Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

adob79:

poplatek za zobchodovani 1 kontraktu TF je nyni 4,42 $ RT. Od 1.1.2011 se vratil poplatek pro NFA na cenu 0,04 $ RT, od 1.10.2010 byl zvysen poplatek burze na 2,28 $ RT www.theice.com/publicdocs/futures_us/Exchange_and_Clearing_Fees.pdf
a poplatky MF 2,10 $ RT www.mirusfutures.com/brokerage_services/commissions/standard_rates#2
Informace o zvyseni poplatku mi poslal MF mailem 1.10.2010 a 3.1.2011, tusim jako kazdemu klientovi. Jen pro uplnost dodavam, ze tyto informace a linky nemusi byt jiz za par mesicu aktualni.

Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

dobry den,
ma niekto skusenost s rusenim uctu v MF?
docital som sa tu vo fore, ze staci zaslat mailom ziadost o prevod penazi brokerovi...
je potrebne poziadat aj o zrusenie uctu, alebo ho zrusia automaticky, ked stiahnem vsetky peniaze?
vyzaduju k zruseniu aj nejake doklady?
dakujem za aktualnu radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ohladom stiahnutia penazi som nasiel toto: www.mirusfutures.com/online_futures_trading/support/online_withdrawal
rozumiem, tomu spravne, ze vyhoveju iba ziadostiam zakaznikov, ktori maju na ucte viac ako je min. pozadovana marza? a teda, ak tam nemam 2500usd, tak to musim doplatit a az nasledne mi poslu vsetko spat?
prekladal som to iba pomocou google prekladaca, tak neviem, ci tomu rozumiem spravne...
pomoze mi niekto s upresnenim?
dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, chci si otevřít účet u RCG a mám trošku problém s části:
NON US TAX payer Info - píše se tam něco ve smyslu, že když jim nedodám potřebné informace, že nejsem US občan, tak mají právo mi zabavit 20% vkladu, z toho formuláře nejsem vůbec chytrý jestli ho vyplnovat nebo ne. Tak bych rád nějakou radu od těch, kteří tím již prošli. Případně screen.

Ještě bych byl hrozně rád, kdyby se zde objevila informace o finálních poplatcích. Komise mi jsou jasné, ale kromě toho, tady někdo výš psal o clearingovém poplatku apod. Kolik mě tedy bude stát RT komplet? U RCG vidím i v části Account Fees - Day Electronic Execution Charge 2 dolary za kontrakt, tak nevím jestli se to přičítá k té komisi Mirusu nebo jak. Stejně je tam Customer Transfer Out Fee 60USD ke kterému se ještě přičítá poplatek Mirusu 40 USD?

Budu moc vděčný za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mike2cz:

neuvedl jsi dostatecne presne, cos myslel, takze i ma odpoved nemusi byt presna. Vzpominam, ze je tam prohlaseni, ze nejsi obcanem ani platcem dane z prijmu v USA, coz potvrdis a tim je to vyrizene.

Ohledne komise za RT, co je nejasne v mem prispevku nahore na teto strance? Je tam uvedena cena a z ceho se sklada, navic i informace o zmenach, ktere vedly k teto konecne castce...

Hezky den.

Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To mike2cz, all:

Sent: Thursday, May 21, 2009 7:37 PM
Subject: Re: Mirus Futures - questions

> Hello Jiri,
>
> If you do not have margin in your account to cover overnight margins we do
> have the right to liquidate your position. If you got a margin call you
> would have to initiate a wire transfer that day if you wish to keep the
> position. If you get a margin call and you do not send in additional funds
> we can liquidate your position also to prevent additional margin calls. If
> you are in a trade and lose connection for any reason you can email me
> immediately and ask me to close your position and cancel any working orders.
> We do have an emergency trade desk 011-312-423-2234 but they only speak
> English.
>
> Regards,
>
> AJ Wustefeld
> Account Manager, Mirus Futures
> 312.896.1383 direct
> 800.496.1683 ext 2244 toll-free
> 312.329.9888 fax

Takže to zřejmě hned nezavřou ale právo k tomu mají a když nedorazí fund včas tak to zavřou.

AJ Wustefeld" write 05/13/2009 20:35 :
> Hello Jiri,
>
> Yes, if you exit the position you do not have to worry about the margin
> call. If it happens one time it is usually OK, but if it happens again
> your
> margins will go up.
>
> Regards,
> AJ Wustefeld

Takže klídek, stačí zavřít pozici která vyvolala margincall a zase otevřít "novou", ale při repete pozor na margins will go UP! Pak už nezbude než je ukecat... a když neumíte pořádně po jejich tak je lepší se tomu raději vyhnout pokud není dost kapitálu.

Potvrdil mi i že overnight je pro NQ opravdu jen těch 15 minut (23:15:00-23:29:59 našeho času) a také i to že přestože trh je mezi 23:30 až 23:59:59 také zavřený a může tedy vzniknout gap, tak v této době, před ní, i po ní, je jejich margin stále jen 500$.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kajaq:
Tak jsem si pročetl celý tenhle thread podruhé a podařilo se mi najít odpověď. Každopádně díky za odkaz na ten ceník, hned se mi vše vyjasnilo, protože doposud jsem našel jen velikost komisí za RT a neznal jsem finální výši. Takže díky.

Jiří S.: taky díky za info, taková informace se hodí

Z toho co vidím na stránkách Mirusu, tak už je možné fundovat u Doormanu v EUR, stále tápu jestli zvolit RCG nebo Doorman. Většina volí RCG, ale existuje mezi nimi v současnosti nějaký velký rozdíl?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...