Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál: nastavujeme a pracujeme s Bracket Trader


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 98
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Veroniko,

nastavení B/E sice v neplacené verzi jde, ale já myslel automatické posouvání B/E. Například:

Budu v otevřeném profitu 10 ticků tak se mi SL automaticky posune na B/E+1. Dále budu třeba v profitu 20 ticků, tak se mi opět SL automaticky posune na B/E+15.(to byl pouze příklad, ne ukázka nějaké strategie)

Tyto operace jdou, myslím, spustit pouze v placené verzi.

hodně zdaru!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

M!ke: dalsie posuvanie po BE s jednym kontraktom treba riesit cez Trailing Mode, je to sice posun vzdy
o rovnaky pocet tickov, ak chcete nastavit 3 rozne posuny v T1-T3 tak to nefunguje je to urcene len k
vystupom na profit target pri obchodovani viacerych kontraktov, pripadne treba posuvat SL manualne.
V neplatenej verzii ide vsetko co som potreboval ale autorovi som poslal $$ kedze ten jeho program
pouzivam a vidno ze pracuje na novych verziach, treba ho motivovat aby v tom neprestal :-)
Dusan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

stáhnul jsem si od SCMagic "2sec time frame" data "ER2 starting 06/18/2004" pro backtesting. Dále jsem si zaplatil Level 3 v SierraChart. Dále jsem si nainstaloval Bracket Trader. Podle videa jsem si nastavil SierraChart (custom study dll, dopsal btlink1.btlink), spustil přehrávání (v sieře mi to krásně jede) a v BT jsem dal Data Source -> SierraChart DLL/Replay.

Ovšem nic se nestalo, v BT se žádná data ze Siery neobjeví, všude mám samé nuly. Symbol se mi změnil na $PLAYBACK.

Pokud si dám Data Source -> SierraChart MDN Playback a vyberu ER2-200712-GLOBEX.mnd, tak se mi v BT data objevují pro BTPB, ticky mají hodnotu cca 570 bodu. Jsem z toho trochu zmatený :).

Co jsem na internetu našel podobný dotaz (na nulové hodnoty v BT po připojení přes btlink), tak byla akorát odpověď, že si má daný uživatel zkontrolovat správný symbol v BT před přepnutím na zdroj dat. A dále zkontrolovat svůj zdroj dat.

Setkali jste s něčím podobným? Mohli byste mi prosím poradit, jak to zprovoznit?

Děkuji (tu)

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás, měl bych dotaz:

mám trochu problém se spojením mezi BT a SCH. Nastavím vše dle videa a po spuštění BT a zadání "Sierra Chart DLL/Replay" mi vyskočí nejdřív Reminder, který chce po mě registraci BT a pak hláška se žlutým vykřičníkem, znějící: "Start Sierra Replay with BT Link first." Pokud nastartuju Replay v SCH dříve než zadám "Sierra Chart DLL/Replay" vyhodí to tu hlášku taky. Ovšem v tom černém okně je zobrazena hláška SierraChart REPLAY link on. Tak bych rád požádal o radu, kde popř. dělám chybu. Zkoušel jsem to jak při změně v místním nastavení na angličtinu (US), tak při nastavení na češtinu. Mám Sierru v. 195, posledního BT a Windows XP SP2.

Díky, Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nejdříve musím poděkovat za skvělé video ,které mě velice pomohlo udělat další kroky k tradingu,děkuji,děkuji a také musím dát za pravdu Martinovi, že jsem se také naučil na několika Vašich kurzech a zde na skvělém vebu teoreticky zacházet pomyslně s autem ,ale jelikož jsem spíše počítačový analfabet ,jaké bylo moje zděšení ,když jsem začal to auto řídit( chápejte instalace programů, Tsim nefungoval at jsem dělal co jsem dělal, sierra mi nezobrazovala grafy, braket trad měl moc tlačítek, nevěděl jsem co snimi jaký je jejich význam, že lze v IB platformě nastavit paper účet jsem se dozvěděl až nedávno na kurzu, takže před tím strach ,že kliknu na něco špatně a vymažu si účet, IB platforma stávkovala a nic nezobrazovala jenom v demo režimu a spousty dalších podobných šotků a skřítků naschválníčků ), ............já vím teď už je to obrovská úleva ,když všechno funguje a říkám si jak sem se toho mohl jen bát ,vždyť je to tak banální. Možná si vzpomenou i další z vás na podobné začátky a netvrdím ,že jsem už pokročilí, pořád se mám co učit a tak si myslím ,že praktická jízda v autě vydá minimálně stejně jako teorie ne-li víc a proto si také dokážu představit ,že spousta z nás po těchto radách dychtí ,zvláště, když třeba není po ruce kamárád ,který by kouknul přes rameno a případně poradil nebo psychicky podpořil .......pardon ,že jsem tak rozepsal :-))))takže ještě jednou díky a těším se na další takto povedená videa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO MIke

pokud se nemýlím, "trailing increment" znamená počet ticků, o které se bude automaticky posouvat trailing stop los-pokud si ho nastavíš.

Jinak skvělé video-i já, dokonalý technický antitalent, jsem podle něj zvládla nastavit BT i Sierru tak, aby mi přehrávaly zpětně data, takže jsem nadšená. Díky.

Ještě mám dotaz-na začátku videa byla zmínka o možnosti exportu obchodního deníku z BT do excelu nebo wordu-může mi někdo poradit, JAK? Konkrétní postup, pěkně prosím. A děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby



To hostalkova,

ahoj, je to jednoduché, také jsem to zjistil až radou v diskuzi, BT má adresář LOGS ve kterém uchovává data všech obchodů, vždy jeden den = jeden soubor jméno souboru je datum. Tyto soubory jsou v exelovském formátu, ale veškerá data jsou v nich zapsána co obchod to pouze jedna buňka. Jednotlivé údaje v rámci buňky jsou odděleny čárkou. Aby jsi je mohla dále zpracovávat musíš všechny tyto buňky označit, a přes nástroje a funkci text do sloupců je rozhodit do jednotlivých sloupců tabulky, vznikne tím výborný podklad pro obchodní deník. AZ
Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...