Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Software


Libic

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 137
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

spatne jste me pochopil. ja nemam problem s vytvarenim pdf souboru, ale s tim, ze zadny software neumi vytisknout ten graf siroky.
Polozte ste si vedle sebe 3 papiry A4 kratsi stranou k s sobe. takto bych rad vytisknul intradenni graf v kuse do pdf souboru. pozdeji pak i na tiskarne . . .

vsechny programy vsak tisknou aktualni screenshot grafu a roztahnou ho na celou sirku dokumentu . . .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nejsem si jisty, ze se cely den minutoveho grafu vejde na jednu A4.

jen jsem si myslel, ze je dobry napad vytisknout co nejsouvislejsi graf na co nejdelsi papir (aby to jeste bylo prakticke 3 A4 by bylo fajn) tak aby se dali zkoumat ruzne formace a sledovat veci v souvislostech. prijde mi, ze na jedne A4 toho nelze moc vykoukat . . .

ze je to dobry napad si myslim stale, jenom mam problem ho zrealizovat. prijde mi zvlastni, ze to ty programy neumeji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

murphy: podle toho co pises mas to stejne jako ja..ja mam na kazdej kontraktni mesic sesit(a4)...delam to uz vic jak pul roku..cestuju hodinu do prace a delam si backtesty a analyzy i v metru...navic me boli oci od monitoru takze nekdy i doma a taky me to takhle vice bavi nakoukavat atd... prikladam pro inspiraci dva screenshoty z meho jednoho dne (vcerejsek) na rozevrenej a4 sesit AM a PM...to si obstrihnu a nalepim do sesitu a pak mam zakrytou pravou stranu nepruhlednym papirem a jedu svicku za svickou a trenuju se ve vstupech..to by jste neverili kolik je takhle za den chvilek co se do toho divam...a kolik napadu me uz u toho docvaklo..

4005

4006

Link to comment
Sdílet pomocí služby

presne tak!

taky jsem ten typ lidi co kontroluji pravopisne chyby ve wordovem dokumentu a pri cteni na monitoru je nevidim. Jakmile to vytisknu na papir, tak na mne z toho papiru primo krici . . .

proto se to snazim dostat na papir. jenom to A4 mi proste vadi, ze se tam toho vejde malo, tak sem to chtel sirsi . . :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

murphy:
ja na A4 tiskl v 3minutovym grafu na delku celej jeden den..co chces vice???stejne se divas na den jako celek,ne? nepotrebujes tyden na roli papiru...

paveln:
tak to jsi rychlik, ja to delam kazdej patek za tyden zpet a trva me to aby to bylo poradne a vse naprosto stejne (jednotny range pokud to jde+vytiskly orezany a nalepeny)aji dve hodiny, ale hodne si s tim hraju, pak me bavi se do toho i vic divat...
jinak ja si to ukladam i do souboru pro pozdejsi pouziti, takze to delam pres MENU>EDIT>copy chart.bmp a pak dale upravuju v editoru a tisknu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den všem,

o obchodování jsem se dozvěděl nedávno, něco jsem nastudoval a rozhodl jsem se začít testovat na intradenních datech (poziční se mi nelíbí, protože člověk toho moc nenatestuje, např. jenom pár desítek obchodů v komoditě za 2-3 roky zpět), takže mi gecko tnt bohužel nestačí.

Chtěl bych se tedy zeptat jesli existuje podobně intuitivní software s tak velkým množstvím historických dat a komodit.
Případně jakým způsobobem se dají do Sierry stáhnout další data kromě těch pár které obsahuje

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...