Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Opentick – alternativní zdroj levných realtime a bezplatných historických dat


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 132
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Já jsem měl problém jen při registraci - po vyplnění všeho a potvrzení se okno prohlížeče zaseklo s tím, jako že na něco čeká a konec. Už jsem se nikam dál ani zpět nedostal. Chtěl jsem tedy provést registraci znovu a ukázalo se, že už jsem úspěšně zaregistrovaný :-)

Jinak ještě pozor na aktivační email od NT, protože mě třeba skončil ve SPAMu ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer. Pokusil jsem se několikrát stáhnout z OpenTick historická data jejich utilitou OTHist CSV pro Mini Eurodollars z CBOT-MINI.
Po zadání příkazu
HistCsv data.csv /sep ; feed1.opentick.com 10010 JMENO HESLO /e EC /s /YEU8 01/1/2006 00:00 01/1/2009 00:00 /o daily 1
se mi v příslušné složce vytvoří dva soubory: "error" bez obsahu a "data" pouze s záhlavím, ale bez dat.
žádnou chybovou hlášku (error codes) to nedává.
Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gorofin,

zkus jestli ti to pojede s jinym instrumentem. Mne to taky davalo jenom soubor se zahlavim. Pak jsem zkousel prikaz, jak psal pinokio a stahlo to data

tady je cely prikaz (musis samozrejme vyplnit login a heslo):
HistCsv ES-08-H.csv feed1.opentick.com 10010 LOGIN HESLO /e EM /s /ESH8 01/1/2006 00:00 01/1/2009 00:00 /tm /o minutely 1

nebo taky muzes zkusit druhy port 10015:
HistCsv ES-08-H.csv feed1.opentick.com 10015 LOGIN HESLO /e EM /s /ESH8 01/1/2006 00:00 01/1/2009 00:00 /tm /o minutely 1

Nicmene ted jsem to chtel znovu zkusit a kdyz napisu jakykoliv prikaz tak mi to vyhodi stranku s napovedou, jak ma zapis vypadat. Zadny error nebo neco takoveho, ale napoveda. Tak nevim, jestli ta CSV utilitka jeste vubec funguje.

Napis kdyztak, jak jsi na tom ty. Dik.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Žito,
Díky za info. Zatím žádná změna. Na OpenTick jsem dal 10/03 dotaz na support ale zatím bez odpovědi.
Řekl bych, že ve Firewallu problém nebude, podařilo se mi zprovoznit graf v NinjaTrader s minutovými daty z OpenTick on-line. (ale jiná data, prostě na zkoušku.).

/e EM /ESH8 jsem nezkoušel. - Jsou to placená data? (nemám USD účet, a posílat páru dolarů z CZK účtu u české banky by bylo dost drahé jenom na vyzkoušení jedné utility).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím. Už několik dnů nejde založit free účet na Opentick, já ho ale nutně potřebuju, abych mohl v Ninja Traderu začít backtestovat. Nemáte někdo starý účet, který třeba nepoužíváte, že byste mi na email Astralnicestovatel@seznam.cz zaslali user name a heslo? Byl bych za to moc vděčný, snad se někdo najde. Nebo kdyby jste věděli o jiné možnosti, jak na Ninja Trader napojit zdarma data, bylo by to taky super. Předem díky, Ondra

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...