Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

jo tak fajn, diky za uistenie... a podpisovali ste tam vsetky miesta urcene pre podpis? aj tu stranku ktoru neni treba podpisat? lebo tam okrem nej prakticky musite podpisat vsetko aby vam to akceptovali,....
chcem sa este spytat - vypisy u uctu, ked si to sami vytlacite pre danoveho poradcu k danovemu priznaniu, umoznuje to system RCG? bez poplatkov mam na mysli,, dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

"vypisy u uctu, ked si to sami vytlacite pre danoveho poradcu k danovemu priznaniu, umoznuje to system RCG? bez poplatkov mam na mysli"

no to by mě taky zajímalo, jde o to že by to mohli z RCG poslat písemně, IMHO to na finančňák zapůsobí lépe než co si vytisknu doma

máte s tím někdo zkušenost?



z jejich aplikace lze vyjet transakční historii, což je sezman obchodů ale bez výpočtu zisků/ztrát
dále přehled za aktuální měsíc kde je výpočet zisků/ztrát - jako PDF ale jen za aktuální měsíc :(



Link to comment
Sdílet pomocí služby

za jeden mesiac,, to by nevadilo, si clovek poberie kazdy mesiac formular o tom a je to,,, nema ale niekto skusenosti ako je to u Dormana? mne ten Dorman pride logickejsi a ma aj slusnejsiu zmluvu voci klientovi. RCG napriklad neupravuje podmienky odstupenia klienta, neda sa tam z toho vysekat, tezto u Dormana je to dohodou, pripadne porusenim dohody, co je logicke. Aj su jednoduchsie formulare, je to take vecnejsie... sam broker mi povedal ze im sa lepsie spolupracuje s Dormanom ako s RCG, i ked ako zahranicnemu klientovi mi odporucil RCG kvoli tomu, ze v porovnani s Dormanom ma RCG viac zahranicnych klientov /to mohol byt ovsem len jeho predpoklad dobrej spoluprace s klientmi mimo USA/....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marko999999:

ahoj,
- RCG posílá mail v den kdy byly provedeny obchody, tzn. že proběhly změny na účtu. Pro mě je lepší to co dělá RCG než abych dostal mail s se stavem účtu.
- RCG, pokud se pletu - opravte mě, nabízí vícero možností trhů než Dorman.
- a co jsem si tak překládal na zahraničních stránkách svou chabou angličtinou, je RCG ve světě více oblíbená a jsou na ní lepší reference než na Dormana.

Neberte mě prosím úplně za slovo, jsou to mé postřehy a můj názor.

marko99999 tak zkus Dormana a pak to porovnáme. :)

Mějte se fajn.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě jsem chtěl poznamenat něco k UPC a nefunkčnosti serveru s historickými daty.

Dneska sem se konečně dostal k tomu, že jsem to taky vyzkoušel, jestli se k tomu serveru připojím - a ejhle - nepřipojil, resp. připojil, ale nestáhl..

Nakonec sem to vyřešil, možná se to Vám všem bude hodit.

V praxi to vypadá na drátě, že se k tomu serveru na úrovni TCP připojím, ale už po 6 paketech spojení vytuhne, technicky provádí remote server retransmisi tcp paketu, jeden by rekl ze ten server ode me nedostane "ack" tcp paket.

Taky to ale muze znamenat neco jineho - totiz ze server firmy co provozuje ninja trader bezi na windows a ma bug, konrektne tenhle:
support.microsoft.com/kb/916852

Nemel jsem dost chuti to dal zkoumat, ale pres google jsem nasel tenhle podivny konfigurak:
gilaraujo.org/webroot/NTConfig.xml

a v tom konfiguraku je v sekci data server zminovany jeste jeden server:

64.202.118.144
na portu 31654

Takze sem nastavil v NT historial data server ip na .144 na konci - a ejhle - data se tahaji bez problemu..

Podle me je v tom UPC nevinne..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TM:

to je divné, že jsi měl nějakou dobu expirace............

nicméně, co jsem se dočetl jinde:

- udělat si novou registraci u NJ a ZF. (zřizoval jsem známému, který po přeinstalaci PC nevěděl jak to měl předtím)
- nebo prý stačí požádat svého brokera. (osobně nemám vyzkoušeno).

J. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...