Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Nové Gecko Track'n Trade Pro 5


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 137
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


to Honza K:

Bylo tam napsané:
You are receiving this mailing because you have made a purchase, requested a trial, or requested more information about Track 'n Trade, a product of Gecko Software, Inc.
a překladač mi to přeložil takhle:
Obdrželi jste tento e-mailové, protože jste udělali nákup, požádala soud, nebo požadované další informace o n obchod Sledovat ', produkt Gecko Software, Inc

Budu velice vděčný za objasnění. Dík.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 year later...

Zdravím,

chtěl bych se zeptat na jednu věc. Nyní jsem si stáhnul demo Gecko TNT5 a nainstaloval. Po prvním spuštění jsem vyplnil formulář a do mejlu mi přišlo heslo. Nyní, když spustím TNT5, tak naskočí tabulka, kde vyberu I OwnTrack n Trade 5.0, kde zadám email a heslo a po stisku tlačítka login se nestane vůbec nic. Vypadá to jako by program něco dělal, ale nenaskočí ani se nic neukáže. Nevíte prosím někdo co s tím?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak problém se vyřešil. Aktivace u výrobce trvala nějakou chvilku, takže vše již funguje.

Mám ale prosbu. Stáhnul jsem v TNT data u mnou vybraných trhů a nyní, když si ve spreadovém pluginu zadám třeba Corn, tak mám v grafu pouze období od 11/2010 do dneška. Jak tam lze zadat delší časové období na backtest?
Předem děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Rád bych se zeptat, jsou zadané příkazy drženy na servrech Gecka? Nebo v osobnám počítači uživatele?
Jde mi o to, když jsem v pozici a mám zadané příkazy SL a PT a klekne mi třeba internet nebo počítač celý, zda příkazy SL a PT se provedou když je protne cena a já nebudu v tu chvíli připojený k internetu a na platformě.

Ještě bych se rád zeptat zda máte někdo zkušenosti s brokerem Gecko Finantial Services Inc.
www.geckofs.com/

Zkušenosti, velikost komisí apod.

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem zjistil ty komise u Gecko Finantial Services.
Dotázal jsem se přímo u nich. Komise jsou při zobchodování 60-100 obchodů za měsíc.

"It would be per side 1.04 commission + Fees ( 1.14 exchange + .02 NFA + .40 API/Clearing) = 2.60 per side or 5.20 per round turn all-inclusive"

Myslíte, že je to slušná cena v porovnání s ostatními?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

Dobry den,

chtel bych se zeptat, zda TNT verze 5.0 ma zabudovany indikator Force Index a pokud ne, je mozne si ho nadefinovat a ulozit pro dalsi pouzivani? Nikde na webu jsem nenasel uplny seznam indikatoru (krome tech par, ktere jsou na domovske strance Gecka). Samozrejme mohu si stahnout demo verzi a overit sam, ale mozna mi nekdo poskytne odpoved, aniz bych ztracel cas instalaci....

Zdravim,
Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

×
×
  • Vytvořit...