Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Ahoj,
mam taku otazku ohladne ziveho obchodovania v Ninja Trader (NT).
Zriadil som si ucet cez brokera Mirus Futures u RCG.
Poslali mi live login information, ktore som zadal to NT.
Skusal som sa pri obchodovaní z grafu vidiet svoj zivy ucet ale nedari sa mi to.
Nemam zaplatenu licenciu NT, kedze tu niekto pisal, ze sa da obchodovat nazivo aj s free verziou s nejakymi obmedzenymi funkciami (napr. ATM).
Viete mi poradit ako to mam rozbehat?
Dakujem
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,
mam taku otazku ohladne ziveho obchodovania v Ninja Trader (NT).
Zriadil som si ucet cez brokera Mirus Futures u RCG.
Poslali mi live login information, ktore som zadal to NT.
Skusal som sa pri obchodovaní z grafu vidiet svoj zivy ucet ale nedari sa mi to.
Nemam zaplatenu licenciu NT, kedze tu niekto pisal, ze sa da obchodovat nazivo aj s free verziou s nejakymi obmedzenymi funkciami (napr. ATM).
Viete mi poradit ako to mam rozbehat?
Dakujem
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to mce
nevím, zda to pomůže, ale já jsem před živým obchodováním dostal od AJ Wusfelda nové sériové číslo pro osekanou live verzi a jméno+heslo pro připojení k zen-fire. Jméno a heslo nemám stejné, jako jsem měl u dema. Po připojení s tímto novým jménem a heslem mi jde vypnout Global simulation. Po připojení přes jméno a heslo k demu na mě vyskakuje tabulka, že platnost už vypršela, takže nedokážu zjistit, zda jde Global simulation vypnout i s jiným připojením.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Samozřejmě že nejde. Buď používáš kombinaci "demo" NT a libovolného jména a hesla pro ZenFire a pak budeš vždycky jen SIM, nebo musíš mít jakoukoli live licenci NT (buď tu free od brokera, která nemá ATM, nebo placenou od NT včetně ATM) a k tomu jméno a heslo pro přístup na tvůj účet u Mirus a pak ti půjde přepínat mezi SIM a live.
Kromě toho znovu upozorním, že pokud použiješ free live verzi, tak ti ATM nepůjdou ani v SIM módu!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, prosim Vas mam takovej problem, NT mi prestala ukazovat data, je uplne jedno jakej vyberu mesic nebo komoditu, vzdycky mi to napise Your request cannot be abroted..pise to kdyz si chci zobrazit graf, pak to teda naky grafy hodi ale nejsou v pohybu

Predem dekuji kdyz mi nekdo odpovi, diky :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

wacho: "This request can not be aborted" to píše, když tahá data do grafu. Takže buď máš nějaké extrémně pomalé připojení nebo ti data někde "uváznou" na cestě, nemáš třeba nově nějaký firewall nebo něco takového? Jak dlouho jsi to v tomhle stavu nechal? Zkus nějaké krátké období, třeba jen data za jediný den a uvidíš, jestli to naběhne nebo ne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...