Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Taky sem nevedel ale stacilo pockat asi pul dne a ozval semi naky Tony Pacione a pozadal mne o doplneni tedy poslani ID a utility bill a signature page. Poslal sem mu to ve ctvrtek a v patek mi prisel meil s cislem uctu kam fundovat. Scimz se ted trochu trapim protoze zjistuju kam co vyplnit.

Kdyby tu nahodou nekdo mel skusenosti s posilanim penez do US pres Ge Money tak budu rad za kazdou pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radek x No ted sem to skousel pres internet ale nepusti mne muj limit na posilani tak budu muset jit do banky osobne. Uz sem nasel o par stranek dal platebni prikaz od Matroxe taky posilal pres GE money takze uz vim kde co napsat akorat mne zarazilo ze zna i presnou adresu banky kam to pujde mne prislo v meilu jen Harris Trust & Savings Bank Chicago, IL USA ABA#: 0710-0028-8 A atroc tam ma Harris Trust & Savings Bank 111 W. Monroe Street Chicago, IL USA ABA#: 0710-0028-8 Tak nevim jestli to tam napsat i ulici nebo bez ni. Kazdopade tady je to na obrazku tak je to snad dobre. Kdyz stihle dojdu do banky tak by to meli nak dat dohomady ne?

15963

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No puvodne sem chtel jit k Dormanu abych nemusel lhat a odpovidat na doterne otazky jenze jak sem otevrel ty jejich formulare tak sem zjistil ze tam jsou defacto totozne otazky. Takze sem sel k RCG. Dneska sem to uz nestihl takze rano skocim do banky a snad to bude v pohode. Jinak mne docela mile prekvapila moje banka. Asi 5minut po tom co sem se snazil poslat penize do US tak mi volali z banky jestli sem se snazil poslat pres internet banku penize do ciziny. Kontrolovali jestli je to v poradku nebo se mi nekdo snazi vytunelovat ucet :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

potřeboval bych potvrdit či vyvrátit poplatky za obchodování s MF.

Například nakoupím 1 kontrakt ES (Mini S&P 500) dle ceníku MF za $4.42 ( www.mirusfutures.com/sites/default/files/pdf/Mirus_Futures_Product_Info.pdf ) jsou již v této ceně zahrnuty všechny poplatky spojené s nákupem kontraktu?

V případě nákupu toho kontraktu MF uvádí 3 Marginy (Initial Margin, Maint. Marg, Intraday Margin) z ceníku to chápu tak, že při otevření intradenního obchodu se zablokuje margin 500 (podle pdf). Moje otázka je jaký margin se zablokuje při držení pozice přes noc? 5,625?

V případě pozičního obchodování jaký poplatek se platí za 1 kontrakt, když budeme brát v úvahu ES? ( www.mirusfutures.com/registered_future_broker/commissions/account_fees )
Zde vidím hodnotu Overnight: $25 fee. Je to ono? Jinak k těm $25 se ještě přičte cena za kontrakt $4.42?

A poslední. Platí se MF nějaký měsíční paušál za vedení účtu?

Chci si udělat představu kolik obchodování stojí a hrozně moc děkuju všem co odpoví. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

filipk2:

Ano, $4.42 je spravne. Dalsi poplatky nejsou, pokud nepocitas poplatek za pronajem obchodni platformy (napriklad platba za Ninja Trader sw), pripojeni internetu a podobne.

Pozicne neobchoduji, ale Tva uvaha vypada spravne.

Na dalsim linku jsou poplatky spojene s uctem, jmenovite Overnight fee $25 je uveden pro pripad, ze si vybiras penize za sveho uctu šekem a ten chces dorucit (zrejme nejakou kuryrni sluzbou) do druheho dne.

Zadny pausal se u MF neplati.

Rado se stalo. Hezky den!

Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...