Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to masaryk:
potom jsme vedli jeste diskuzi pres mail a moc toho fakt nevymyslel. nakonec mi nabidl, ze se dneska logne na moje PC a vyzkousi to sam. Myslim, ze na nic neprijde, protoze vcera pozde vecer jsem teda data loadnul, ale dneska od rana jsem opet bezuspesny :( Zkus to jine pripojeni (pak prosim napis), ja uz se chystal volat na UPC, ale co jim jako reknu ? No vite internet mi jede, vlastne mi jede vsechno az na to, ze se nepripojim na jediny server v USA. To se mi asi vysmejou :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hanslama:
Já už tam volal :) ale než jsem se dostal k živému operátorovi, tak jsem to zabalil, protože na každém kroku se omlouvali, že modernizují síť a že je možné, že to někde nejede. Takže jsem si dovedl představit, co by mi operátor asi řekl... Ostatně něco podobného psal Coochi, který má ovšem štěstí, že už mu to jede. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

chtel bych se zeptat tech s ostrym uctem na jednu vec. Prosel jsem registraci u RCG. Poslal kopii obcanky a signature page (mimochodem tohle jim stacilo, adresa je z druhe strany, takze jsem nemusel posilat zadny doklad s adresou). Z Mirusu se mi ozval Byron Zook. Poslal mi podklady pro fundovani uctu, ale pouze pro USD. Tak jsem mu psal obratem, ze bych chtel fundovat v eurech. Chci se zeptat, jak to probihalo u vas, jestli jste to taky resili osobne pres email. Nejak si nevybavuju, ze bych v tech formularich u RCG byla moznost volby fundovani uctu USD nebo EUR.

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Masaryk,
tak v tom případě jsou na UPC pěkní pacholci, protože já tam volal o víkendu a automat mi říkal, že modernizují síť a že budou výpadky do neděle (! ale když tak o tom přemýšlím, tak neříkali do které neděle :) ) všech lokalitách. Nicméně, když mi to nejelo, tak bylo zvláštní, že třeba poštu jsem v pohodě stáhl, Skype jsem mohl používat... jen Ninja nestahoval hist. data a prohlížeč www téměř nic nezobrazil.
Od pondělí už mi to jede OK, ale ochoduju jen ve večerních hodinách... jak to běhá třeba dopoledne netuším...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás panové,

jak to tady sleduju, zjišťuji, že na to nemám. Abych byl upřimný, můj problém je angličtina. V grafech se orientuji, v NT v Account Performance jsem v demu profitabilní, ale nemám na to abych pohotově řešil v ájině vzniklé problémy jako kolegové zde, které za toto moc obdivuji.

Řekl bych, že je pro mě složitější se naučit anglicky na tradeovat.

Vzdávám to..............

A všem ostatním držím palce.

A.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike:
A co si vyberes ? ;) Ja se porad nemuzu rozhodnout jestli si zalozit ucet v EUR nebo USD. Jeste podle toho co psal Lucinek, ze zisky z USA ti neprevadi zpet na EUR premyslim, jestli ma smysl vest ucet v necem jinem nez v USD. Ja obchoduji jen USA no a ted k tomu ten stoupajici dolar, ktery vypada, ze se hned tak nezastavi. Coz me na jednu stranu tesi (pri zisku vydelam vice), ale na druhou koukam, ze budu muset poslat vice Kc nez jsem pocital. Tezke rozhodovani.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hanslama

no ja som v prvom rade rozmyslal mezi AUD, NZD a USD , v podstate je mi jedno ci bude moja mena na ucte stupat alebo klesat, som stary forexak :) v kazdom pripade sa proti poklesu zahedgujem na svojom FX ucte a este popripade zhrabnem aj nejake tie interest rate swap na tom ucte.

to preco som sa o to zaujimal je, ze v pripade AUD a NZD , su zaujimave prave ich urokove sadzby , a co som mal FX brokera, pri vedeni uctu mi urocil zostatok na ucte urokovou mierov danej meny samozrejme denne, a to som mohol mat ucet rozdeleny na viac mien, podla potreby. v tomto pripade ale neviem ci tieto clearing housy maju taketo sluzby. ak nie budem brat klasicky dolarovy ucet, a jeho obsah budem pri pripadnom obrate EURUSD hedgovat na FX ucte.
tak sa ochranim voci menovemu riziku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přesně tak,jestli se ti daří v paper tradingu tak to přece nevzdáš jen kvůli anglině.To co kolem toho potřebuješ se časem naučíš a vždycky je víc možností.Nevím jaký má například podmínky a ceny Global Futures ale je tam p. Kužel s kterým můžeš komunikovat česky.Já se ho jen dávno na něco ptal a od té doby se čas od času ozve co je nového a tak.Tím chci říct,že sice nevím jaká je s ním spolupráce pokud je nějaký problém ale rozhodně na mě působí dobrým dojmem.A třeba ještě bude někdo vědět o někom dalším.U Mirusu už je taky pár lidí odtud takže by ti s papírama poradili a když budeš něco řešit tak je určitě někdo v okolí kdo by ti s dopisem pomohl... Ať se daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji Vám Hanslama, Julietrose, PD,

hned mám lepší náladu, když jsem si přečetl vaše řádky. Máte pravdu, vždy se dá najít nějaké řešení. Včera jsem to viděl všechno nějak černě. Mám toho moc a asi na mě padly nějaké depky.

Nadruhou stranu, alespoň se vybičuji zintenzivnit svou vyuku angličtiny. Je to vše o víře v to co dělám/děláme. Doma si myslí, že jsem blázen a že bych měl dělat něco užitečnějšího a né se zabývat nějakými grafy .................. :-) Morální podpora je skvělá pokud je.


Takže ještě jednou díky za povzbuzení a hodně dalších sil přeji všem. (tohle asi patří do jiného vlákna, omlouvám se)

A.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...