Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Bulltip: při live se data trochu liší od toho, co vidíš, když je načítáš zpětně. Je to normální, protože při live ti nemusí dojít každý paket a může se to drobně lišit. Sám jsem s kvalitou u MF a s rychlostí plnění spokojen.

Hadzi: Rozdíl mezi sim a live je obrovský. Nespočívá ovšem v datech, ale v myšlení - v psychice obchodníka. Tvrdí to tu všichni, stejně jako já tomu ale stejně vnitřně neuvěříš, dokud si tím neprojdeš. Asi to tak má být ... každopádně zapomeň na to, že bys hned od začátku měl live stejně úspěšné jako sim.
A k té free verzi NT: nemá ATM strategie. To mj. znamená, že SL si musíš do trhu zadat sám ručně až poté, co vstoupíš do obchodu, program to za tebe neudělá. Pokud by ti např. mezi vstupem do obchodu a ručním zadáním SL vypadlo spojení, jsi v trhu bez SL. Sám bych dnes do trhu live s tou ořezanou verzí NT nevlezl ani za zlaté tele.
Jo a ještě ke skluzu v plnění. "ale predpokladam ze pri SP500 by nemal byt vacsi ako minutu" To je dobrý vtip. Skluz se neudává v čase, ale v ticích rozdílu mezi požadovanou cenou a skutečným plněním. U ES (tj. SP500) slip v podstatě neexistuje nebo je max. 1 tick. Já mám průměrnou délku jednoho obchodu něco kolem 30 vteřin až minuty, jen občas se podržím déle, pokud se trend rozjede. Časový skluz v plnění minutu si nedokážu představit - časové skluzy jsou v řádech desetin vteřiny a většinou způsobené spíš dobou doručení příkazu na trh.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dakujem, to som potreboval vediet :-)
A ano ja viem ze je obrovsky rozdiel medzi real a simulated prave v psychike a tiez som za to ze si to clovek musi vyskusat. Pre mna bola najpodstatnejsia otazka toho minimalneho zostatku pre obchodovanie a ked je to takto ako ste pisali, tak je to super. Ono ked idem skusat ako budem na tom pri real so psychikou tak radsej zacnem s mensim uctom ako by som mal minut nejake vacsie peniaze.
Kazdopadne dakujem za rady, velmi mi pomohli :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě mám jednu prosbu. Moc se v tom dokumentu (www.cmegroup.com/tools-information/holiday-calendar/files/2009-globex-holiday-calendar.pdf) nevyznám. Dnes se graf zastavil v 17:30, tzn. 11:30 jejich času. Navíc svátek ML Kinga je až zítra, 20.ledna. Kde jsem tedy v textu níže měl nalézt informaci o dnešní uzávěrce v 11:30 a kde je informace o tom, zda bude zavřená burza zítra celý den či nikoliv? A co znamená např. 1515 CT?

Předem díky za pomoc!

CME Globex® Martin Luther King Holiday Schedule
CME Group Equity Products
Friday, Jan 16
1515 CT – Regular CME Globex close for trade date Friday, Jan 16
Sunday, Jan 18
1700 CT – Regular CME Globex open for trade date Tuesday, Jan 20
Note: Day/Session orders entered on Sunday are for trade date Tuesday, Jan 20
and will continue working until Tuesday’s close at 1515 CT
Monday, Jan 19
1030 CT – Trading halt
• Futures: Order entry, modification and cancellation allowed
• Options: Only cancellation allowed
1700 CT – Halted products resume trading
Tuesday, Jan 20
1515 CT – Regular CME Globex close for trade date Tuesday, Jan 20

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hadzi:
Ahoj, odkud jsi odesílal ten mail na mirus?
Už dost lidí zde na finančníku potvrdilo, že pokud je mail odeslán např. ze seznamu.cz, tak spamový filtr na jeho straně to vyhodnotí jako spam a vůbec nic ti nedojde.
Nejlepší je na takové věci založit si mail v zahraničí (hotmail, google..), tam nebývá problém.
Nejsem sám komu mirus odpovídá na maily velice svižně a to jsem si s mirusem už docela dost mailů vyměnil.

S pozdravem
Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...