Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál: nastavujeme a pracujeme s Bracket Trader


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 98
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mcwoj:

aj, nevsimnul sem si, ze je to v uzavrene sekci..jinak by se to snad melo diskutovat i v jednom z vlaken o sierre...zaver vam dat nemuzu, protoze tam je spousta protichudnych nazoru..a je nutne to procist vse, na coz nemam momentalne prostor...ale urcite vam doporucuju obratit se na podporu sierry ci na jejich forum...tam vam poradi asi nejlepe.. www.sierrachart.com/supportboard/forumdisplay.php?f=94

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak nakonec po boji sem to zprovoznil :) , kdyztak pridavam lehke info jak na to jestli to nekdo bude potrebovat : misto navodu jak je uveden nacit knihovnu btlink1.dll staci kdyz si ju nakopirujete do slozky sierra a potom v sierre ve studies date add custom dll studies co tam je na vyber mezi ostatnima a potom date setting a do jmena vlevo do radku napiste btlink1.btlink potvrdte a jede mi to, sice se to trochu kousalo ale uz to bezi, i bracket spolupracuje, tak se tady omlouvam jestli uz se to resilo ale nenasel jsem


Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...

Dobrý den,

měla bych dotaz pro ty, co již delší dobu používají BT. Přešla jsem od TSim k BT teprve nedávno. Vstupuji do obchodu pouze čekajícím příkazem a ve valné většině vystupuji také čekajícím. Dvakrát se mi ale stalo, že jsem chtěla okamžitě uzavřít za MKT tlačítkem Close all a vůbec nic se nedělo. Poprvé jsem to přikládala za vinu rychlému trhu, protože bezprostředně potom mi zasáhl trh můj SL a tak se zavřel. Podruhé, včera, mi trh opravdu nešel tímto tlačítkem zavřít. Nevíte, kde bude chyba?? V Trade settings mám jako manuální zavření nastaveno quick close.

Prosím, kdo víte, poraďte.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 1 year later...
  • 10 months later...

×
×
  • Vytvořit...