Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Backtesting


Poof

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 428
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To je zajimavej napad, rad bych se k tomu ale na neco zeptal. Ja si stahl trial verzi a je to Gold verze, jenze backtesting funguje pouze u Platinum. Stahnout Platinum z odkazu na Financniku, to nejde, hazi to error(u nich, there was a problem blabla). Kdyz se pokusim stahnout Platinum na jinou registraci, snazi se to jen preinstalovat Gold ktery mam. Mam nekde neco zaskrtnout, delam neco blbe, je porad moznost stahnout si platinum trial?

A zaloha systemu, tim mas na mysli co konkretne?

Dekuju, a vesely vanoce ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Funkcí obnovení systému Windows však vrátíš i jiné změny... jako instalaci ovladačů, programů apod. co si za tu dobu udělal, tak pozor na to, abys o něco nepřišel. To už jako lepší variantu vidím použití virtuálního počítače ( virtualBox, Virtual PC 2007), ale to už je asi na jiné vlákno.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj Petre,

muzu poprosit o link na sluzbu kterou pouzivas? Projel jsem nekolik serveru a vsude se poplatky pohybuji okolo 40 USD. Ne ze bych chtel setrit, ale jde mi taky o kvalitu dat kterou vy uz mate jiste overenou.

Cituji: "Pak existují i služby, které vám umožní nahrát libovolná historická data (osobně používám pouze jednu, kde je přístup zpoplatněn 20 dolary a za tuto cenu si mohou v db formátu stáhnout libovolné trhy asi 15 let zpátky – ceny futures kontraktů i opcí)."

Predem dekuji za radu.
S pozdravem Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nazdar vsetci...v poslednej dobe som sa zacal podrobnejsie venovat backtestovaniu a mam problem s casovou narocnostou spracovavania dat...chcel by som vediet ci existuje nejaki program pomocou kroteho by som len klikal do grafu a on by mi zapisoval hodnoty ako su cas, vstupna hodn., vystupn. hodn., atd. do tabulky. velmi by mi to ulahcilo aj urychlilo backtest. uz som o tom asi nikde cital clanok alebo diskusiu ale som ju nevedel najst, tak popripade keby mi niekto vedel napisat odkaz na diskusiu...predem dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dik za odpoved majkll...sice sa do VIP-ka zatial nedostanem ale pride casom aj to

este keby sa dalo tak by som potreboval poradit ohladom dat od esignalu. studoval som ich stranku lenze z tich vselijakych cleneni som mimo...potrebujem momentalne len hystoricke data ale casom budem potrebovat aj realne...vedel by mi niekto poradit ze kolko u nich zaplatim za e-mini ES, TF, NQ??...ci su v jednom baliku alebo zvlast?? za pomoc vopred dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,

chtěla bych vyvinout strategii na měnový pár EUR/USD zřejmě pomocí programu MSA a obchodovat ji poté pomocí Metatraderu 4(automatickou strategii, mikro loty, protože chci prvně zjistit úskalí obchodování(skluzy v plnění, spready..). Lze nějak získat data z demo programů(například Trade Navigator) a poté je nějak dostat do MSA, abych mohla testovat?
Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

for tommes:Děkuji:)

Pro intradenní obchodování potřebuji ticková data, ta lze také exportovat odněkud(bezplatně) a pokud ne, jsou alespoň někde bezplatně k nahlédnutí(tedy v grafu s indikátory). Napadlo mě teď, že pokud bych tedy udělala strategii až pro 5 minutové svícny, měla bych to pak doladit přes tickové data(hlavně výstup ač v profitu či ve ztrátě)? A prosím, chtěla bych vědět, pokud si změním například stoploss na jinou hodnotu, to si musím do deníku všechna data vypsat znovu???Nebo to lze jinak? Zatím to bude vše, moc děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...