Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Ten MS IE je žiaľ asi potrebný. Tiež je potrebné rozlišovať RCG Passport a RCG Archive. Pre Passport dávam heslo tak ako som ho použil pri registrácii, ale pre Archive je potrebné zmeniť veľké písmená na malé. V minulosti som to riešil s Mirusom, nevedel som sa dostať do Archive. Do Passport som nemal problém.

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Ahoj,

chci se zeptat, jak vám dnes fungují data od Zen-fire? Mám na TF, ES a CL spoustu výpadků, v řádu desítek sekund, maximálně něco přes minutu.

Zvažoval jsem i možnost, že mé ADSL připojení není dostatečné, kvůli vzdálenosti od ústředny mám od TO2 6Mbit/s, testy na Rychlostcz ale rikaji, že s mým připojením je vše v pořádku... Máte někdo s tímto připojením zkušenost, která by zapříčinila přerušování toku dat od Zen-fire?


Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Včera odpoledne jsem měl také problém s daty. Já osobně to spíše přikládám pomalému toku dat. Mám v Brně ADSL od O2 a normálně mám následující parametry:
průměrná rychlost připojení 3,5 Mbit/s
průměrná rychlost stahování dat 425kB/s
průměr ping 29ms
Při včerejších výpadcích jsem však měl 1,5Mbit/s , 186 kB/s, 128ms. Což už tedy není bůh ví co.
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahojte, zrovna jsem dostal odpověd od Mirus na to jak zachazi s příkazi (SL, PT) když používám NinjaTrader7 . Zajímalo mě kde jsou příkazy drženy a co se stane když ztratím spojení. Celou odpověd přikládám s žádostí o potvrzení mého pochopení celé věci. Jelikož nejsem upně skvělej v angličtině. Děkuji předem za případné opravení mého špatného překladu.

-----------------------------------------
Hi Petr,
We greatly appreciate your continued interest in Mirus Futures. All orders are held on the exchange, including those used with the ATM Strategies. Those particular orders use an OCO function, which, with NinjaTrader, is held locally on your computer. So while the orders are held at the exchange, the function that would cancel one order upon the fill of another is held on your machine. This means that if you have an ATM Strategy in place and you drop an internet connection, both orders are at risk of filling; so you may hit your Profit Target and be flat, but your Stop Loss order is still in place at the exchange and may be filled which would initiate a new position.

If you are concerned about your internet connection, you may want to consider the use of our web-based trading application. You will be able to use basic bracketed orders, and OCOs are held server side. Speak to your broker at Mirus who can enable the WebTrader for your account as it is currently still in a beta release. (We do expect a full release of the WebTrader in the first Quarter of 2011.)

Regardless of what you decide to use to trade, you should always be aware of our 24 hour emergency order desk number 312-423-2234. When calling in due to an emergency, have your account number ready as it will be the fastest way to bring up your account and any orders/positions that you would want to manage over the phone.

Please let us know if you have any further questions.

Thanks,
Mirus Support
----------------------------------------------------

Text jsem pochopil následovně:
Všechny příkazy jsou na burze. Jen v případě OCO obchodů což jsou všechny u kterých používám ATM Strategy (automatické vkládání SL, PT při vstupu do pozice a případný posun SL) je na burze držen jen SL. A PT je tam odeslán až v momentě kdy je zasažen. Což znamené že pokud ztratim spojení v momentě kdy jsem v trhu tak nejhorší co se může stát je že mě to vyhodí na SL.

Pochopil jsem to správně???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Fid:

Dovolim si upravit Tvuj preklad, prikazy jsou sice ulozeny na burze, pouze OCO funkce (vazba toho SL a PT) zustava ve Tvem pocitaci. Prikazy jsou ulozeny samostatne, pokud tedy neni spojeni ke Tvemu kompu, pri vybaveni jednoho prikazu zustava druhy prikaz stale aktivni a pri zasazeni trhem vstupujes do patricne pozice. Jinak je toto zmineno na strane 104, tehdy slo o NT 6.5.

Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím všechny.
Mám dotaz na ty kdo máte účet u Mirusu a clearing u RCG. Chtěl jsem vědět, v čem otevíráte soubory stažené z Archivu a Passportu - hlavně zde, většinou jsou to soubory *.PDF - na ty jasně reader, ale co soubory ve formátu MFA 2.0, když ten soubor stáhnu tak je z něj obyčejné *.CSV. To se editovat normálně dá, jen nevím co tam mám hledat. Možnost těchto souborů je u stažení



Díky za jakoukoliv radu.


A HODNĚ ŠTĚSTÍ DO NOVÉHO ROKU VŠEM... (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...