Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Přechod Russellu (ER2) na NY (ICE)


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 140
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Dobry den, prosim vas, vedel by mi tu niekto poradit, preco mi nechce zbrazovat v grafe Russell 2000 ani pod ER2, ani TF, v ziadnom obdobi....skusal som uz uplne vsetko a nie a nie to tam dostat, nemam problem so ziadnou inou komoditou, len zial prave Russel 2000 je pre mna najzaujimavejsi...obchodujem cez Ninija Trader a pripojenie mam cez Zen-fire.

Vopred dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MNovak

Dobry den, toto sa mi zobrazi po zadani TF 03-09: Error on loading chart data for TF 03-09 Globex: Ninija Trader data server doas not support this instrument, no data available.

Nechapem to!!!
Vyzera to tak, ze Ninija trader to vobec nepozna, mohlo sa ciste teoreticky stat, zeby som TF odtial proste vymazal, alebo nieco podobne...ja to nechapem...nema to nic spolocne s pripojenim....vsetko ostatne mi krasne frci....

Prosim vas, kto viete, skuste mi poradit....uz som rozmyslal aj nad tym, ze Ninija Trader odinstalejem a nainstalujem nanovo, a sa stala niekde chyba...neviem, ci by to pomohlo???
Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: MNovak

Zkontroluj si jestli mas hotove tyto kroky:

v instrument manageru vyhledej (zadej do name) TF a klikni na search.
Jestlize ti to nic nenaslo, tak musis udelat reset NT(instrumentu): Tools--> Option-->Misc-->Reset DB
"Error on loading chart data for TF 03-09 Globex" - toto ti to pise protoze od 12_08 se ER2 obchoduje na NYBOT pod nazvem TF a ne na Globex jak mas uvedeno...

Kdyby ti to i tak neslo muzes vzit data odtut:
libox.org/data/NinjaTrader/

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj zachranca moj, DAUJEM TI VELMI, VELMI KRASNE!!! KONCECNE SOM DOSTAL ODPOVED NA KTORU SOM TAK DLHO CAKAL!!!!!!!:-)))))))) urobil som presne, co si povedal a frci mi to, ako hodinky :-))) uz som si myslel, ze zostanem u ES, co by sommoc nerad, lebo mojim cielom bolo obchodovat TF, aj ked som sa naucil obchodovat ES celkom slusne... ale nedaju sa tam dosahovat take PT, ako u TF, cize to nie je az take zaujimave...aj ked sa mi poslednou dobou celkom dobre darilo...

A neprecital som si od teba tu druhu spravu, az po resetovani DB a idemi to aj tak, hehe, tak ten reset instrument uz radsej robit ai nebudem, aby som sa nahodou nedostal tam, kde som bol predtym :-)) Ale mal by som na teba este jednu otazocku, ak mozem, timeframe sa mi da obchodovat iba minutovy achcel by som obchodovat TF na Range, nevies mi prosim ta nahodou poradit aj v tomto?:-)))

p.s.: Este raz dakujem velmi pekne za vyriesenie mojeho problemu aprajem vela uspechov v obchodovani ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...