Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Přechod Russellu (ER2) na NY (ICE)


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 140
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

borax,

tak se obchodovalo ER2 na Globexu.
TF se obchoduje od 8 p.m do 6 p.m. NY casu, takze u nas od 2:00 do 24:00. A v pondeli se otevira uz v 0:00. To je cas, ktery ma oficialne ICE uvedeno na strankach jako regular trading hours. Close je jasny (prumer obchodu mezi 22:14 az 22:15). A open je tedy ve 2 rano u nas.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte vsetci!

Zaujima ma to co pisal Everest a yax. Ja to mam asi standartne nastavene v NT, ze to zacina cca. o 15.00 nasho casu lebo predtym mi to nekresli (u ES mi to kresli sviecky uz od cca 10.00 nasho casu). Mna ani tak nezaujima ze kedy sa otvara trh ale kedy sa realne obchoduje.

Moze sa k tomu este niekto vyjadrit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Rád bych se zeptal zkušenějších finančníků, zda současný průběh obchodování TF 09-03, kdy trh jde téměř celý den do strany je nějak srovnatelný s ER2 např. 07-12. Bohužel jsem dokázal do Ninja Traderu stáhnout pouze data ER2 08-09 a tam trh docela trenduje. Nemáte náhodou někdo histrorii ER2 starší než 08-09 pro Ninja Trader?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Pepe2000: To by Tě ale zajímat mělo, kdy jsou obchodní hodiny burzy, protože jak sám píšeš, v 15 hodin, nebo třeba 15: 20 už někdy bývá i zajímavé volume. Potíž je ale v tom, že kdybys v reálu otevřel pozici byť třeba v 15:29, nezablokuje se Ti intraday margin, ale margin, jako bys měl pozici otevřenoupřez noc. (To znamená podstatně vyšší).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Tomassino,

zdravím ťa, musím zaregovat na tvoj príspevok lebo zavádzaš do omylu ostatných. Neviem odkial berieš , že margin pred 15:29 je v plnej výške. Pre informáciu, nočný márgin sa účtuje pokial nezavrieš pozíciu do 22:15 teda od toho času do 0:00 možno ani to nie.Hociaký trh môžeš v pohode obchodovať od rána 1:00 do 22:15 za intraday margin.


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Gladiator028:
Než se pustím do polemiky s Tebou ještě si to ověřím. Nikdy jsem o obchodováni v premarketu neuvažoval, takže jsem si to ani nezjišťoval, vycházím pouze z vyjádření Tomáš Nesnídala ".....volume na TF před otevřením burzy někdy svádí k tomu, otevřít pozici už v premarketu, já však striktně dodržuji obchodní hodiny. Nezapomeňte, že pokud otevřete pozici před otevření burzy, zablokuje vám broker plný margin. " Mýlit se je lidské, připouštím, že se můžu mýlit. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Tomassino ,

ani ja nie som neomylný a nechcem s nikým hádať, tieto informácie mám od môjho brokera a obchodoval som aj v premarkete za intraday margin takže to asi pravda bude. Môže sa to možno líšiť od jednotlivých brokerov , tiež nemôžem tvrdiť že všetci maju rovnaké podmienky. Obchodovanie v hlavných obch.hodinách je odporúčané hlavne kôli likvidite.



Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Gladiator028,

zdravím ťa, musím zaregovat na tvoj príspevok lebo zavádzaš do omylu ostatných :) Když už něco takovýho píšeš, bylo by dobrý, kdyby jsi napsal, u jakýho makléře to funguje, tak jak popisuješ. U několika makléřů, například i u IB se intraday margin změní na plný už 15 minut před zavřením burzy - u ES je to tedy už ve 22:00. A margin před 15:30 se bere taky v plné výšce a ne intraday.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...