Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

markon: Ano, jde tam obchodovat primo z grafu. Problem je napr. ten, ze neni mozne vlezt do obchodu s predem nastavenym SL a PT (to je soucast ATM, ktere v te ostre free verzi nejsou) a tak je potreba je doplnit pozdeji, tusim, ze nejdou ani nastavit jako OCO, takze kdyz se jeden vyplni, druhy se musi zrusit rucne apod.
Moc se s tim tedy obchodovat neda, ale treba to nekomu bude stacit. Ja to vydrzel asi tri dny ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím :)
Chci se zepta jaký máte dáný aktualní kontraktní měsíc na YM? jak zjistím v NJ který je aktualní kontraktní. Zkoušel jsem dnes dávat na 10.08, 11.08, 12.08 ale řijen a listopad vubec nenajedou. a 12 měsíc je neobchodovatelný kvůli volume. asi primitivní dotaz. ale demoval jsem u xtb a tam sem to nemušel řešit tak ted nevím. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

jkr Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ja jedu u AMP futures ,da se rici ze je to z 99%
> shodny broker jako Mirus ,range,volume grafy
> naprosto v pohode ,da se obchodovat jakykoliv
> system zalozeny na techto alternativnich
> grafech,coz se napr o IB rici neda....


Naozaj tam idu volume grafy? Testujem Mirus (Zen-fire+Ninjatrader), maju vynikajuce data a rychlost. Ked si ale v Ninjatraderi chcem zobrazit volume graf, ponuka je prazdna.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny,
pokud se nekdo trapi s pripojenim k ZenFire pote co vse nastavil podle navodu a na obrazovce se mu po pripojeni stale objevuje jen tato hlaska:"Login failed: Please check your account connection parameters and your internet connection", muze to byt tim, ze jste prihlasovaci jmeno a heslo zkopirovali z jimi zaslaneho navodu....tzn. pokud ma nekdo tento problem, zkuste heslo a prihlasovaci heslo prepsat RUCNE....
Ja jsem se s touto kravinou dost natrapil...tak jestli to nekomu pomuze...
JGB

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...