Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Obchodujte méně, vydělávejte více


Doporučené příspěvky

Taky se zamerte na velke pohyby. Nekde jsem cetl , ze 80 procent tvori 20 procent obchodu a neco na tom bude. I kdyz uspesnost poctu ziskovych obchodu se asi zmensi, tech 20 procent vam minkrat utece. Zkuste si udelat podrobnejsi analyzu MAE a MFE, je to jedna z nejdulezitejsich analyz co se vaseho managmentu tyce a potom jiz urcite budete vedet vice. Kazdopadne ten system jeste vylepsete, za to nic nedate. Jsou obchodnici co maj uspesnost 65 procent a RRR 3 i vic, takze to rozhodne lze:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 92
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Motley:

SL mam dany pevne 150 USD a PT na 300 USD. Prave na zaklade MAE a MFA jsem ten system doladoval a dalo mi to takovato cisla. Jen tak mimochodem prevzal jsem system WCCI a trosku jsem ho upravil podle sebe. Jinak backtestuji v JAtesteru takze s doladovanim systemu jsem si celkem pohral. Napadlo me jestli nebudu mit spatnou strategii vystupu. Vystupuji kdyz CCI protne linku 100 bud to shora nebo ze spod podle trendu. Tato strategie mi umoznuje zustat pomerne dlouho v trhu kdyz je silny trend ale zase pri mensim nebo slabsim trendu vystupuji s polovicnim nebo o tretinu mensim ziskem nez kdybych vystoupil treba na na CCI HOOk.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...