Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

maitreja: Ahoj, já jsem neměl v komunikaci s Mirusem nikdy žádný problém a odpovědí se mi dostávalo max. v řádu hodin.
Problémy může způsobovat například český mail typu seznam.cz a podobně, kdy maily buď končí ve spamovém koši, nebo rovnou ani nedojdou a zaseknou se u poskytovatele mailu jako spam.

Já osobně na komunikaci se zahraničím a vůbec vše co se tradingu týče používám schránku u hotmail.com
Doporučuji tedy zkusit nejdříve nějaký .com mail.
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já mám zatím u mirusu demo na testování a tam jsem měl výpadek dvakrát, ale jenom na pár vteřin, jde ale o demo a ty většinou bývají tankovány z jiných serverů než live, takže jsem v klidu.
Jinak jsem to porovnával jen s open e cry a data se shodovala, rychlost skoro stejná, volume se drobně lišilo, takže nic co by mě od nich odrazovalo. Teď čekám na dolar alespoň za patnáct a kupuji ninju a otevírám účet, nejpozději až vyprší demo a pak poreferuji více.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím :) Chci se zeptat je v realu velký rozdíl na demo platformě a v realu v rychlosti plnění? a kolik je tak približně slippage u YM ? poplatek je 5 dolaru za vstup i vystup nebo za obojí? Jde mi o to že dělam backtest a pokud bych připočítal i 10 dolaru za vstup a vystup a za slip tak bych poměrně slušně vydělával. vím že demo a real je uplně něco jiného. Doposud jsem zkoušel demo od xtb ale stěma jejich poplatkama vydělávat je šílená zalešitost. O to mi to ted přijde docela luxus vstup za 5 dolaru a když dobře vstoupím jsem za chvíli v plusu ne jak u xtb čekat 15 minut než se sotva dostanu na nulovou hodnotu. Když dělám backtest kolik byste mi doporučovali ticku dát slip? 1 tick je asi někdy málo že? dík za odpovědi. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

chtěl bych se zeptat ostatních na tuto věc. Dělám papertrading na ER2. Když jsem dneska spustil NT a otevřel se mi graf Vol2000, tak jsem měl trochu jiné svíce než když jsem to zavírál. Mám nahozený indikátor přímo do ceny, který mi dává signály a byly tam dva signály, které jsem tam něměl před tím než jsem NT včera ukočil, proto jsem si toho taky všiml, že svíce byly jiné. Poté jsem se připojil k MF, zaktualizoval se mi graf a svíce se mi opět trochu změnily a s tím i signály. Chci se tedy zeptat těch, kteří už jedou live nebo i těcht, kteří jedou na demo, jestlli si nečeho takového všimli.

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...