Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

K te nejasnosti ohledne $7 poplatku. Musite si ujasnit jestli jste v prihlasce vyplnili jako introducing broker Mirus Futures anebo ne. Pokud ano, tak vas broker je Mirus, timpadem i poplatky urcuje Mirus a RCG vam jen "clearuje". Pokud jste si vybrali jako brokera RCG, tak potom poplatky platite podle jejich sazebniku.

Atlas>
Ahoj, FESX muzes klidne s Mirusem obchodovat. Nezalezi na tom, kde mas zalozeny ucet, ci v jake mene.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hanslama:

Ahoj, děkuji Ti za info. Nebyl jsem si jist, tak jsem se raději zeptal, zajímalo mě jak se k tomu FESX staví MF.

Na FESX mě lákají docela slušné pohyby, pracovní doba, slušná likvidita a atd. TFko je takové vlažné (včera 115 000 kontraktů), Esko (včera 2 052 000) a evropské FESX (včera 906 000).

Omlouvám se, že jsem trošku sklouznul mimo toto vlákno. Docela bych rád s někým o FESX pokecal. :)

Díky

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

asi je to do jiného vlákna, přesto to sem umístím.

Tohle jsem dnes dostal z FEDERAL RESERVE BANK. Asi bych to nedostal kdybych nenafundoval peníze do USA. Také jste obdrželi tento e-mail?
Jestli to dobře chápu, jedná se o varování phishingem...................

---------------------------------------------------

Important:
You're getting this letter in connection with new directions issued by U.S. Treasury Department. The directions concern U.S. Federal Wire online payments.

On January 7, 2009 a large-scaled phishing attack started and has been still lasting. A great number of banks and credit unions is affected by this attack and quantity of illegal wire transfers has reached an extremely high level.

U.S. Treasury Department, Federal Reserve and Federal Deposit Insurance Corporation (FDIC) in common worked out a complex of immediate actions for the highest possible reduction of fraudulent operations. We regret to inform you that definite restrictions will be applied to all Federal Wire transfers from January 14 till January 23.

Here you can get more detailed information regarding the affected banks and U.S. Treasury Department restrictions:
phishing-911.usafederalreserve.com/73993952/
fedwire.safe-banking.net/bn/2009/537115/

Federal Reserve Bank System Administration
------------------------------------------------------

Co si o tom myslíte?

Díky

J.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím kolegové tradeři,
tak mám peníze odeslané, došly v pořádku, ale rád bych se podíval na svůj účet u RCG, ať tam zkouším dát cokoliv, tak mi to nefunguje, už fakt nevím jakou kombinaci tam zadat.. budu muset asi zotravovat AJe.

Mám dotaz k RCG Archive, když tam najíždím ze stránek mirusu, tak mi mozilla a IE řve, že je tam neplatný certifikát zabezpečení což mě trošku děsí, dělá vám to také a používáte to, nebo jak kontrolujete svůj účet?
Také bych měl dotaz, zda dostáváte nějaká souhrnná infa třeba jednou do měsíce na mail?
Děkuji Lukáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
v blizkej buducnosti si chcem zalozit live account a mam par otazok:

1. Chcem obchodovat E-mini SP500 intradenne, doteraz som papertradoval s pouzitim NINJA TRADER- cez MIRUS simulated account. Aj pri live obchodovani je mozne pouzivat ninja trader a zen-fire data zadarmo, pokial z Ninji vyuzivam len indikator VOLUME a SMA? Samozrejme pri kazdom obchode budem pouzivat Stoploss.

2. Kolko chce MIRUS ako pociatocny vklad? Cital som ze 2500, plati to stale? a podstatna otazka je ci ked mi ucet klesne pod 2500 stale je mozne kupit/predat kontrakt? Alebo je to minimalny zostatok pre obchodovanie?

3. margin je 500 dolarov na kontrakt?

4. Ked fundujem ucet, ake su vstupne poplatky, cize co strhnu este pred zacatim obchodovania?


Moja strategia je zalozena na SMA, po polrocnom papertradingu mi vychadza ze frekvencia obchodov je cca 1 za den, ale po sebe moze byt tak max. 5 stratovych pottom prichadza zisk. Cize mi vyslo ze by mi teoreticky stacilo fundovat ucet 3000 dolarmi, samozrejme pokial tych 2500 nie je minimalny zostatok na ucte aby ma to neblokovalo v dalsom obchodovani, preto je otazky tohto fundovania velmi dolezita.

Na druhej strane ma zaujima ci zobrazovanie dat ked mam simulated account a real account je take iste, cize nie je v tom nejaky hacik, kedze mi pri simulated vychadzaju pekne zisky. Ci pri pouzity SL mozem na obchod stratit viac ako je moja definovana strata...

Dik za odpovede

Milos Kunský

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hadzi
1) ano a po založení účtu dostaneš i číslo na free verzi ninji, se kterou se dá obchodovat, jen tomu chybí atm strategie, nicméně indikátory a SL můžeš používat.

2) ano, na stránkách mirusu je to jasně napsáno, jinak rovnou můžeš napsat do mirusu mail, odpovídají docela svižně.

3) ano, viz. bod dva jinak třeba zde: www.mirusfutures.com/futurestrading_resources_margins.htm

4)žádné vstupní poplatky nejsou, platíš jen komise.

Dle mne musí být minimalní zůstatek na margin, takže i s minimem jde obchodovat, nicméně začít obchodovat s tam malou částkou je celkem o průser, ony se výsladky od paperu a reality opravdu dost liší a fundovat účet na knop s výsledky papertradingu je docela odvaha, přeci jenom ta psychika tam bude hrát velkou roli.

Sim a real data se neliší, SL ti definuje ztrátu, ale může se stát že se objeví drobný skluz v plnění, nebo limitní pohyb, ale na to se dá do jisté míry připravit.

přeji úspěšný trading
Lukáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No pokial je potrebne mat len tych 500 dolarov na margin, tak ked fundujem ucet 3000 dolarmi, tak v podstate mozem urobit tak 20 strat za sebou a stale mi na margin ostane. Ja som viac ako 5 po sebe nikdy nemal, stratu mam vzdy na SL 100 dolarov, samozrejme viem, ze mi tam moze vzniknut sklz --ale predpokladam ze pri SP500 by nemal byt vacsi ako minutu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, pokud se sim a real data neliší, tak je to trochu nemilé, protože jsem srovnával data z Trade Navigatoru a Zen-Fire a dost se lišila. Dokonce se mi stalo, že jsem srovnával data s kamarádem a každý jsme měli trochu jiné a z toho jsme tedy byli docela na větvi. Oba máme AMP Zen-fire, jednalo se o ES Volume 5000. Mně to potom ukázalo signál ke vstupu a jemu ne, tak jsme to srovnali a zjistili jsme, že data jsou trochu jiná. Další problém je, že když zavřu a znova otevřu Ninja Trader, takj sou data taky trochu jiná od dat před zavřením programu. Myslel jsem si, že je to jen v demo verzi.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bulltip:
Já jednou srovnával data s open e cry a byla skoro totožná, i volume docela dobře sedělo, také jsem svého času porovnával své grafy i se screeny zde na finančníku, nevím nakolik se tvoje data lišila, ale jestli to bylo v řádu několika ticků, tak je to normální. Osobně považuji data ze zenfire za kvalitní.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...