Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Amibroker 4.60 CZ


Doporučené příspěvky

Ahoj uživatelé AB,
mám skromný dotaz, pokud mě slyší někdo. V backtestu bych potřeboval ukončit otevřené pozice na close dne. Ve výsledcích mě to dělá trošku guláš, když mám pozici otevřenou přes noc a gapne mě to na open dalšího dne.
Je nějaká možnost toto ošetřit?
V nastavení jsem nic nenašel.
Víte?

Díky PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 340
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím. Mám dotaz. Právě si zakládám účet u IB. A tak jsem se chtěl zeptat zkušenějších na to, zda je možné propojit AB s IB tak, že nejen bude sosat jejich data, ale třeba přes API IB-TWS bude posílat příkazy a přímo z AB budu obchodovat????
Nebo slouží AB jen pro zobrazovaní grafů a případně indikaci vstupů a vlastní příkazy musím zadávat přes TWS?? Popravdě se mi TWS moc nezamlouvá a hledám jinou alternativu.

Díky za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny,
mel bych dotaz zda nekdo neporadi jak dostat do AB indikator WCCI v jeho kompletni podobe se vsemi temi "ukazateli".
Mam v AB jen nejaky zakladni CCI a to je vse. Nejake odkazy jsem nasel pres Woodies club. Ale ty formule se mi zdaji jaksi prilis dlouhe. To bych mel cely ten dlouhy seznam "vzorcu" prepsat do formula editoru v AB? Nasel jsem vice odkazu a potreboval bych poradit, ma-li nekdo s nejakym konkretnim dobre zkusenosti, popr. jak to technicky dostat do AB. Jsem pocitacovy hodne strohy zacatecnik.

dik moc
Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj
Ano, celý ten kód překopíruj do Formula editoru a ulož. Já používám intraday WCCI od DennisAndLisa a jsem spokojen.

Teď jsem koukal, že je nový update tohoto vzorce. Měl by být poopravený SW (prý porovnáván se Sierrou na YM, ER2 a NQ). Takže stahujte.

Zde je link woodiescciclub.com/forum/viewtopic.php?t=1357&sid=2015ffd469e78224c892328c20bc866f

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Zdravim Pet:

PET Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj uživatelé AB,
> mám skromný dotaz, pokud mě slyší někdo. V
> backtestu bych potřeboval ukončit otevřené pozice
> na close dne. Ve výsledcích mě to dělá trošku
> guláš, když mám pozici otevřenou přes noc a gapne
> mě to na open dalšího dne.
> Je nějaká možnost toto ošetřit?
> V nastavení jsem nic nenašel.
> Víte?
>
> Díky PETr

ja to riesim takto - ja zatvaram pri zatvarani burzy zaroven sa da pouzit premenna BurzaOpen - len na branie signalov ak je burza otvorena

buy=signal_na_nakup and BurzaOpen: //br signal len ak su otvaracie hodiny burzy

Cas=Hour()*100 + Minute() ; //v premennej cas bude 4miestne cislo - hhmm
BurzaOpen=(Cas>1530) AND (Cas0 AND DayOfWeek() sell=iif((not burzaopen) and ref(burzaopen,-1) );

Borco
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Borko, ještě si dovolím jeden dotaz ( když jsem Tě tak pochválil -))):
Pořád nemám vyřešeny výstupy z pozic. Když zadám vzorec:
Range7 = 0.2;
Sell = L=Ref(L,-1)-0.1;
SellPrice = Ref(L,-1)-range7 ;

Podle mé teorie bych měl ukončit dlouhou pozici na druhém ticku pod low minulého nebo předminulého baru., ale není tomu tak. Nevíš proč?


Vstupy mě s Tvou pomocí fungujou dobře:
range9 = (tady něco šupnu třeba 0.2 - pro ER2 podle strategie)
Buy = Ref(buy1,-1) AND H>=Ref(H,-1)+range9 AND L BuyPrice=Ref(H,-1)+range9;

Ale ten výstup???
Díky za pomoc
PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Borco, ještě v tom vzorci co jsi napsal pro burzaopen:

Cas=Hour()*100 + Minute() ; //v premennej cas bude 4miestne cislo - hhmm
BurzaOpen=(Cas>1530) AND (Cas0 AND DayOfWeek() Sell=IIf((NOT burzaopen) AND Ref(burzaopen,-1) );

Otevírají se pozice v čase burzy - O.K.

ale nefunguje uzavírání pozic. Před -1 na konci vzorce mě to hlásí chybějící argumenty.Netušíš proč?

PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
v tomto vláknu jsem se dočetl, že nefunguje ani Britefutures ani Lycos. Právě jsem si stáhnul a zaplatil plnou verzi AB 4.8 Profesional a je tam možnost se připojit na oba zdroje. Díval jsem se i na stránky Britefutures a fungují bez problému. Ale ouha. Data mi to nechce načíst. Myslíte, že opravdu není žádný free zdroj dat pro komodity nebo to může být způsobeno tím, že nemám AmiQuote zaplacenou licenci? Nerad bych platil za něco, co stejně nebude fungovat.
Díky za rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PET sorry, ten kod som pisal z hlavy a sekol som sa :( -takze spravne by to malo byt takto

sell=(NOT burzaopen) AND Ref(burzaopen,-1);
popripade s IIF
sell=IIF ( (NOT burzaopen) AND Ref(burzaopen,-1), 1, 0) ;

burzaopen -je logicka hodnota ktora ma log hodnotu 1 ak je dana svieca v case otvorenej burzy, a 0 ak je burza zavreta, takze podmienka vlastne hlada miesto ked na predch svieci bola este burza otvorena "Ref(burzaopen,-1)" a sucastne na aktualnom bare je uz zavreta - vtedy da signal na predaj

Cau

BORCO



PET Napsal:
-------------------------------------------------------
> Borco, ještě v tom vzorci co jsi napsal pro
> burzaopen:
>
> Cas=Hour()*100 + Minute() ; //v premennej cas bude
> 4miestne cislo - hhmm
> BurzaOpen=(Cas>1530) AND (Cas > DayOfWeek()>0 AND DayOfWeek() > burza - mimo hodin uzatvaranie pozicii -
> Sell=IIf((NOT burzaopen) AND Ref(burzaopen,-1) );
>
>
> Otevírají se pozice v čase burzy - O.K.
>
> ale nefunguje uzavírání pozic. Před -1 na konci
> vzorce mě to hlásí chybějící argumenty.Netušíš
> proč?
>
> PETr


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...