Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Dobrý den.

Měl bych jednu otázku týkající se historických dat. Pokud se nepletu, tak IF poskytuje historická data. Mě osobně se jedná o data TF a ES. Bohužel neznám zkratky předcházejících období. Jestliže TF pro toto období se jmenuje TFH9, jak se jmenuje TF pro minulé období? Dáji se tyto zkratky někde najít? Popřípadě nějak jednodušeji stáhnout všechna historická data najednou? Používam sierru chart.

Děkuju

Z.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

U infinity(TransAct) je to vzdy TF+kod mesice+rok(posledni dve cislice)
kody mesicu:
March-H
June-M
September-U
December-Z

tzn predchazejici bude TF s expiraci v prosinci 2008, tzn:

TFZ8 - a to je prvni kontraktni mesic e-miny russel2000 pod ICE!

Podobne tak pro ES, jedno jaky charting software pouzivate dulezite je kodovni poskytovatele dat, vyse zminene plati pro TransAct.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Smím se zeptat, proč chceš mít účet v Euro?
Předpokládám, že máš účet v dolarech a chceš si založit ještě jeden v Euro pro obchodování evropských trhů.
Takhle oddělené účty přináší nějaké výhody? Obchodovat Evropu jde přeci i z dolarového účtu.

Vím ale, že když TA podle aktuálního kurzu měny převádí, že to není příliš šťastné.
Účet se mnohdy stává velice nepřehledný a člověk ztrácí přehled za co si TA strhli jaké poplatky apod.
Je to z tohoto důvodu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ouklend:
práve že zatiaľ žiadny účet nemám, u infinity (resp. TA) idem fundovať prvý krát.
Išlo mi o to, aby som nestrácal peniaze pri nejakej výraznej kurzovej zmene EUR/USD (keď už teraz máme to euro) ale na druhej strane sa obávam toho ako píšeš, že by sa stal účet neprehľadný.

Obchodovať plánujem len YM, prípadne TF. Ako som písal vyššie, obávam sa len straty pri výraznej zmene kurzu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Jano:

nejsem si jistý, ale ta ztráta může nastat ikdyž budeš mít účet v Euro, protože ti to stejně bude TA převádět s dolarového výdělku ...
u více kontraktů to může být skutečně markantní částka ...

podle mě bych to pochopil, že to má nějaký smysl, pokud by jsi chtěl obchodovat Evropu. nevýhodnému kurzu mezi USD/Euro takto podle mého neunikneš ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...