Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Software


Libic

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 137
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 týdny později...

BRACKET TRADER

Dobrý večer, nemohl by jste mi někdo poradit, jak do BT pridat měny?
Zakoupil jsem si ostrou verzi, prisel mi licencni klic, zadal jsem ho do systemu. Doposud OK. Vymazal jsem tituly které mě nezajimají a ponechal YM, ER2 a ES - zde pracuje BT perfektne a i v domu zobrazuje aktuální cenu. Chtěl jsem přidat tyto tituly - AUD, CAD, CHF, GBP, JPY - toto jsem zadal v menu - TOOLS - ADD NEW SYMBOL - postupně jsem zadal uvedené symboly - postupně se zobrazili v nabidce Symbol. Problém je ten, že tyto měny nezobrazují aktuální cenu grafu, ale třeba AUD se stále drží v domu a v hlavním okně na ceně 1,00 a nehybe se cena, i když je zobrazována aktuální nabídka ask a bid. Kontraktní měsíc mám 200803.
Nemohl by jste mi někdo prosím poradit, jak to rozchodit, aby vše fungovalo jak má a bylo aktuální? Je možné, že bych provedl nějak špatně registraci?

Prosím o radu.

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Paveln

Děkuji za reakci. Ano, z nabídky Help mi zmizela možnost Register Bracket Trader. Nyní jsou tam pouze tyto možnosti:
Help Contens, Online Help, Users Forum, Check for Updates, Email Author, Donate, Vote for Bracket Trader, Useful Websites, About Bracket Trader- z toho jsem již usoudil předtím, že jsem BT správně zaregistroval.

Když v menu Tools - zadám Ad New Symbol naskoči mi okno - už předtím jsem zadal FUT a automaticky mi do políčka Exchange naskočil Globex, do políčka Tick Increment 0,25 a do políčka Point Volue 50. Je třeba prosím hodnoty v políčkách Tick Increment a Point Volue změnit pro jednotlivé tituly Currencies? Pokud ano, poradte mi prosím jaké hodnoty nastavit pro CAD, AUD, CHF, GBP, JPY.

Jinak mě nenapadá v čem by mohl být problém, ale pokud ponechávám nastavení, které se zde doplní automaticky po zaškrtnutí FUT - Globex a zůstane tam nastavení které autmaticky naskočilo TI - 0,25 a PV - 50 , tak ve finále třeba u AUD je hodnota v dómu stále na hodnotě jedna aniž by se cena nějak pohybovala a pouze se mění hodnoty Bid a Ask.

Jsem Vám velice vděčný za pomoc

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pterodaktyl

Je potřeba zadat pro každý kontrakt správné hodnoty Tick increment a value a Exchange - v tomto případě Globex pro futures na měny.

Pro AUD je to asi
Tick increment 0.0001
Point value 100 000

Pro JPY
0.000001
12 500 000

Pravým tlačítkem kliknout na zkratku tickeru v TWS od IB na Contract Info - Details a zobrazí se info pro ten kontrakt a v tom ty Tick increment a value jsou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Paveln

Děkuji Vám. Už mi na můj dotaz odpověděl Larry z Bracket Traderu, ale poslal jen ty hodnoty první, ale JPY se mi právě podle nich nepodařilo nastavit. To nastavím podle Vašich instrukcí, za něž ještě jednou děkuji.

Neporadil by jste mi ještě prosím, jak u IB spustit simulovaný účet a cvičit na Live datech s Bracket Traderem?
Pokud možno prosím heslovité kroky - jsem analfabet v ovládání různých software.

Za Vaši pomoc a čas ještě jednou děkuji

Přeji pěkný páteční večer a víkend

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zrovna ve firmě vyřazujeme staré počítače, které by svojí zastaralostí a pomalostí URČITĚ nebyli k obchodování, protože žádný soft by na nich neměžel. A všechny mají min 20 000MB (20GB). Prostě si myslím, že by to byly vyhozené peníze. [bold] Noťas za 1000Sk bude zcela jistě na ho...[/bold] Nejsem zastánce nových super PC, ale před vánoci se mi podařilo v aukro vydražit 2,4Mz počítač za 2800Kč. A bohatě mi stačí. Určitě něco podobného je i na Slovensku. Pokud chceš šetřit peníze, tak zatím backtestovat můžeš na něčem podobném. A časem si pořídíš něco lepšího.

Nebo existují firmy, které repasují starší pc z Evropy, také cena kolem 3-5 tisíc a 2 roky záruka. A za 1-2 roky si pořídíš další repas.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
chtěl jsem se zeptat, co mi můžete doporučit pro usnadnění ručního backtesting. Používám WCCI a rozhodně nechci nic programovat. Zatím používám Sierru a ručně přepisuji hodnoty do Exelu, hledám něco, co by mi usnadnilo práci v tom přepisování, abych mohl jen vizuelně kliknout kde koupit, kde prodat a uloží se vstup, výstup, draw i peak. Jestli je to banální dotaz, tak sorry :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Miles Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
> chtěl jsem se zeptat, co mi můžete doporučit pro
> usnadnění ručního backtesting. Používám WCCI a
> rozhodně nechci nic programovat. Zatím používám
> Sierru a ručně přepisuji hodnoty do Exelu, hledám
> něco, co by mi usnadnilo práci v tom přepisování,
> abych mohl jen vizuelně kliknout kde koupit, kde
> prodat a uloží se vstup, výstup, draw i peak.
> Jestli je to banální dotaz, tak sorry :-)


Nechcete zkusit TNT? Je to velmi oblibeny produkt, osobne jej doporucuji. WCCI tam je. Neda se nic programovat, ale zase je to velmi jednoduchy nastroj. Na tomto serveru hledejte Gecko TNT.

Pekny vecer.
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
omlouvam se za lehke odboceni od tematu, ale mam nyni velmi na spech a tato diskuze se mi zdala optimalni :P.

Snazim se o backtesting WCCI na ER2 a od SCMagic mam data do rijna 2007. Chtel jsem zkusit backtestovat dal, ale zjistil jsem ze SCMagic je (docasne ?) mimo provoz.

Byl by prosim nekdo tak laskav a neposlal mi nejaka data z roku 2008 na mail (Prokop.simon@gmail.com), popr. nenapsal o nejakem alternativnim zdroji dat ?

Hodne uspechu v tradingu preje Prokop.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...