Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Ahoj ,

zakladam ucet kamaradovi protoze neumi anglicky u Mirus-Rosenthal Collins Group a po vyplneni elektronicke formy me AJ Wustefeld poslal toto:

# Thank you for submitting your application to Mirus Futures. In addition to the # application, RCG will need the following items to approve your account:
#
# Articles of Incorporation
# Articles of Organization
# Additional Risk Disclosure
# Canadian Non-Solicit
# Certificate of Current Registration
# Clarification on Nature of Employment (detail product/service provided) # Corporate Application # DBA Certification # Electronic Trading Agreement # Foreign Certification # Foreign Omnibus Account Agreement # Government Issued ID and Proof of Address (utility bill or bank statement) # Guarantee and Authorization to Transfer Funds # Individual and Joint Application # Letter of Direction # Letter from Employer Acknowledging Activity (must be on company letterhead) # LLC and Partnership Application # NinjaTrader End User Agreement # Operating Agreement # Personal Funds Letter # Power of Attorney # RCG Account Information Change Form # Related Account Authorization # Trust Amendment # Trust Application # Trust Documents # Signature Page # W-8 BEN # W9 # The required forms are attached for your review. Please return the completed # forms as a scanned email attachment for the fastest response. # # You can also fax the forms directly to my attention at 312-329-9888. Please # mark the forms clearly to ensure proper delivery and prompt processing.. # # Let me know if you have any questions. Thanks again for choosing Mirus # Futures.
#
# Regards,
# AJ

To opravdu budu toto vsechno potrebovat? Kdyz jsem si ucet zakladal ja pred cca 2roky tak jsem potreboval pouze:signature page,kopii pasu a ucet od telefonu.To se to tak zmenilo diky krizi?
Prosim o info od nekoho kdo si taky ted zakladal ucet.

Miller

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Smlouvu podepisuješ na stránkách MIRUSu, vše jsem si uložil do PDFek na hardisk. Trochu jsem ji pročítal, ale myslím si, že to nemá smysl. Je tam hodně věcí a pokud už se jako trader rozhodneš pro MIRUS FUTURES (myslím že je to dobrá volba), tak už nemá smysl nic dalšího řešit. Měl jsem problém v pondělí se zadáváním příkazů na EUREX a pomocí CHATu se připojil borec přímo na můj PC a pomohl mi během několika málo minut. Měl jsem z toho strach, ale vše zatím funguje tak, jak potřebuji. Všechno je přehledný a zatím funguje.. Jen nemám zkušenost s převodem zpět, ale předpokládám, že to bude taky bez problémů. Fundoval jsem do RCG, nechal jsem tady někde kopii příkazu z GE. Snad to pomůže, bylo tady toho víc...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Janý, to bude ono.. Já tam přešel ze stránek MIRUSu odkazem .. bylo tam několik stránek a konfirmací, že souhlasíš, se pokračovalo dál.. Já si ty stránky ukládal na HDD, ale myslím, že nakonci se to dalo i stáhnout jednorázově. Jinak na požádání to možná vytisknou, nevím. Mám to u RCG.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak v ramci hesla traderi traderom, moje skusenosti: v dormane sa nevyzaduje prehlasenie, ze nepracujete pre banku, spominaju sa tam len burzy, brokeri a pod. Netreba klamat ohladom majetku alebo skusenosti, ak ste chudobni zaciatocnici, daju vam podpisat lajstro, ze aj ked nesplnate ich odporucane limity, na vlastne riziko si zelate ucet zriadit (ako pravnik odporucam neklamat, defacto by sa jednalo o podvod a to sa do buducna nemusi oplatit). Ja osobne som si vytlacil tie casti application, ktore obsahuju e-podpis (aspon nieco).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

potřeboval bych radu od někoho kdo jede přes mirus futures nebo má s tímto nějaké zkušenosti. Uvažuji přes ně intradenně obchodovat mini NQ nebo WHEAT a u day trading margin vidím u E-mini index *a margin 500 USD, ale pod * se píše: *Not including NKD ($2500). Co z toho mám chápat? že kdybych vložil 2500 USD což je minimální vklad tak bych stejně nemohl NQ-100 obchodovat?

Ještě by mě zajímalo jak je to s těmi 2500 USD, dával bych sice víc, ale zajímá mě jestli těch 2500 USD je jen minimální vklad nebo také slouží jako minimální hranice, pod kterou nesmím jít.

A poslední otázka. Co se stane, když se z nějakého důvodu nepodaří obchod uzavřít do 10 hodin večer a přešlo by to tím pádem na overnight margin a já neměl na účtu dostatek peněz, jelikot tam vychází init. $3,500 a mait. $2,800. Předpokládám margin call z jejich strany a s tím i související poplatek. A následně?

Děkuji mockrát za odpověďi, procházel jsem různá vklákna, ale nikde jsem přímou odpověď nenašel. Tak snad mi pomůžete. Jinak na MF jsem psal ohledně více věcí, ale těmto otázkám se mi nějak vyhli.

Mikeš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mike2cz:

Margin na e-mini je u Mirusu $500 a ta poznámka u hvězdičky znamená, že kromě NKD (což je Nikkei 225), kde je margin $2500. To znamená, že s vkladem $2500 můžete v klidu obchodovat NQ, ale taky všechny ostatní hlavní americké indexy a další, u kterých stačí $500 na kontrakt. A dokonce i ten Nikkei 225, ale to jen do chvíle, kdy zůstatek na účtě bude alespoň $2500. Takže jedna ztráta na NKD by vám už znemožnila ho dál obchodovat.

Vklad $2500 je minimální vklad, ale v průběhu obchodování můžete samozřejmě klesnout níž a nic se nestane. Teoreticky byste měl mít možnost obchodovat do chvíle, kdy vám bude zůstatek stačit na margin, tj. když budete mít na účtě alespoň $500.

K poslední otázce bohužel neznám odpověď, protože pozice nikdy nedržím přes noc. Ale vámi nastíněný scénář je velmi pravděpodobný, tzn. že pokud zůstatek na účtu neodpovídá tomu vyššímu marginu, broker pozici prostě uzavře.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...