Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Zdravím tradeři,
jsem také ve fázi, kdy si otevírám účet a chtěl bych si ho otevřít v eurech, při vyplňování formulářů u RCG nebyla jiná možnost, než tam napsat předpokládanou částku v USD.
Tak se ptám jak jste to řešili vy, jelikož např 6000dolarů není 6000euro, tak zda jste to přepočítávali dle kurzu a posílali tam částku co nejblíže zamýšlené dolarové částce, nebo jste tam poslali nějakou zaokrouhlenou částku v eurech a RCG to přijalo?
Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj Migus,

děkuji za kompletní vysvětlení. Moc jsi mi pomohl a mě už je vše jasné. Super!

to Zup87:
já bohužel nemám zkušenosti s fundováním účtu v eurech, ale mám takový pocit, že to má jít pouze přes RCG v UK. Pokud se nepletu. Já to odesílám v US dolarech do RCG v Chicagu

Doufám, že se také koukáte na Záměnu.............. hehehe :) :) :)

přeji hodně úspěchů


Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jsem trochu na rozpacích.Učet otvírám přes web MF záložka-Open an account-Individual and Joint Accounts-Complete the ONLINE Application a u toho je napsáno (Overseas clients): please fax a copy of a photo ID,ve foru jsem našel že někteří posílali i ještě další doklady,tak nevím.Fax nemám tak e-mailem ale nevím jestli to poslat do MF nebo RCG.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obraciam sa s prosbou na tých, ktorý už úspešne absolvovali otváranie účtu u Mirus futures, či by sem do fóra nemohli
vložiť obrázky potrebných tlačív s popisom čo vpísať do jednotlivých kolóniek. S ohľadom na seriál o programe Ninja trader (za ktorý autorovi ďakujem), ktorý používa Mirus future ako jednu zo svojich platforiem, by to mnohým traderom veľmi pomohlo a výrazne by sa znížil počet otázok týkajúcich sa problémov s vypisovaním týchto tlačív.

Aleš

P.S. V Novom roku prajem všetko najlepšie tvorcom, prispievateľom aj čitateľom tohto servera.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

T.M. Při vyplňování všech těch lejster je v kroku financial information uvedena kolonka Initial account deposit a tam napíšeš kolika $ budeš fundovat účet, následně po vyplnění všeho na tebe vyskočí okno s adresou na RCG:
(newaccounts@rcgdirect.com) kde odešleš naskenované kopie toho podpisového vzoru (pozor musí se podepsat oba řádky) a občanky.
druhý den mi AJ napsal že potřebuje ještě utility bill (tohle já nevedu, tak jsem jim prostě poslal fakturu od O2, stejně to mají jen kvůli potvrzení adresy) a tu občanku (mají v tom trošku hokej), tak jsem mu to přeposlal ještě jednou (on to posal zase dál do RCG), další den na to přišel mail od AJ že účet byl schválen, uživatelské jméno a heslo a instrukce kam a jak poslat peníze.
Až teď budeš moci poslat peníze, protože tam musíš připsat to svoje jméno a heslo, aby to mohli identifikovat.
Jinak já jsem nic neskenoval a jednoduše vyfotil ty dokumenty na digitál a odeslal, oni se s tím dokážou poprat.
hodně štěstí

:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Aleši,

odpovím v rychlosti, protože za chvíli odjíždím.

já jsem na angličtinu jelito (ale učím se) a z pomocí zdejších kolegů - kamarádů jsem si otevřel účet. Takže pokud se to podařilo mě, zvládne to úplně každý.............. :)
Myslím si, že všechno co se týká výše uvedeného problému najdeš zde ve vláknu. Ono předložit sem do vlákna v ucelené formě poměrně obsáhlou anabázi vyplňování by byl heroický výkon. Taky jsem o tom přemýšlel, ale spousty dat v kolonkách jsou ryze osobní, tak nevím jak by to mělo vypadat.

zkus tedy sledovat mé dotazy a následně pak vstřícné odpovědi všech ochotných kolegů a určitě se ti to také podaří.....

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji hezký den.Dnes mi přišlo AJ-Thanks for your patience on the account setup, your Mirus Futures account is now opened and ready for funding. Here is your account info.
Teď ještě správně vyplnit elektronický platební příkaz u RB a právě v tomto bodě mám trochu nesrovnalosti se kterými bych potřeboval pomoci. Ad:
1.Formát účtu-určitě IBAN ale žádný jsem v e-mailu nedostal.Napsat AJ.
2.NÁZEV A ADRESA PŘÍJEMCE-Rosenthal Collins Group, LLC
(Headquarters)
216 W Jackson Blvd
Suite 400
Chicago, IL 60606-6918
Našel jsem na webu RCG.
3.SWIFT / BIC BANKY PŘÍJEMCE-HATRUS44
4.BANKA PŘÍJEMCE-Harris Trust & Savings Bank
111 W. Monroe Street
Chicago, IL 60603 USA
5.Důvod platby-CUSTOMER NAME = Account name-..........
Customer RCG Ac No = klientské číslo-.........

Prosím o opravu jestli se pletu.Děkuji




Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

dílo se zdařilo.......

2.1.2009 jsem odpoledne odeslal peníze přes internet banku GE MONEY do RCG a včera ráno jsem dostal mail z RCG, že si mohu zkontrolovat účet. To jsem udělal.......... a představte si............ no byly tam! :) :) :)

Včera večer mi pak psal Aj, jak dál Ninjou a poslal mi další info k nastavení.

Takže chci říct, že jak napsal teď naposled T.M. a coochi - je to správně.
Já jsem to udělal stejně, jen s tím rozdílem, že jsem nepoužil ABA - nebylo potřeba (i když je na stránkách RCG)

Mám tedy peníze na učtu v USA, zaplatil jsem si přes PAYPAL licenci na kvartal na NT (180$) ............. a včechno díky vám - ochotným kolegům, kteří se podělili se o své zkušenosti.

Díky vám všem

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas:

Ahoj, tak ti preji hodne uspesnych obchodu a pevne nervy ;)
Zaroven se chci zeptat. Kdyz jsi platil Ninju pres Paypal, jak dlouho trvalo nez ti poslali cislo pro Real obchodovani ?
Jde mi o to, ze ted odjizdim na dovcu a po prijezdu za 10 dni chci zacit Real. No a premyslim kdy Ninju zaplatit. Zda cela transakce probehne behem dvou dni, ci to trva tyden, 2 tydny ?

Predem diky za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj hanslama,

díky za přání ........... :)

Též Ti přeji jen samé úspěchy, hodně víry a vytrvalosti.

Bude to znít asi dost divně, ale na to jak jsem slabej na anglinu, jsem dostal pro registraci u PAYPAL a okamžitém zažádání k nákupu licence na tři měsíce u NT prakticky klíč do 15 minut !!!

Takže PAYPAL + objednávka na NT -----> po necelých 15 minutách v mailu klíč k otevření pro live. Byl to fofr.

Peníze mi pak strhli z účtu až třetí den ( něco kolem 3.450,- Kč) Možná by to strhli i dříve, jenže jsem to celé uskutečnil 30.12. a pak byl Silvestr a Nový rok. Taky jsem neveděl jak to bude dlouho trvat. :)

Jirka





Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...