Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nathan Stronge
Skype nate.at.zaner
Licencovaného Account Executive


Byl jsem velice ohromený s informacemi, které byly poskytnuty ze strany přispěvatelů na tyto stránky. Já jsem chtěl potvrdit, že téměř pokaždé dávám klienta demo, které vydělávají peníze simulované obchodování, ale když se jít žít téměř ve všech z nich ztratí peníze původně. Obchodování zahrnuje řadu rizik. Také Mirus - futures je makléřské firmy, která byla vyvinuta Pat Shoughnessy vedoucí vývojář Zen-Fire. Jsou pouze rukojeť Zen-Fire vede a nenabízejí jiné platformy nebo Forex.

Specializuji se na futures obchodníků, kteří obchodují na americké a evropské akciové indexy. Také Forex obchodníků, kteří chtějí obchodovat pomocí Ninja prostřednictvím zisku nebo metatrader prostřednictvím zisku. Byl bych potěšen, na pomoc v českém obchodník s demo či další dotazy prostřednictvím této chatovací místnosti nebo živé pomoci prostřednictvím skype.

Omlouvám se za to, že ignorantská Ameriky a my jen jazykem je angličtina. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nahtan, I think, that it is better to write in English than this "kind of Czech" :)
Most users can read English or they should translate Your message using Google translator or somethinkg like this, but Your "translation" is realy very funny, but not very clear ;) It's possible to understand, but it's more difficult than English message :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, jsem z toho fakt srna............ omlouvám se, ale zase potřebuji helfnout. Mě, stejně jako vám poslal Aj či někdo jiný z MF informaci o tom, že peníze přišly do RCG účet a k tomu do mailu dal i toto: -------------------------------------------------------- Here is login information to set up your live connection in NinjaTrader: Username: xxxxxxxxxxx@xxxxxxx Password: xxxxxx ---------------------------------------------------------- - Kam zadám toto heslo? - Jak jste to udělali vy? Data mám stejně Zen-fire. - Musí se někde přepínat data Z-F ze simulovaného obchdování na živé? Zaplatil jsem licenci za 180$/3 měsíc Předem díky za jakoukoliv odpověď Jirka PS: Má se to doplnit do těch červených políček, jiná možnost mě nenapadá.

7331

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj lika,

jsi poklad............ děkuji Ti!!! :) :):)

Funguje to, a všem ostatním se omlouvám za zcestný obrázek, který by mohl někoho mystifikovat.

Mám ještě kontrolní otázku:

- je nějaký chyták v nastavení na který si musím dát pozor při přechodu ze simulovaného obchodování na živé?

Já jsem si to tak nějak prošel podle ninjatrader-support, ale kdo ví, je toho moc a něco se může přechodem na live změnit.

Děkuji

jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas:
Ahoj, žadný chyták tam není. Vlastně teda je, ja už jsem po 7 obchodech na Live lehce v minuse, tak zkousim Reset, tak jako u simulation mode, no a ted to nejak nefunguje :) Co s tim ? :))))

Ted vazne, pokud mas v File zaskrtnuty Global Simulation Mode, tak ten je treba pred zivym obchodovanim vypnout. Ja vzdy kdyz skoncim, tak to znovu zapnu at si nahodou pri backtestu nezaobchoduji :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj hanslama,

děkuji za odpověď............. ten reset na skutečným účtu by byl dobrý.......... :)

mám za sebou první dva obchody na živo a můžu ti říct co se mnou dělaly emoce........... no děsný.... uffff

1. vyhozen na stop-loss tedy -100$
2. vyhozen na PT +210$

v zisku 110$.......... a hned jsem běžel na cigárko.

Ještě jsem to ověřil na účtu u RCG a jsou tam :)

Držím všem palce

jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, chci se vás zeptat jestli jste měli problém s přihlášením do archívu RCG jako mám já. Přes web RCG se přihlásím na daily info - to je v pohodě, ale dnes ráno mi přišel mail z RCG s odkazem na obrázek níže a tak jsem se chtěl přihlásit stejným heslem jako na Daily info, bohužel mi hlásí "invalid key". Nevím jestli je jiné heslo do archívu RCG a nebo jestli to není třeba nastavením ochrany visty. Jak se to podařilo vyřešit vám? Předem děkuji za jakoukoliv odpověď Jirka

7351

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, ja to zkousel nahodit ve Firefoxu a tohle mi vypsal>

Při spojení s sv1.speedscan.net nastala chyba neboť je používán neplatný bezpečnostní certifikát.

Takze nepokousim stesti a kaslu na to. K cemu ma ten archiv slouzit? vsechny obchody vidim v pohode tady
www.rcginquiry.com/
Muzu si vyjet daily ci monthly vypis. Co vic chtit. Mozna ten Archiv neni ani urcen pro nas.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj hanslama, no, to co píšeš mi tam taky naběhlo. Leč mi je záhadou co mi poslali z RCG, protože když kliknu na passport log-in tak se dostanu do svého účtu. Nicméně když kliknu na archive log-in tak mi najede okno (viz obrázek v předchozím příspěvku), které mi nejde "klasickými" přihlašovacími údaje pro RCG spustit. Jen jsem chtěl vědět, co si o tom myslí ostatní. Vím, že to není nic důležitého. Díky J

7363

Link to comment
Sdílet pomocí služby

caute vazeni...
chystam sa zriadit ucet a prestudoval som si tuto diskusiu... priznam sa, mam nejake preslapy v registracii, tym ze som podpisal koniec zmluvy, tym som sa zaviazal k jej plneniu, ale pokial neposlem podpis a ofoteny obciansky, zmluva nenadobudne platnost.. a teraz k veci: podla coho ste si volili clearingovu spolocnost? uvediem zopar vyznamnych dovodov, preco je RCG doslova proti klientovi:
1. mozu vam dat vypoved bez udania dovodu, pricom nikde sa nedefinuje postup, v ktorom sa dalej upravuje nakladanie s prostriedkami klienta
2. doslova vykoristovaci poplatok 12% obratu na vasom ucte za vedenie uctu, pricom klient sa zrieka urokov v banke v ktorem ma ucet v prospech RCG
3. podpisom vyhlasujete, ze hovorite a pisete anglicky, pricom ako spolocnost, ktora ma sidla aj v europe, nema k dispozicii formulare aj v inych jazykoch
4. nespristupnenie zmluv k nastudovaniu pred ukonom kedy vytvorite konto na vyplnenie formulara a podpisania zmluvy - vas tak dokopu k otvoreniu takehoto medziuctu este pred oboznamenim sa so zmluvou
5. vyzvedanie sa udajov, do kroych ich vpodstate nic nie je - banka v ktorej mam kapital, zamestnavatel, typ byvania klienta a taketo dost sukromne zalezitosti.

neviem ako je to dalej u Dormana ale zmluvy ma trefnejsie, neni tu zakotvene nahle ukoncenie zmluvy zo strany Dorman, je tu pravo ukoncenia zmluvy zo strany klienta, neni tu rec o poplatkoch, jedine co sa tu plati tak uroky ak idete na debet (na dlh)...
ja by teraz privital riadnu diskusiu, o com su zmluvy, aky maju dopad na klienta, co to pre nas znamena, a nie typu ako to vyplnit a vlastne ani nevieme co to tam vyplname... aspon takto mi to tu pripada zatial. jo, a to ze do RCG sa daju vlozit eura, to by som nebral ako smerodajne, smerodajne je o com pojednava zmluva a ako je vyhodna pre klienta. dakujem a cakam na reakcie.
marko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2. doslova vykoristovaci poplatok 12% obratu na vasom ucte za vedenie uctu, pricom klient sa zrieka urokov v banke v ktorem ma ucet v prospech RCG

Hmm ... tak o tom opravdu nic nevím. Projdu si výpisy, ale mám dojem, že jsem nikde žádné strhávání čehokoli kromě poplatků za RT nezaznamenal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...