Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak len ako info pre ostatnych, ze treba mysliet na to ze platforma nemusi byt vzdy pristupna.
Okolo 14:30 zacal by web trader MF opat pristupny.
To mi dava minimalne 4h (prvy krat som skusal stranku cca 10:30) nedostupnosti.
ALE tak je to BETA verzia a preto nic proti MF :)

PS1: mimochodom da sa prispevok spatne editovat? som tu novacek a nikde som nenasiel o tom info. Pritom sa mi zda, ze som videl prispevky ktore boli spatne editovane.

PS2: keby niekto chcel vediet ako poslat peniaze z FIO banky do RCG, tak mozem poslat screenshot platobneho prikazu


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl bych se zeptat zda-li někdo ví jak je to teď s 30 denní demo live daty od zen-firu ?
Jak se to dá zase zprovoznit ? když to zkouším na stránkách zen-firu a zadávám jiný email a zkouším to i z jiného počítače tak to hlásí pořád to stejné ( OUR RECORDS INDICATE EITHER THE EMAIL ADRESS , IP ADRESS OR MAC ADRESS OF THE MACHINE REQUESTING THE DEMO HAS ALREADY BEEN ISSUED A 30-DAY DEMO , PLEASE CONTACT YOUR BROKER TO GET ADDITIONAL ACCESS TO THE ENGINE . ) a nevím jak to udělat aby to šlo , jelikož Brokera nemám ....
ví si s tím někdo rady nebo má s tím někdo zkušenosti a poradil by mi co a jak ?

děkuji ..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jirinvest Napsal:
-------------------------------------------------------
> Chtěl bych se zeptat zda-li někdo ví jak je to teď
> s 30 denní demo live daty od zen-firu ?
> Jak se to dá zase zprovoznit ? když to zkouším na
> stránkách zen-firu a zadávám jiný email a zkouším
> to i z jiného počítače tak to hlásí pořád to
> stejné ( OUR RECORDS INDICATE EITHER THE EMAIL
> ADRESS , IP ADRESS OR MAC ADRESS OF THE MACHINE
> REQUESTING THE DEMO HAS ALREADY BEEN ISSUED A
> 30-DAY DEMO , PLEASE CONTACT YOUR BROKER TO GET
> ADDITIONAL ACCESS TO THE ENGINE . ) a nevím jak to
> udělat aby to šlo , jelikož Brokera nemám ....
> ví si s tím někdo rady nebo má s tím někdo
> zkušenosti a poradil by mi co a jak ?
>
> děkuji ..

Zkus demo u AMP.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim.
Mam dotaz na někoho kdo má účet u RCG....v pondělí mi psal AJ z mirusu, že peníze dorazili a vše je připraveno. Nicméně z RCG se vůbec neozvali, tak jsem postupoval podle údajů zde a chtěl jsem se podívat do passport kde jsem zadal za user name moje account number bez pomlčky co mi poslal AJ a za password to co jsem si zadával při registraci u RCG....ale nejde to. Tak by mě zajímalo, jestli je potřeba nejprve provést první obchod nebo jsem někde udělal chybu?
Děkuji za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

skwall:

V mem pripade jsem od RCG druhy den po vyplneni dotazniku dostal e-mail, kde bylo heslo (zrejme to co jsem vyplnil v dotazniku) a v priloze wordovske dokumenty ohledne uzivani Passport a Archive. Mail byl odeslan od Louis Bell. Toto heslo a cislo meho uctu potrebuji pro vstup - Sign in. Z uvedenych informacich nedokazu posoudit, kde je chyba. "Nejde to" znamena, ze Tebou zadana hesla nejsou akceptovana?

V mem pripade jsem posilal EUR do Londyna, penize tedy byly na uctu druhy den, dostal jsem od RCG mail, ze Account Statement is now available on-line. Dalsi pracovni den jsem dostal info od AJ s hesly pro zive obchodovani do Ninja Trader.

Pokud jsi tedy uz NT pripravil na zive obchodovani, vidis pri startu NT zaskrtnute i Live Trading, muzes v nabidce Account vybrat ucet se Tvym cislem (napriklad v Chart trader, nebo DOM) a tedy muzes obchodovat na zivo. Pokud zadas na zivem uctu obchodni prikaz, ktery nasledne stornujes bez vstupu do obchodu, NT si nacte Tvuj ucet z RCG a Ty uvidis kolik penez tam mas. Je to v Control Center, zalozka Accounts. Pri zadavani obchodu pozor na typ prikazu a vzdalenost od aktualni ceny, abys nevstoupil omylem. :-)

Doufam, ze tyto informace pomohly.

Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

skwall:
Měl jsem problém podívat se do RCG archivu. Passport fungoval bez problému, tuším po uskutečněním prvního obchodu. Nakonec jsem zjistil, že jsem měl v heslu dvě velká písmena, což RCG archiv nebyl schopen "strávit" a bylo nutno celé heslo zadat malými písmeny a samozřejmě ideální je používat v případě vstupu do RCG archivu prohlížeč IE.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...