Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdar všem,

díky všem , kteří plní vlákno podstatnými a smysluplnými informacemi ohledně založení účtu a jeho následnému fundování. Pokud jde o následné ovládání i to zde je velmi dobře popsané. Před několika málo minutami jsem obdržel od svého brokera info , že je vše OK.
Trochu ze široka.
Kdysi, před mnoha měsíci, mi YAX ,na jednu z mých prvotních otázek ohledně nastavení NT, utřel a nastartoval tak proces, kdy, chci-li něco vědět musím nejprve číst a teprve po té se tázat. Prošel jsem , proto nejprve příslušná vlákna a ku podivu se skutečně vše dozvěděl. Jen asi ve třech případech jsem s musel nechat poučit novými , necitovanými informacemi.
Podstatné.
Během pročítání jsem získal i zdánlivě nepodstané informace, které mi v pozdějším čase pomohli vyjít z toho kruhu nevědomí kam dál. Na začátek. Díky YAX.

Proto pokud mohu požádat a doporučit všem, kteří hledají informace, hledejte a naleznete daleko víc než jen pouhou odpověď na tu konkrétní otázku.
Toliko k nesmyslně opakovaným dotazům.

Protože jsem celé vlákno prošel , vím, že toto se zde ještě nezmínilo a proto žádám o názory. Můj broker mi , předpokládám, že omylem zaslal v jedné z odpovědí i osobní informace jiného tradera z Nizozemska ( account name, account number ) . Toto považuji za velice zásadní pochybení a proto mne zajímá jak by jste s tímto naložili?
Prozatím to bude v obecné rovině, později uvidím dle následných kroků.
Předem díky za reakce.
L.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím posílám peníze do GB. Přes českou spořitelnu servis24.

Název učtu přijemce

Název : Bank of america
Ulice : 5 canada square
Město: London E15 5AQ
Země: Velká Britanie

Banka přijemce
BIC(SWIFT) kód : BOFAGB22
Země: Velká Britanie

Mám to správně? nebo název učtu přijemce má být ta adresa do Ameriky, Chicago atd. ? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to P.i.e.t.r.o._l:

muj nazor je, ze v detailech platby uvadis banku, kam to posilas. IBAN je dulezity. Americka adresa vlastnika uctu zrejme neni dulezita. Treba pomuzou udaje z me platby, pres CS/ Servis 24 do GB:

59 Příjemce
Číslo účtu příjemce GB49BOFA16505032571110
Název účtu příjemce
Název Rosenthal Collins Group LLC
Ulice
Město London
Země Velká Británie

57 Banka příjemce
BIC (SWIFT) kód BOFAGB22 Clearingový kód
Název
Ulice
Město
Další
Země Velká Británie

Hezky den!
Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
chci se zeptat na něco ohledně dat Zen-Fire. Každý den, po skončení obchodování si udělám screen obchodu. Přišel jsem na to, že mi vykreslené svíčky nesedí stejně, jako předcházející den. Svíčky jsou stejně dlouhé, ale na některých z nich jsou open a close ceny různé. Vím, že se to tady řešilo, určitě je problém se systémovým časem. Podle návodu tady jsem si v registrech nastavil automatické seřizování času každý den, v grafech mám nastaven displey update interval na 0. Problém je v tom, že nevím, co je správně, open a close ceny na svíčkách jsou jistě pro většinu tradrů důležité.
Poradí někdo?
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavel K.

Napsalo mi to toto : Rejected: Order price is outside bands Difference between stop and limit price is larger than banding value of 2400.0 using delta 1.00.

Google překlad : Zamítnuty: Objednávka cena je mimo pásma Rozdíl mezi stopem a limitní cena je větší než hodnota 2400,0 páskování pomocí delta 1.00.

Tak nevím co to přesně znamená. a proč se musí psát akorát u stop limitu přesná nakupní cena když stejně jde poté příkaz posouvat? Díky za odpověd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...