Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Nové Gecko Track'n Trade Pro 5


Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny zkusenejsi a radu ochotne poskytnouti kolemctouci tradery...

S tradingem teprve zacinam a tak se snazim cist, cist a zase cist, kazdopadne TNT se mi jevi jako slusna moznost pro backtest a s prislusnym pluginem i jako paper money tool. Kazdopadne jsem zatim dosti opatrny na nekalikaset $ investice do podobnych reseni, ikdyz se jim z hlediska (blizke) budoucnosti nebranim.
Jeste mne zajima Sierra Chart, ale nekde jsem tady cetl, ze se musi napojit na brokera(napr. IB) ale otevreni uctu u brokera stoji povetsinou minimalne $2000,- a to je si myslim dosti neschudne reseni pro cloveka ktery se se vsim zatim jen seznamuje. Chapu to dobre?
Je zde nekdo, kdo by z hlediska soucasnosti(spousta prispevku jsou dosti stare) doporucil softwarovy 'holy grail' komplet pro zacinajiciho, po backtestingu a posleze paper money tradingu touzicimu zelenaci poradil?
Nutno dodat ze se nebranim/zajimam jak o intradenni tak denni az pozicni obchodovani...avsak z hlediska casu a pracovniho vytizeni se spise priklanim dennimu az pozicnimu obchodovani.

Za jakekoliv navrhy, napady ci rady srdecne dekuji.

Honza


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...
  • Odpovědí 137
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Hezký den všem traderům,
v programu Track and Trade 5.0 jsem si zback-testoval pár let dozadu a vytvořil svou strategii. Účet jsem si zřídil u OEC (open e cry) a začal pro obchodování používat jejich grafy. Potřebuju jen přesné Open,High,Low a Close dne, ovšem tady jsem narazil. Track and Trade 5 má data dost zpožděná. Potřebuju je hned při otevření ropy a zlata (24:00), Track and Trade Live má někdy stejné hodnoty jako program přímo od brokera, ale někdy taky úplně jiné, navíc po konci obchodování má jako close dne poslední cenu, ale za den má jako close dne Settle. Takže ted se začínám obávat, že celé backtesty jsou bezcenné, protože hodnoty (O, H, L a C) mohou být docela mimo realitu. Potřebuju přesný Close a Open následujícího dne a každý tik je velmi důležitý, protože rozhoduje, jestli to shortuju nebo longuju. Nemáte náhodou někdo podobnou zkušenost? Nebo jak byste tento problém případně řešili?
Předem děkuju za Váš čas a ochotu odpovědět. Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Jakub 7- velmi často jsou data ale zcela, zcela mimo především u TNT5.0 rok 2008 a 2009, již jsem to řešil s Lanem a podporou v roce 2009, uváděli špatného datového poskytovatele, a často po reuploadu byly data nová a správná, ted sice jsou data od OEC,ale semo tamo je pořád ulet, ale TNT live chodí dobře, data jsou v pohodě, kromě dat pro Russel , často graf zamrzávat , ale na ropě jsem to za poslední rok ani jednou nezachytil

Ondrejhop- jo to semi taky stává, ale většínou ze sejvu to pak je v pohodě, tak že to neřeším,mimo to často na forexu se mi o jejich updatu, načtou páry který neobchoduju, přesto platforma je stabilní, a jinej problem nemám

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím všechny.
Prosím o radu. Kdysi (nevím přesně kdy) jsem si ze zvědavosti stáhl demo verzi TnT Gecko (už ani nevím jak se to jmenovalo. Protože mi více vyhovovala MT4, zaměřil jsem se na ni a jelikož jsem měl potíže s PC a musel jsem nechat vyměnit nějaké součástky, víc jsem se k TnT nevracel. Celý čas mi od nich chodili různé ponuky na školení, nebo tak něco. Má angličtina je ubohá a tak jsem všechno mazal až do teď.
Nechal jsem si přeložit článek přes překladač google a s hrůzou jsem zjistil, že po mě chtějí něco zaplatit. Vůbec netuším o čem je řeč.
Četl jsem v pravidlech diskuze, že se nesmí uvádět maily a pod. Přesto bych rád požádal někoho z vás, kdo má s touto společností zkušenost, jestli by ste mi pomohli při komunikaci s nimi.
Jde mi pouze o to, abych zjistil o co jde.
Je možné se s někým z vás, tradeři, kdo by mi s tím pomohl zkontaktovat? Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...