Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál: nastavujeme a pracujeme s Bracket Trader


Doporučené příspěvky

Rad bych se pripojil k podekovani za velice prinosne skolici video. Po jeho shlednuti se mi spousta veci vyjasnila a to i po predchozim prostudovani spousty prispevku na tema zprovozneni systemu ala 'BT & SCH'. Konecne tedy po tydnech prvotniho studia prichazi dalsi faze - backtesting. Zatim netusim, zdali me problem s prehravanim dat v rezimu DLL/replay ceka take, ale je to pravdepodobne :). Takze diky tvurcum Financnika za poskytnutou prilezitost. Uvidime, jak to pujde dal...

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 98
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 9 months later...

Dobrý den,
nevím jestli už nejsem out off-topic. Dneska jsem strávil několik hodin studiem Bracket Tradera a jeho propojení se Sierrou. Jde mi zatím jen o bactest na historických datech. Jsem uplný začátečník a nevim, kde přesně začít. Proto mám pár základních otázek a budu velmi vděčný za každou radu.
1. Je v současné době možné používat BT pro backtest v SierraChart na intradenních historických datech ve formátu scid? (mám jen historická data od Sierry - 1 min data, účet u IB ještě nemám, protože jsem teprve na začátku kariery:)
2. Je možné backtestovat a plně simulovat obchody za účelem testování přímo v integrovaném Trade Stationu od Sierry?

Prosím o jakékoliv rady, které mi pomůžou začít konečně bactestovat. Pořád váznu na tom, jak a v čem začít. Mám stažený i J.A. Tester 2.2.. Prostě všechno nové, ale nevím kde a jak se odpíchnout.

Moc děkuju za každou radu.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobry den, prosím o radu jestli jde nekomu rozchodit spojeni BT se sierrou pres Btlink1.dll nebo jak se to dela? hledal sem tady na foru ale 3 lidi se tu na to ptali a ani jednomu nebylo odpovezeno, googloval jsem take a porad nic, jde o stejny problem co uz tu padl tzn ze sierra nechce pridat studies btlink.dll, proste nejde kliknout na add. tak jestli vite nekdo jak na to prosim poradte

dekuji


Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mcwoj:

nevim, jestli jsou moje informace uplne presne a stale aktualni, ale myslim, ze sierra prestala propojeni s bracket traderem minimalne v playbacku podporovat tusim uz od verze 2xx..zkuste zapatrat tady ve foru..resilo se to tu v minulosti pomerne intenzivne...popripade se prihlaste do support fora sierry a poloze dotaz primo tam..urcite dostanete presnou aktualni odpoved..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...