Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini S&P 500 (ES)


Kazma

Doporučené příspěvky

[bold]Marxtone [/bold]

Zdravim,

dik pekne za radu, no nerozumiem jednej veci. Pokial si zakreslim TL napr. na daily grafe, a obchodujem napr. na 3 min TF, ako presne vidim tie TL na 3 min TF ? Da sa to nejako nakreslit tak, ze z daily grafu sa mi to nejako "automaticky" prekresli na 3 min TF ?

Dakujem za vysvetlenie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 507
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

[bold]StefiGraf, fuxo, Marxtone[/bold]

Ja som zacal citat Brooksa asi cca pred 2 tyzdnami a musim povedat, ze anglina tam nie je prave jednoducha. Niektore casti sa mi zdaju zlozito popisane, ale to je len moj subjektivny pocit. Uvidim, ked to docitam a preluskam. Niektore pasaze citam aj 5 krat, kym to pochopim...

Dik pekne za screenshoty.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: raztos

Ja citam Brooksa piaty krat a este aj teraz niektoru vetu precitam 5 krat. Nie preto, ze by bola kniha napisana zlozitou anglictinou. To co pise, treba poriadne pochopit. Ked docitas knihu, uvidis sam.
Momentalne obchodujem podla Brooksa este len v sime. Najlepsie funguju odrazy od Ema 20 na 5 min. grafe,
High 2, Low 2, a odrazy od TL. Neskor pridam screeny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

raztos: To na co si sa pytal ohladne prenesia tych TL dokaze NT 7. Ta ti automaticky prenesie TL do vsetkych grafov. Ale ja osobne zatial na NT 7-cke neobchodujem. odporucam ti dat si na screen viac grafov, kde budes mat zakreslene povedzme na 60 min. a dennom grafe TL a sucasne tam budes mat aj 3-5 min., kde budes sledovat zase TL z tohto tf, ked sa ti cena bude blizit na dennom grafe k TL, budes to tam krasne vidiet. Prikladam screen pre moznu inspiraciu... Nech sa dari.

14794

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zda se mi to nebo se ES trh zacal od zacatku prosince menit k horsimu prijde me daleko hure citelny a vytvari daleko mensi swingy pro me skoro neobchodovatelne. V porovnani s chovanim od konce prazdnin je to dos vyrazne. Kdo sledujete ESko dyl je to normalni stav a podzim byl jen velice pekny nebo je to spis odliv obchodniku pred svatky a take dusledek prerolovani kontraktu ? Diky tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lee To
Je to tak jak pises, obdobi svatku (2 tydny pred silvestrem) je vyznacovano mensi volatilitou, trhy se nikam vyrazne nepohnou, jako by se to nekam rozjede jenom proto aby byl nahly obrat zpet do range.
duvody jsou jak pises odliv obchodniku, pak taky tim ze nikdo si nechce zkazit vanoce spatnym tradingem, pry taky dane, proste v tomto obdobi se moc nedeje...ale na druhou stranu je v trzich vsechno mozne (podle Douglase prvni zakon zni ze v trzich se muze stat absolutne cokoliv). Ber to jako prirozeny cyklus trhu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...