Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

lubifux:
máš recht, já si taky nestěžuju. Gapy začínám mít rád.
Dnes 140 pipsů. Po otevření šel do pizic - dostal jsem signály, ráno vystoupil skoro na vrcholu, hold ještě nemám zmáklý výstupy - že mám vystoupit dřív mi signál říkal, ale já...

Přesto nadmíru spokojen.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnešek a fundamenty absentují (mimo už proběhlé GB průmyslová produkce - kdo naskočil na cable short má se fajn). Japončící po noční otvíračce předpokládají další posilování jpy někde k 117-117,20 za dolar a jejich argumenty vyznívají celkem logicky...Pokud nyní po GB datech oslabuje libra a jpy by měl posilovat, vychází mi z toho (na pro mnohé oblíbeném librojenu) hodně kvalitní short..:-)
www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601083&sid=aPtGghavNS1A&refer=currency
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SIDe

niezeby som neveril analyze, ale myslis ze support na librojene by mal byt dost silny, gap sa zatial nezavrel a statisticky mi to vychadza tak ze trend ide vacsinou proti gapu, s tym shortom na librojene by som preto este chvilku pockal.

ja viem ze vacsina s vas tomu moc neveri, ale dajte pozor kde posadite tie sell prikazy.

BTW: nebol som do teraz pri kompe a vidim ze ten librojen mi PT minul o par pipsov, dost ma to stve dosiahol 130 bodov aja som mal PT 145

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike na nějakou statistiku ve formě gap-trend na FX moc nevěřím, mne momentálně zajímá to, že jde libra dolů a veze se s ní solidně i gbp/jpy. Od GB dat v 10,30 hod. spadl librojen o 100 bodů, cable o 120...Po dvou lotech jsem to už uzavřel se ziskem 3700 USD a zbytek po 3 lotech ještě s užším SL podržím.. - to je jediná statistika, které věřím a na kterou si mohu sáhnout..:-) SID

3978

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...