Ted bohuzel jsem si nejak "vysadil mimo provoz" AB. Zkousel jsem si nainstalovat na zkousku cesky AB a kdyz jsem si pak zpetne nahral angl.verzi tak mi to nejak blbne a hlavne mi nejde backtest. Takze to davam dohromady. Asi bych si mel poridit sluchatka a mikrofon:))

Zatim se mej
Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...