Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

RMKomodity,

všetka komunikácia prebehla len mailom. Na tejto stránke: www.rcgdirect.com/Non-USWireIns.htm máš všetky údaje o fundovaní účtu v rôznych menách. Komunikoval som postupne s tromi obchodníkmi, až nakoniec som skončil u Perry Sellisa.

Lucínek,

Tak s tými 7 USD/RT sa to nakoniec ukázalo ako chyba u RCG a vrátili mi 83 USD za 26 obchodov. Archive RCG už mi tiež opravili. Všetko promtne vybavoval Perry Sellis.

Laco

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas: nauč se ignorovat lidi co samy nic nedokázali a rádi viděj že i ty nic nedokážeš. uvidíš že na tom pak budeš celkově líp. zatim jsem se setkal jen s lidma co věřej že to funguje ale nemyslej si že na to každej má. věřim tomu že jsou lidi co se ti budou vysmívat a budou tě považovat za blázna. ale pokud ty s tim budeš spokojenej a budeš mít pak mnohem víc času na sebe i na ty který máš rád tak ti to všechny negativní zážitky kterejma sis musel projít bohatě vynahradí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím Vás panové,
>
> jak to tady sleduju, zjišťuji, že na to nemám.
> Abych byl upřimný, můj problém je angličtina.

hele, já umím anglicky tak akorát gut morning a ani ve snu mne nenapadlo toho nechat. trading není o angličtině.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já vím, že můj problém je mimo tohle vlákno a opět se omlouvám.
Nicméně jsem upřímně rád za vaše pozitivní reakce a určitou psychickou podporu. Cením si toho, že jste mi podali pomyslnou pomocnou ruku.
Těším se až zase ja budu moci takhle pomoci někomu, kdo to bude potřebovat.

Celé toto forum skvělá věc a tímto děkuji jeho zakladatelům!

A hurá na grafy a na tu angličtinu............... ;)

A.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hanslama:
Rovněž potvrzuji, na VUT jede připojení bez problému (na tomtéž notebooku jako doma). Tzn. problém je UPC. Můžu se optat kde jsi našel tu neoficiální zprávu o výpadku jejich portu do zahraničí? Jsem týden bez dat a hodlám je začít otravovat co to půjde, tak ať mám maximum informací. Díky moc!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

masaryk: nahodou jsem narazil na kluka, ktery u UPC dela (zapojuje modemy). ovsem veskera komunikace probihala pres ICQ, takze nemuzu rucit za to, ze si me nedelal srandu. na 90% bych rekl, ze ne, byl schopny se podivat i na muj ucet u UPC a na nastaveni modemu. Verim mu, ale proto jsem napsal neofocialni. Sam jsem to, ale zacal resit primo s klientskym, takze by bylo fajn, kdyby jsi je taky oficialne pritlacil ke zdi, at tam nejsem sam s takovym zvlastnim pozadavkem sam. Cim vic nas bude, ti vice se bude UPC zajimat o to, kde je chyba. Dneska jsem stravil asi 30minut na telefonu s technikem s klientskeho a ten proste kroutil hlavou a rikal, ze to nechape, ale ze zjisti jake nastaveni maji na routerech a jestli nekde nedochazi k blokaci. O nejake poruse nerekl ani slovo.
Ten kluk z ICQ, kdyz se dival vcera na ten muj ucet apod. , tak taky kroutil hlavou a rikal, ze to neni mozne, nicmene nekam zavolal (pokud to nepredstiral) a pak mi napsal, ze maji poruchu, ze jim odesla spousta portu do zahranici. Ty porty jsem pochopil jako porty na switchi (ne jako jazz27, ktrey myslel doslova porty:) ci v racku nebo jak se tomu rika v nejake serverovne. Taky rikal ,ze se na tom dela a na mou otazku jaktoze to klientske nevi, cituji:
" lidi na TP toho moc neví... Já bych toho taky moc nevěděl, kdybych nevěděl kde se zeptat... "
Maji tam s prominutim bordel, moje mamka uz s nima mela taky neco do cineni a taky, prava ruka nevedela co dela leva.

Tak at to shrnu, oficialne mi nikdo nic nepotvrdil. Proto je prosim kontaktuj (pripadne kontaktujte jestli ma jeste nekdo podobne trable) a pritlac je ke zdi. Ja jim dal veskere dostupne informace, IP toho serveru, port, moji IP apod. Technik slibil, ze se znovu ozve.

DODATEK: a co me vcera dorazilo, ze ve 22,30 jsem se normalne pripojil a data stahl. Ten technik dneska naznacoval, ze muze byt treba rozsah adres v kterem jsem blokovan na tom serveru v USA. To ale vyvraci to me vcerejsi pripojeni.
Jinak ja jsem z Ostravy a ty asi z Brna, ze jo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Dvanacternik:

Ahoj Jakube,
už jsem psal odpověď jednou, ale uvedl jsem do příspěvku svůj mail, takže to neprošlo. O data bych samozřejmě zájem měl, ovšem vzhledem k velikosti to asi mailem nepůjde. Pokud bys to mohl dát na nějaký download server bylo by to ideální. Mám volný mail se stejným nickem ;), tak kdyby jsi mi mohl poslat link byl bych ti moc vděčný.

Díky a ať se daří

Zbyňa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hanslama, masaryk:
I já mohu potvrdit, že mi to asi tak týden také nejede. Mám UPC a jsem z Plzně. V pondělí je také zkusím.
Ale pokud to v Brně na jednom místě na UPC nejede a kousek vedle to na UPC jede, tak to je síla a nedovedu si představit, kde by byla chyba.
Jsem vám velice vděčný za jakékoli další info.
Je tu ještě někdo se stejným problémem nebo máme smůlu jen my tři v celé republice?

Olda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hanslama,

nedava to smysl ani jako TCP porty, ani jako porty na switchi.
TCP/UDP Porty proste odejit nemuzou a ke vsemu jenom nektere.

Porty na switchi sice odejit muzou, ale kdyz odejde port tak pocitac(sitove zarizeni) ztraci pripojeni do site uplne.

Pokusim si najit cas, projit si znovu prispevky kde popisujete svoje potize a udelat si na to LAB a par testu.

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jazz27

aha, tak to uz je za me technicke znalosti :( no ja uz zacinam byt vazne nastvany. navic mam pocit, ze to ma nejakou souvislost s timhle forem www.upczone.cz/viewtopic.php?t=2086
Ve strucnosti: spouste lidem nejedou torrenty a spekuluji, ze to UPC zaclo omezovat. Ze si UPC koupilo nejakou masinu ktera je schopna v realnem case analyzovat pakety a blokovat je. Proc by ale spojeni na server s historickymi daty byl vyhodnocen jako torrent, to nechapu.
Dneska jsem se byl schopen na Zen-Fire server pripojit a stahnout historicka data. Takze to bud spravili nebo fakt nevim. Uvidim zitra odpoledne.
Rad bych veril tomu klukovi, ze maji jen technicke problemy (byt to vysvetleni odbornikum pripada smesne) a klientske o tom nevi. Doufam, ze si jen neco nenamlouvam, uz jsem fakt zoufaly a chytam se kazde nadeje :( Od ledna jsem chtel zacit obchodat, ted mam novou smlouvu s UPC na 3 mesice min odber. Pokud to nepojede, tak snad budu muset zaridit O2, platit porad UPC :( Zivot neni jednoduchy, ale kdo rikal ze je ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...