Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Amibroker 4.60 CZ


Doporučené příspěvky

Ahoj Borco,

jeste jednou dik za videa, chtel bych te poprosit jeste o to slibovane video o jednoduchem systemu, myslis ze je to realne?

Pripadne uvest nejakou tvoji univerzalni sablonu (hlavicku + ostatni pomocny kod).

Potrebuju totiz naprogramovat neco jako toto:

ER2

set trailingSL=1
If (closebarvalue(previousday(15:30)-closebarvalue(today(8:30))) > 1.5 then sellmarket(8:31:00)
If (closebarvalue(previousday(15:30)-closebarvalue(today(8:30)))
Je to delane na max 1 obchod denne a dava to obcas dobre vysledky. Po open gapu to ma jit jeste chvili ve smeru gapu.

Pripadne jestli mate nekdo dalsi nejakou sablonu do AB tak sem s ni.

diky

Pete

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 340
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

AHojte, mam neprekonatelnej problem s nastavenim AB pro backtest ER2, v priloze je videt jak to mam nastaveno, a porad me to spatne pocita profit, naslo to jeden long signal vystup o skoro tri body vyse, ale profit me to da -2 (nevim ani ceho, asi $) no proste urcite mam nekde neco blbe nastaveny, ale zkousel jsem snad skoro vsechno ale porad me to zapocitava jen -2 na obchod a nic vic :-( Poradi nekdo? Dik, Mirek.

2228

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
nevite nekdo prosim, zda-li je mozne nejakym zpusobem nastavit u vice symbolu soucasne Tick size, Margin deposit a Point value? Chci si do AB naimportovat vetsi mnozstvi dat a nerad bych stravil pul dne editovanim jednotlivych symbolu... :-/

Vim, ze se tyto hodnoty daji zadat primo do vzorce obchodniho systemu, ale nezda se mi to jako prilis dobre reseni...

Predem dekuji za jakoukoliv radu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, možná už to tady někdo řešil, jsem momentálně před backtestem a papertradingem 2 trhů jak v ID tak 2 vybraných trhů v PO. Tudíž bych chtěl hned od začátku vyzkoušet obojí. Financnik doporucuje na ID Sierru a na PO TNT ...coz mi nepripada zcela ideální.Můžete mi prosím říci:
1.Je Amibroker pro ID srovnatelný se Sierrou?
2.Obchodovat zároveň(i provádět backtesty apod.) ID i PO v AB lze bez problému?
3.Lze propojit AB na IB nebo konkurenci, kde je RT srovnatelné?

Předem děkuji. Nerad bych udělal před investicí do softwaru a dat chybu.

Přeju hezký den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

AIRRR
1. Ano - ale AB viac zatazuje procesor(ak tam mate naprogram. nejaku vacsiu strategiu), popr viac indikatorov
2. Ano - mozete to mat vo viacerych oknach popr da sa aj viackrat spustit AB, a mat tak otvorenych viac databaz z datami
3. AB ide pripojit na IB, ako na zdroj dat, podporuju aj ine zdroje dat napr. esignal, IQFeed..., tak isto je tam uvolnene API

Mnohym uzivatelom sa zda sierra uzivatelsky prijemnejsia, kazdopadne mate moznost oba programy nejaky cas vyuzivat ako demo verziu - takze sa mozete rozhodnut po nejakom case pouzivania. Obe dema su takmer plnohodnotne(u AB sa neda ukladat databaza nacitanych dat)

S pozdravom

BORCO

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To PETr:

Sice trosku se zpozdenim, ale treba se ti to jeste bude hodit...

X = ... ; //zadej kolik ticku pod low chces umistit SL
VelikostTicku = ... ; //zadej jak velky je tick v trhu, ktery obchodujes
CasNakupu = BarsSince(Buy == 1);
LowNakupniUsecky = Ref(Low, -CasNakupu);
VelikostSL = X * VelikostTicku;
ApplyStop (stopTypeLoss, stopModePoint,VelikostSL,1);


Neni to stoprocentni a urcite taky nejelegantnejsi reseni, v AFL jsem jeste novacek...ale treba to pomuze... :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...