Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál: nastavujeme a pracujeme s Bracket Trader


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 98
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

AdamZ-

tohle vím, přesto dík, ty soubory jsem našla, ale to co pro někoho je jednoduché jako facka, pro mě je to stejné, jako říct slepému, že přece to krásné jablko je nadosah ruky a stačí ho jen uchopit a utrhnout, ale tu ruku mu na jablko už nikdo nenavede-prostě pro mě je to neřešitelný problém. S excelem jsem nikdy nekamarádila a když jsem se snažila pochopit jeho funkce, tak jsem jen dostala z toho depku. Můj mozek prostě odmítá to zpracovat a s excelem se odmítá pokusit vytvořit aspoň stav ozbrojené neutrality. Já a PC zrovna moc důvěrní kámoši taky nejsme. No nic, holt budu muset dál všechno jako pako přepisovat do jiného OD.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO: SimaKai,
aby Ti Bracket Trader fungoval s Sierra Chart tak musíš nastavit ve Windows oddělovač desetinných míst na Americký. Taky jsem se se stejným problémem trápil půl dne, odpověď jsem našel v jiné diskusi na Finančníku viz dole:

"Tak uz jsem to vyresil, funguje to skvele, akorat je nutne premenit oddelovac desetinnejch mist z evropskeho "," na americky "."


Snad Ti to pomůže,

Štěpán

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Super video, nazorne popsane funke super supe supe........tesim se na dalsi pokracovani:)
Chtel bych se ale zeptat, rad bych program Bracket Trader zakoupil za zminenych 100USD.
Ovsem nedari se mi na domovske strance najit kde se mohu registrovat. Rad bych pouzival plne funkcni program. Dekuji za odpoved. Preji prijemny den:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

flakac,

to video bylo udělané pomocí softwaru Camtasia Studio, které lze zkušebně stáhnout ze stahuj.cz. Do jedné prezentace jsem s jeho pomocí udělal video (avi, lze i flash), jak se dá ovládat jeden program, který jsem vytvořil. Camtasia (a jemu podobné) funguje tak, že "printscreenuje" obrazovku v tebou definovaném výřezu.

Pokud budeš používat více programů a budeš tahat okna ze spodní lišty jako králíky z klobouku, doporučil bych, aby sis jejich uspořádání "natrénoval" a vymezenou plochu zvnějšku třeba "označil" ikonami dalších programů (ikony umístíš do rohů mimo výřez). Pak ti to dost pomůže, jelikož budeš hned vidět podle rozmístění ikon, kde je snímaná oblast. Není smutnějšího počinu, než mít skvělou desetiminutovou prezentaci a pak zjistit, že kus okna chybí a všechno odznovu.

Co vím, tak nahrávání jde přerušit (což je třeba vidět u Petrova videa, když ukládá btlink knihovnu - objeví se dialog Open Save a pak blik, vše už jede a nikde nebyl dialog na vybrání cesty pro uložení :) ). Pokud to bude delší prezentace, asi bych doporučil si ji nanečisto vyzkoušet, případně na papír vedle monitoru sepsat pár bodů, o kterých budeš mluvit, ať to má hlavu i patu. Když jsme u toho mluvení, Camtasia samozřejmě podporuje mikrofon a nahrává i zvuky windows (kliknutí, výstraha atp). Z tohoto důvodu bych taky doporučil vypnutí mobilu a upozornění pro spolubydlící, že se "nahrává" :D. Tolik pár postřehu k tomuto tématu.

Instruktážní videa z reálného ovládání programů mají svoji váhu a důležitost a těším se na další videa na tomto serveru (tu)


Štěpán,

děkuju za radu, změnil jsem nastavení desetinného oddělovače a funguje mi to (tu).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


to hostalkova

jestli to píšete ručně tak ještě jeden návod - platí pro Office 2003
Otevřete Excel tak, abyste měla čistou tabulku a pak pokračujte nabídkou: Data,importovat externí data,Importovat data, nalistujte adresář c:\BracketTrader\Logs\ , kde bude soubor např. 20070916.csv - ten otevřete, zaškrtněte volbu oddělovač, pokračujte další, zaškrtněte pouze oddělovač čárka a textový kvalifikátor musí být ", dokončit, OK.

problém
propojení Bracket Trader - Sierrachart přes btlink, velmi intenzivně to teď řeším, vždy cca po 50 min simulovaného obchodování BT provede nesmyslný profit, pravděpodobně ho spočítá od 0 (např. 73.000 $) a od té chvíle přestane fungovat, nutno restartovat BT i SC, vyzkoušel jsem 2 verze SC i BT, vypnout antivir, rozdělil jsem data MND od SC magic po měsících, ale zatím bez výsledku
Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím tradery,
chtěl jsem požádat o pomoc. Uvítal jsem, když do BT přibyla nová funkce přehrávání dat přímo ze Sierry pro svoji jednoduchost. postupoval jsem podle instrukcí na videu, ale problém je, že ať dám jakýkoliv kontraktní měsíc do sierry, myslím ER2, nastavím ho v BT před spuštěním playbacku, do studií nahraju BTLINK1 a potvrdím a konečně nastavím v BT Sierra dll/playback, do bracketu se sice přenese "playback", v DOMu se ale ceny neprojeví (jak je to na videu) a nadále zůstává původní tabulka 1,4 přes nulu po -1,4 nebo tak. Přitom v černém okně BT se objeví, že playback začal.
na BT webu je diskuze, kdosi tam toto zmiňoval podobný problém, byl odkazován na kontrolu dat nebo na nastavení indexu před tím, než spustím playback. vše jsem zkontroloval, ale nechce fungovat. V políčkách pro ceny jsou stále nuly.
ještě chci podotknout, že na rozdíl od videa se mi v okně Expiry objevuje automaticky datum 200703, přičemž Petr tam má 200709. Pokud ale najdu březnový kontrakt a dám ho do sierry, stejně to nefunguje.
chci se zeptat, jestli se s tím někdo již setkal a jakým způsobem se mu to podařilo vyřešit:::
díky za typ

hrabal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

koukám, že nejsem jediný, kdo má podobné problémy. Bohužel se zatím na webu odpověď na tento problém nenašla. Používám data od TransAct, ale to by mělo být asi v podstatě jedno, protože se stejně ukládají v sieře v jejich formátu.
dal jsem kontraktní měsíc nový - aktuální, i minulý a stejně to nefachalo.
dokáže někdo poradít???
hrabal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
bohužel já jsem se ač zkoušejíc různé přístupy k pozitivnímu fungujícímu konci nedopracoval. Zkoušel jsem v místních nastaveních změnit čárku za tečku, pak i nastavení na americkou angličtinu a bohužel nic. Tuším, že je to nějaká drobnost, ale zatím nevím jaká. Vždy po po odkliku Sierra Chart DLL/Replay to sice zobrazí Sierra Chart REPLAY link on, ale zároveň vyskočí popup okno, kde je hláška Start Sierra Replay with BT link first. Jakmile popup okno odkliknu ztratí se i hláška Sierra Chart REPLAY link on a vůbec nenaskočí ten PLAYBACK v okně nalevo od expirace. Uměl by prosím někdo poradit?

Díky, Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Petře,
nevím,jestli ti poradím, možná už jsi to prováděl, ale bývají chyby v nastavení kontraktu, prvně, než spustíš playback, musí tam být daný index a expirace. Mám takové tušení, že pokud bude jiný kontr. měsíc, nebo index na grafu a jiný se budeš snažit nastavit na BT, tak to nepůjde.
Potom se ještě zapomíná uložit nastavení studií. Když vložíš BTlink1 studii do grafu, je potřeba to potom uložit:save all, protože v druhém případě po zavření grafu, nebo sierry se to vymaže.
samozřejmě musíš, pokud máš zobrazeno více grafů, mít studii instalovanou alespoň v jednom z nich, jinak to zase nepoběží.
Asi jsi všechny tyto záležitosti prošel, nenapadá mě nic víc. Ještě je možnost se podívat na diskuzi přímo na BT webu. tam občas tyto problémy řeší, nebo dát dotaz do fóra.
přeji, ať se věc zdaří, hrabal (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
měl bych dotaz ohledně uzavírání počtu kontraktů na T1. Např. obchoduji 5 kontraktů a chci 1 uzavřít an T1 a zbytek ponechat. Je toto nastavení nekde v bracketu možné? Pokud jsem se díval do výpisu ochodu, tak mi to uzavřelo 3 pozice na T1 a dvě na výstupu. Všiml jsem si , že v záložce trade setting je set multiple.....ale funguje jen v placené verzi???
díky
Radim

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...