Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

nenuti ma nikto :)
Ale ide o to, ze ninjatrader v praci nainstalovany/zapnuty mat nemozem, kdezto webtrader nie je problem. Na to staci spustit hocijaky prehliadac.
A pretoze som doteraz u ineho brookera webplatformu pouzival tak som tak nejak zvyknuty zadavat tie moje obcasne obchodne prikazy cez nejake to web rozhranie.
tak aj ta moja otazka tu smerovala skor na to ci sa tu najde niekto kto uz skusal tie OCO cez toto web rozhranie.
Inak sa mi ale to rozhranie celkom paci. Jednoduche a rychle. Uz len tam nejake zobrazovanie grafu dorobit.
Tak sa asi popytam rovno u Mirus, ze ako to vidia s Final verziou! Pripadnu odpoved sem potom urcite hodim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dotazník je u všech brokerů prakticky stejný. Proto návod, jak založit účet u IB zde na stránkách finančníku je v mnoha ohledech universální a doporučuji jej pečlivě prostudovat. V tomto vláknu kdysi v minulosti řešil celkem podrobně založení účtu u Mirus uživatel se jménem "Atlas" (str. 21 a výš). A pak už jen stačí použít selský rozum, nebát se a začít vyplňovat, vyplňování jde kdykoliv přerušit a k tomu, co již bylo uloženo se kdykoliv vrátit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň,

mal by som jednu otázku ohľadom zasielania peňazí späť z USA na účet banky v SR,
kedze broker mi napisal len, ze mam vyplnit on-line request na stranke Mirus futures, tak by
som rad vedel, co potrebuju do poľa wire instructions.
Viem, ze tam mam napisat nazov a sidlo banky, tusim swift, nazov mojho uctu a co sa tyka
cisla uctu, je potrebne ho zadat v IBAN tvare? alebo nie, kedze USA IBAN nepoznaju.

DAkujem,

s pozdravom

Miloš Kunský

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Hadzi

Na toto mám vytvorený „texťák“, z ktorého potom robím len copy – paste:

Wire Information:
UniCredit Bank Slovakia a. s.,
Bratislava, Slovakia
SWIFT: UNCRSKBX
Account #: xxxxxxxxxx
FAO: Meno Priezvisko

Samozrejme dosaď si tam svoje hodnoty. Číslo účtu dávam v normálnom tvare, teda nie IBAN.

Happy Trading,
J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
mam dotaz ohledne clearing housu:
toto jsem nasel

Co Clearing House znamená?
Agentury nebo oddělené korporace futures výměnou za vyřizování obchodních účtů, zúčtování obchodů, shromažďování a udržování rozpětí peněz, upravující poskytování a vykazování obchodní data. Zúčtovací působit jako třetí strany, aby všechny termínových a opčních smluv - jako kupujícím pro každého prodávajícího zúčtování členem a prodávajícím pro každého kupujícího zúčtování člena.

muze mi to trochu vice objasnit? V ciste pragmatickem smeru tzv zalozim ucet na mirus a a k tomu i rcg coz je clearing house na co mi takovy "barak je a co po me vyzaduje"

moc diky, jestli zna nekdo lepsi vlakna nebo nejaky typ na stranku abych se zorientoval

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mirus je broker, který nemá vlastní clearingu (nevede účty a neprovádí zúčtování transakcí). Proto v tomto ohledu "využívá" služeb např. RCG. Nebudeš tedy zakládat svůj účet u Mirusu, ale u RCG a jako svého brokera uvedeš Mirus. Staneš se tedy klientem Mirusu, který má účet evidovaný u RCG.

PS: I RCG poskytuje služby brokera. Rozdíl mezi brokery je obvykle ve výši komisí, podporovaných platforem a úrovni poskytované podpory.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...