Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Sonny1:
Jasné, trpezlivosť ruže prináša, obzvlášť v tradingu... Náš prípad je jasne ojedinelý, ale ten môj prípad je zrejme jeden z tisíc... 18 dní bez schválenia účtu a to som vyplnil registráciu presne ako všetci v tomto vlákne. Všetkým, ktorým sa to podarilo za krátku dobu a bez problémov, prajem s Mirusom veľa šťastia a na začiatok čo najnižší drawdown :)
Kým prispejem do vlákna "Muj první obchod" si ešte chvílku počkám...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Sonny1:

to by sa stal malý zázrak, keby mi ju po 20-tich dňoch potvrdili... :S Prestal som ich riešiť, včera som spravil registráciu u AMP - dorman, za pár hodín mi prišiel mail, že môžem fundovať účet - takto nejako som si to predstavoval u Mirusu (tu) Takže miesto účtu vedeného v Londýne, mám účet v Chicagu... Síce s horšími komisiami a poplatkami za prevody, ale inak to zrejme nešlo....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hm, no tak to ma mrzi. Na druhej strane ta odozva od AMP futures je neskutocna (tu) Komisie aj tak nie su najdolezitejsia vec v tradingu, takze myslim, ze mozes byt spokojny. Ale ta rychlost mi aj tak nejde do hlavy ;)
Takze gratulujem k otvoreniu uctu, a uz iba nafundovat ucet....ja som robil prevod v piatok, tak uvidime, kto bude rychlejsi :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim panove

mate tiez problem s datami ako ja? uz druhy den po sebe mi chodia vadne data a stalo ma to kvoli nim straty. mam signal a ked dam reload historical data tak je to celkom ine a signal by tam nebol. uz ma s tym vazne stvu. vie aspon niekto kde moze byt problem? tie sviecky vyzeraju ianc, cci vyzera inac, swingy su inde, takto sa obchodovat neda !
dakujem,,,,

PS.. ak toto nejde opravit, ja menim brokera a radsej si zacvakam za normalne data, kde nebudu taketo anomalie.

marko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marko99999:

s načtením dat sem měl dnes taky problém,ale po 10-ti min mi nejdřív naskočila dnešní seance a po reloaded datech i včerejší od doby kdy sem vypnul pc. Několikrát sem restartoval pc, pak mi na po 3. data naskočila, když sem dal v contrlo center - tools - options - misc - repair DB....při tomto postupu nesmíš být napojen na data.

jinak jestli ti mohu dát radu, tak nikdy neobchoduj, když nemáš dobře načtené data, protože je jasný, že se ti bude indikátor vykreslovat (a dávat signály) jiné, než když budeš mít načteny všechny data!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no nie,, ja mal dobre nacitane data, od sameho zaciatku dna, ,,, a ako mam vediet ze mi prave vykresluje spatne data? toto co uvadzas, to viem ze existuje, ale to nebol moj pripad,,,, ked nemam data tak to vobec neobchodujem, ale dneska som ich mal, boli nacitane od rana, a ked dam reload, su cele ine? tak to je mi vsetko k nicom, cely backtest, a aj vsetko.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Musim potrvdit co pise marko99999, ty data se opravdu skoro na kazde svici o 1-2ticku lisi, takze fakt nema cenu delat backtest na ty data a pak obchodovat to natestovane, nebot se obchoduji jine data.
Me pripada ze pri reload historical data me poskytovatel dat posle orezana data o sum, ktera pak s realnymi data nesedi.

Tento problem je u vsech brokeru, nebo to je jen problem Zen-Fire?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...