Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál: nastavujeme a pracujeme s Bracket Trader


Doporučené příspěvky

Díky za názorné video a těším se na další pokračování.
Vyzkoušel jsem si zpětné přehrání dat pomocí playbacku a vše skvěle funguje. Mám ale jeden problém, který jsem zatím nevyřešil. V playbacku zadávám příkazy přes DOM a po nějaké době se mě přestanou příkazy přes DOM aktivovat. Dom se mě ohraničí červeným rámečkem a když zadám příkaz buy, nebo sell přes tlačítka dole v DOMU, tak mě tento příkazový řádek zmizí a objeví se tam jediné tlačítko cancel, na které když kliknu, tak to samozřejmě smaže zadaný příkaz. Je potřeba někde něco nastavit v BT? Dochází k tomuto přepnutí do tohoto režimu po čase automaticky, nebo jsem něco byť nevědomky přepnul?
Díky za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 98
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To hrabal:
Zdravím Tě a díky moc za rady, ohledně správného zadání indexu a expirace je to v pořádku, to jsem kontroloval. Napadá mě, jak píšeš, že jsem po přidání btlink1 do svých studií tohle vše neuložil "save all", to by možná mohlo být ono. Zadal jsem to tam, přejmenoval na btlink1.btlink, odklapl OK a pak už jsem rovnou spustil Replay. Neukládal jsem to "save all" jako pevnou součást celkové studie. Jak dorazím dom, tak to vyzkouším a popř. dám vědět, jak jsem dopadl.

Díky moc a ať se Ti taky daří (tu)

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Moger: funguje to i v neplacené verzi. 1) V poli strategy rozklikni - New strategy - do pole Enter new strategy name , zadej pojmenování své strategie (např. 5kontrktu)- add - close. 2) Do pole Contrcts - rozklik - vyber 5 3)Nastavit SL 4)Nastavit T1 - rozklik -(např.1) 5)pole Exit mode - Zatrhni 2 - step po tomto kroku 6)Ve žlutém poli nahoře se objevi růžové tlačítko T1 - rozklik 7)objeví se šedé pole Select target Size - rozklik - vyber počet kontrktu , kolik chceš uzavřít na T1 Celé nastavení své nové strategie si můžeš zkontrolovat rozklikem šedého pole s křížkem. Pro názornost připojuji snímek, snad je to co jsi myslel. Jinak se omlouvám za OT. Ať se daří ..

4312

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To hrabal:
zdravím tě, tak jsem to včera vyzkoušel s tím uložením "save all" a stejně jako předtím žádný kladný výsledek. Asi mě z toho klepne. Ještě mě napadá poslední věc, není nutný mít při použití téhle funkce v BT mít Bracketa zaregistrovanýho? Předtím jsem ho v pohodě používal na funkci mnd playback a od doby co jsem ho chtěl rozchodit přes btlink, pořád mě upomíná, abych se registroval. Není nějaká změna v nutnosti registrace?

Díky za pomoc.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Petr
Tak jsem to znovu zkoušel a stále stejný problém. Jakmile jsem to spustil poprvé, tak to spolu se Sierou perfektně běželo při playbacku, ale za chvíli-cca 15 min. mě BT v DOMU který používám vytvořil červený rámeček kolem DOMU a příkaz se neaktivoval, pouze se ukázalo tlačítko cancel. Díval jsem se a nikde jsem příkaz lmt nezadával. Znovu jsem BT přeinstaloval a stále stejný problém. Tak nevím, kde je zádrhel. Je toškoda, teď jsem backtestoval hezkou strategii a místo toho ted stojím na místě.
Díky za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To AxemanX:Taky mám stejný problém.Nainstaloval jsem nejnovější verzi Siery 209,shlédl jsem Videotutoriál: nastavujeme a pracujeme s Bracket Trader.Podle toho jsem se to snažil nastavit.Vše krok po kroku jsem nastavil podle videa a nakonec jsem ztroskotal u toho když jsem kliknul na Save all.Nic se nestaslo,akorát se mi Sierra sekla.Zkoušel jsem to snad desetkrát a nic.Snad mě napadá jestli Petr nemá BT registrovanýho,když dělal to video,vše mu tam šlo v pohodě.Na druhou stranu ale ve videu byly zmíněny rozdíly mezi free verzí a registrovanou verzí a o funkci SierraChart DLL Replay tam nebyla ani zmínka.Prošel jsem diskusi a řešení jsem nenašel.Díky tomuto problému teď stojím na místě a pěkně mě to užírá.Potřeboval bych poradit v čem je zakopaný pes.Díky moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj
Tak jsem zkoušel přehrávat data pomocí BT a SCH dle postupu ve Wiki a vše jede s daty typu mnd zcela bez problémů. V případě, že to udělám dle videotutoriálu, tak po cca 20 minutách se to sekne, jak jsem výše psal.
Napadá mě, zdali v neplacené verzi není nějaké časové omezení pro přehrávání dat způsobem jaký popsal Petr. Mohl bych někoho, kdo ovládá dobře AJ (já zatím neumím moc dobře) poprosit, zdali by nenapsal přímo tvůrci BT a nezeptal se na řešení problému? Vidím, že tu nejsem sám s tímto problémem a ta konzultace by nás určitě zase někam dál posunula.
Díky za ochotu a pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stává se to stále.
A to ať jsem použil kterákoliv data, kerá mám v Sieře pro YM, ER2, ES i QN. Vždy cca po 20 - 25 munutách to najedednou neaktivuje příkaz, který zadávám přes DOM - MKT, a příkaz jakoby čeká na nějakou cenu. Když to uzavřu přes Cancel, tak mě ve výsledné listině najednou neodečte, či nepřičte cenu za pomyslný vstup, ale např. u YM to hodí hodnotu 13760 a to buď +, nebo - , dle toho kde čekal ten pro mně záhadně zadaný vstup. Nechápu v čem je chyba. Nějak mě to hlava nebere. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...