Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Obchodování kaizen: malé detaily za mnoho peněz


Doporučené příspěvky

to :micoko
to:regis

1.No pokial sa chces tradingom zivit tak ta tie percenta ta budu strasne zaujimať.Pokial budes na deme alebo tocit mini ci mikro loty tak ti to je fakt jedno.
Mas real ucet a pokusas sa tym uzivit?

2.regis
no na komunizmus zabudni.. sme s forexom v najrydzejsom kapitalizme aky existuje ...
a su si toho aj Petr a Tomas vedomí , a prave preto si tu krivku eqity robia aby mali prehlad ako su na tom, pristupuju k tomu profesionalne.
Treba si uvedomit ze prof trajder to robi pre peniaze a ze ho to bavi je iba pridana hodnota a sekundarny jav.
A ked sme u tych percentach ak prelistujete knihy ktore aj tu su prezentovane a dostupne aj tam sa docitate kto kolko % je schopny robiť.Ti najvacsi profici mozno robia 100% a je ich iba hrstka.Cisla tu spominane ako 400% .. su iba vystrely do tmy...
Clanok ako skolacka zarobila milion.. je pekny a nech si ho uzije ale pani snad si nemyslite ze bola iba sikovna ...ano sikovna a 99% stastia.

Suhlasim s tym ze tu je potencial obrovsky , ale profik si musi uvedomiť ze nie iba do plusu....a podla toho obchodovať.
Aj u ten ba by ma zaujimalo ako dlho mas realny ucet. a ci obchodujes loty.Mam pocit ze nazory real obchodnikov/lotovych/ aspon tak rocnych je lahko rozoznat od Demovych a minilotovych.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 79
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

hapko: a co se na to divat opacne... delat v zivote co te bavi, nemit nad sebou bic (=sefa, pichacku...) apod. a penize, ktere touto zabavou vydelame, je jen prijemne zpestreni pro dalsi zabavu a moznosti?

PS: Nejsem profi trader (= muj nazor je z tohoto pohledu demoveho obchodnika), ale v kapitalismu (nikoli jako bezny zamestnanec) se pohybuji nejakou petiletku, tak mne to snad zcela nedisikvalifikuje...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dokud se obchoduje rozumny pocet kontraktu (dokud trh zvladne toto mnostvi najednou), tak na e-mini jde vydelavat desitky procent mesicne. Prepocteno na rok je to mnohem vic nez 400%... S malym kapitalem jdou delat kouzla, s velkym uz to neni takova sranda (proste napr. ER2 nezvladne zobchodovat 1000 kontraktu najednou s malym slipem).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

s tymi % mas samozrejme pravdu, to je bez debaty

na margo tych lotov a minilotov,

na to aby sa clovek uzivil a obchodoval stabilne zrejme potrebuje vacsi balik penazi,
ak ten balik nma musi ho nejak nadobudnut, a urcite to nebude klasickym sposobom zarabania, a tiez to nebude tym ze by zaralbal 20-30% rocne

a co sa tyka tych knih, tak som nejakej mudrej som cital, ze je treba dokazat zarobit s 1000 USD 2000USD za rok a potom s 2000USD 4000USD za rok a tak dalej , neviem presne ,ale zda sa mi ze to napisal pan Jan Nowak, ktory asi nehovori od veci, ale mne sa to zhodnocovanie o 100-a viac percent vidi pravdepodobnejsie ako keby som mal zarobit 20-30% , ved to si tych par drobnych co mam mozem dat do AOSky alebo zacnem naiesto obchodovania investovat, a nebudem stracat cas, aj ked ma to velmi bavi

tot moj nazor obycajneho minilotoveho beginera :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hapko:
to myslim naprosto vazne. 40% mesicne znamena jen 2000$ na kontrakt (pri obchodovani 1 kontraktu na kazdych 5000$ na uctu). Lepe receno, je to dost konzervativni odhad, da se konzistentne vydelavat o dost vic. Me se to tedy zatim moc nedari, protoze casto beru obchody, ktere bych nemel a na takovych vzdy prodelam...

Jak uz jsem psal vyse, tech 5500% rocne je celkem pohodlne dosahnout, ale JEN PRVNI ROK (pokud clovek ma zkusenosti, je opravdu schopny vydelat 40% mesicne, proste nedela zacatecnicke chyby).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hapko:

možná svoji energii využijete mnohem lépe, když budete přemýšlet nad způsoby jak dosáhnout 5500% ročně, než když budete přemýšlet nad možnostmi jak toho nedosáhnout.

A jak píšete výše

"Mam pocit ze nazory real obchodnikov/lotovych/ aspon tak rocnych je lahko rozoznat od Demovych a minilotovych."

, tak přece pokud jste tak schopný a dokážete jen dle příspěvku odhadnout tradera, nebude pro Vás problém odhadnout dobře trh a docílit 5500% pouze po tom co si "přečtete" resp. podíváte na graf trhu :D .

Já jsem od uvažování "to přece nejde" přešel už dávno k uvažování "jak by to asi mohlo jít". Zkuste to taky a úspěch máte zaručen.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam pocit, ze drtiva vetsina z diskutujicich panu jeste prilis nevydelava...:)).
Ja sam mam za sebou teprve druhy + mesic za sebou a teprve se mi zacinaji otevirat obzory, co je a co neni v tomhle byznysu mozne.
Ti kteri maji pochybnosti o profitech, at si (pokud muzu doporucit) nejdrive zbacktestuji svuj system tak rok zpet, zaaplikuji jednoduchy PS ( uz to tady bylo x-krat receno) a kazdemu rozumnemu cloveku musi byt jasne, ze pokud se k tomu postavi seriozne, hlady urcite neumre:)) Diskutovat v otevrene diskuzi o KONKRETNICH udajich a o uctech je , nezlobte se na me, nejapna blbost nejakejch blaznu.

Zdravim

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to:
Honzin
""
, tak přece pokud jste tak schopný a dokážete jen dle příspěvku odhadnout tradera, nebude pro Vás problém odhadnout dobře trh a docílit 5500% pouze po tom co si "přečtete" resp. podíváte na graf trhu :D .

Já jsem od uvažování "to přece nejde" přešel už dávno k uvažování "jak by to asi mohlo jít". Zkuste to taky a úspěch máte zaručen""

tak k prvni casti reakce: ujistiji vas ze schopnost odhadnou tradera podle toho co pise je opravdu lehke a vedi to i druzi real lot obchodnici.
Ale odhadnou trh co bude tak to je uplne jina kava.....a to je obrovsky problém.
k druhe casti:kdybych uvazoval "jak to nejde" tak by jsem nebyl tada a vykaslal se nato:-))

a co se tyce toho ze mam uvazovat nad tim jak vydelat 5500% rocne na Forexu.......tak tak uvazovat nikdy nebudu.
Ptate se proc? Protoze by se mi smaly:-))
Mne 100%-200% bohate staci ..a vubec je nedelam....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to PaJasoft

jasne ze nediskvalifikuje.
A proto ze mas zamestnani beres Forex jako hoby ...a kdyz tak nejakou kacku nechas- vydelas nic se nedeje , ale kdybo to byl jediny prijem tak pohled by si urciti zmenil.
A co se tyce toho baveni to co delas.. otazka: delal by si to taky kdyby z toho nebyly penize?????hmm
asi tezko

mne bavi tenis.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...