Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini S&P 500 (ES)


Kazma

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 507
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pondelok a moje obchody: Cez vikend som si studoval dozadu jedno moje americke skolenie, pridal som si indikatory do grafu, presnejsie MACD a viedlo to len k dvom blbym protitrendovym vstupom. Stare dobre trendove ciary funguju super. Po odraze od TL som na korekcii nakupil a zarobil 200$ Mohlo to byt az 600. Keby... Ak sa z toho poucim, tak to stalo zato.

14567

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte priatelia, specialne StefiGraf, casablancax, Gladiator(ak este "zijes", daj o sebe vediet!), mahrlo, simi Prehliadol dnes niekto tak, ako ja, ze sa zatvaralo skor a klikol si? Aj ked som sice videl, ze to nema silu a isiel som len s jednym kontraktom na "istotu" po 1 bod, keby to bolo o par minut neskor, tak v tom zostanem visiet do nedele vecera a asi by som toho moc nenaspal :) Stefi ides na to dobre, len tak dalej, kniha" Bar by Bar" nebola zbytocna, ze?! ;) Prikladam screen s mojim riskantnym obchodom par minut pred zavrenim :) Nech sa dari!

14608

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: Mydlo Sk Prikladam moj pohlad na tvoj vstup. Bol to dobry short. Vsetky obchody su v podstate skalpy. Na 1. kontrakte ma byt PT 1 bod. (tu) Za plusovy obchod sa netreba hanbit. Problem bol v tom, ze si Stvrtok a Piatok si vobec nemal obchodovat koli sviatkom v USA :) A cez vikend by si spal dobre, pretoze brooker by ti automaticky zavrel obchod na close dna.

14609

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Stefi:

Viem, ze to bol dobry short a ze treba ist s prvym po 1 bod, keby to malo silu pri mojom vstupe prihodim aj druhy, s ktorym by som isiel na 2 body a ked pojdem s tromi(mozno este stihnem prihodit do Vianoc ;) ), jedneho bezca necham "bezat" az kym sa neunavi, hehe a k tomu, ci mal, alebo nemal, videl som dobry signal, ktory tam nie je kazdy den, tak preco nie...nezaujima ma kedy zatvaraju, ale co tam vidim, aj ked tento obchod by som uz skutocne nebral, keby som vedel, ze to bude o par minut...

Nech sa dari (tu)

a este cosi: vyznacuj len vstupy v tvojich screenoch, alebo to lepsie popisuj nech tomu ludia rozumeju ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...