Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Software


Libic

Doporučené příspěvky

to Joseph:
pokud mate účet u brokera tak reál data jsou zdarma poté snad kdekoliv?-moje zkušenost. Jsou obch.aplikace-soft-jež je nutné nainstalovat na PC, nebo se jede z webu on-line. Někteří komo brokeři mají/měli jistý počet dat zdarma, pak za poplatek. Občas za poplatek bývají u někoho tzv.levly = různé úrovně reálného zpracování a toku dat při obchodování - konkrétně u akc.brokerů.
Na kvalitní backtesting je moře možností mimo softu pro trading, viz dál zde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 137
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dik za odpoved.Pokud sem porozumnel dobre tak vlastne software vubec nepotrebuji.Staci mi on-line platforma za kterou platim kazdy mesic a muzu pres ni obchodovat tak i testovat ruzne strategie.
Pokud bych si objednal software od genesis tak jej jen nainstaluju stahnu data a muzu testovat, tvorit ruzne indikatory atd. Pokud chci vsak obchodovat tak si musim otevrit ucet poridit si platformu ktera je na webu a platit za ni mesicni poplatky. Pochopil sem to spravne.Jeste dotaz.Jde platforma napojit na software? dik za me stupidni dotazy :S ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Jaky program pouzit pro tisk grafu na tiskarne? Predevsim chci tisknou emini.

Jde o to, aby mel bile pozadi grafu, svicky, 5min timeframe, a hlavne obe mrizky (X a Y) v rozumnem zobrazeni. Musi jit spolehlive z grafu odecitat hodnoty. Musi umet naimportovat data z TXT

Amibroker nesplnuje podminku mrizek - aspon jsem na to neprisel - potreboval bych nastavit hustotu mrizky X a Y.
Jak je na tom Sierra (zkusebni verze mi jiz vyprsela)?

Pokud bude zdarma tak je to jen vyhoda - ale ne podminka.

Diky

Pete

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Pete,

sierra umí zobrazovt horizontální i vertikální čáry, u vertikálních jde nastavit časový interval její vykreslování počínaje měsícem a konče sekundou. Dá se nastavi i každou x-tou zvolenou jednotku, např. každou pátou minutu. Horizontální fungují tak, že od každého zobrazeného čísla na ose y je vytažena horizontální čára.

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to joseph:
asi nevím čemu říkáte on-line platforma? A proč platit?
Mám účet u brokera, kam mi tečou reál nespožděná data, (týká se akcií, komodit, forex je doufám zdarma reál všude? pokud by zde někdo chtěl poplatek tak jej nebrat!!!) ale nic neplatím. Mám veškeré výhody jako klient.
Píšete "Tvořit různé indikátory":
-indikátory si sice můžete vytvořit sám jaké chcete, ale je jich už vymyšleno X, můžete si jich většinou všudemožně vybrat z několika desítek. Bývají přednastavené, jejich parametry ale lze většinou měnit
Napojení platformy na soft:
-najdete jinde jaká data, odkud a kam lze transportovat a dál si s nimi hrát. Sám to nedělám, neumím, bohatě mi postačuje to co dostávám už jako předžvýkané :-)
úspěšné obchody Vám!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...

Ahoj,
mam dotaz ohledne intradenniho obchodovani a s tim spojeneho SW. Pokud bych obchodoval e-RUSSEL pres
InterActibeBrokers musim mit "ziva" data. Backtesting sveho systemu jsem provedl na BARCHARTS. Zde vyse v diskuzi je uveden odkaz na data Barcharts (dnes za 30$ mesicne). Vim, ze vetsina lidi spojuje IB + SIERRA. Mam ale za to ze na SIERE a BARCHARTS jsou trosku odlisne ceny a zacatky obchodu (bar zacina v jinem casovem intervalu, tim padem je jine O,H.L,C a tedy i indikatory jsou zkreslene - vypocitavaji se z jinych hodnot). Chtel bych se dozvedet zda je mozne propojeni IB + BARCHART...Jede na tom nekdo realne obchodovani?? Zkusenosti?

Diky moc za odpovedi,
Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Romane,

Sierra je jen chartingova platforma, ktera bere data z IB a na zaklade nich vykresluje grafy. At na IB napojite cokoliv, vysledek bude zhruba stejny, protoze k tvorbe grafu budou pouzita stejna data ze stejneho zdroje. At navic pouzijete jakoukoliv chartingovou platformu, stejne budete vzdy obchodovat na zaklade dat, ktera poskytuje broker (v tomto pripade IB), tj. pokud byste si napriklad zaplatil kvalitni data a pritom Vas broker poskytoval data spatna (zkreslena, poskozena), stejne byste obchodoval na zaklade spatnych dat od Vaseho brokera. Vyber chartingove platformy na to tedy nema v zasade zadny podstatny vliv.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Martine,
diky za rychlou odpoved. Abych to shrnul: mam backtestovanou strategii na BARCHART. Ovsem kdyz srovnam grafy
Barcharts vs SIERRA, tak tam jsou rozdily. (indtradenni grafy). Pokud jsem se tedy rozhodl obchodovat intradenne
pres IB, pak mi je otestovana strategie na Barcharts k nicemu? Mel bych tedy otestovat data poskytnuta IB na Siere?
Pak by mne take zajimalo ktery broker (nekdo jako IB) dodava data pro Barchart...

diky moc za info,
Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den

mel bych malý dotaz, nevite zda nektery poskytovatel free futures dat a grafu nabizi zobrazeni grafu, kde se mi zobrazi v ramci intra 3 dny za sebou po pětiminutových čárkach? Rad bych zkusil obchodovat intra dle Joe Rosse a vstupovat do pozic na platforme PFG Best, ale ta mi zobrazuje jen posledni den a ja potrebuju k vyuziti jeho taktiky videt 3 dny po petiminutovych čarkach, tj. 240 čárek. Proto potrebuju pro predstavu i nejake podobne zobrazeni grafu.

Případně, zda někdo múžete doporučit i placenou platformu od nejakeho brokera ci poskytovatele za pausal, kde se daji zobrazit vyse uvedene pozadavky a pripadne i do ziveho grafu trosku kreslit tak jak to umoznuje TnT pri pozicnim obchodovani? Nabizi nejaky broker podobne schopnou platformu, pomoci ktere by se dalo i naostro vstupovat do pozic? Beru v uvahu, ze bych mel u nej ucet.

Dekuji moc ra radu.

pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím,

narazil jsem na www.forex-cfds.com na software ICTS-Wintrader? Nemáte s ním nějaké zkušenosti? Jaké to má výhody/nevýhody? Nemůžu najít ani kolik za to chtějí. Že to je zdarma se mi moc nezdá. Mám demoverzi, je fakt, že to obsahuje jen pár základních indikátorů a studií, ale pokud by v tom nebyla někde zakopaná kočka, tak si myslím, že pro intradenního diskrečního obchodníka by to nemusela být špatná volba. Jaký je Váš názor na tento program? Nemám zatím v podstatě žádně zkušenosti, tak se jen ptám :)

Díky moc všem za odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...