Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Nové Gecko Track'n Trade Pro 5


Doporučené příspěvky

Hezké sobotní odpoledne! Tak toto nechapu... Na demo TNT 5 obchoduji kukurici s uctem 10 000, nastoupim do dobreho trendu, kdyz me to pozada o doplneni marginu castkou 2045, doplnim ji, po case vystoupim s trendu se ziskem 1275, ale na uctu mi zbyde uz jen 3700 (novy margin+zisk). Kam se podelo tech deset tisic? A proc vubec bylo treba tolik marginu? Ví někdo?

6759

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 137
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 months later...
  • 4 týdny později...
  • 1 month later...

Zdravím všechny obchodníky a obchodnice.

Poměrně delší dobu jsem pracoval v Ninje, ale jelikož uvažuji o nakouknutí do tajů pozičního obchodování, rozhodl jsem se dnes nastudovat tématický seriál k tomuto programu a následně si i stáhnout trial verzi TNT 5.
Ať ale čtu jak čtu, nedokážu vyvolat funkci pospojovaných kontraktních měsíců. V článku, i v online manuálu programu je víceméně jen uvedeno, že se to provádí pomocí "Long Term Settings" v záložce "View". Zde ale nevím, co zaškrtnout či nezaškrtnout, vyčerpal jsem asi snad všechny varianty, ale pospojování veškeré žádné. Pomalu propadám beznaději, a tak bych poprosil kohokoliv zde o podrobnější postup, jak tohoto docílit. Moc by mi to pomohlo.
Děkuji komukoli za případnou ochotu.

Zdeněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to ramonn: Dobrý den, spojení grafů provedete pouze přepnutím následujících tlačítek (viz. obrázek). První tlačítko zobrazí pouze graf zvoleného kontraktního měsíce, ostatní tlačítka zobrazí pospojovaný a to v pořadí: denní, týdenní a měsíční graf. to Hanusao tenhle momentálně platí: 20EA Já si teď chtěl také koupit Accounting Plugin, a koukám že z 97$ nám cena poviskočila na 197$...

8863

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Jsem úplně ve stejné pozici :) Mylně jsem po práci v trial verzi myslel, že krokování historie je součástí základní verze Gecka 5.0, no o to větší zklamání jsem zažil, když jsem zakoupil ostrou verzi a ejhle, krokování nikde a po pročtení diskuse jsem zjistil, že to je součástí Plug-inu Historical Trade Simulator.

To zvýšení ceny z 97USD na 197 USD také nepotěší. Asi je o TNT velký zájem, tak si to zvýšení cen mohou dovolit :(

Nevíte náhodou, zda nyní platí nějaký slevový kupon na plug-iny, ať už výše zmiňovaný 20EA či jiný?

Ještě jsem jim napsal e-mail, zda mi na ten plug-in nedají slevu, tak uvidím co napíšou.

Jarek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 months later...

Pratele,

vsem znamy Erik Atkins mi na dotaz zda-li TnT umi v plne verzi intratrading poslal odkaz na ztazeni tzv. TnT Futures Live www.trackntrade.com/trials/live.htm coz by mel byt 14 denni trial, a take je.
Jenze ejhle, v momente kdy se jedinec rozhodne pro minutove grafy tak se zadne nenactou.

Reakci ocenim, za pripadne reseni budu fakt rad,

diky,
bradrtony

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...