Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

jenaL:
všetky verzie do 381 sa nedokážu vôbec pripojiť (..Will reconnect to the server in 5 seconds..), verzie 382 - 389 majú problém ktorý som písal vyššie (Symbol is inaccessible), 390 a vyššie tak isto nefungujú. Túto hlášku som si ale nezapamätal. Teraz nemám notebook pri sebe.
Ešte som neskúšal novú v401, doma skúsim aj túto.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Ouklend,

cislo ktere jsi zverejnil, je minimalne prijemne v tom, ze na nem funguje nocni smena, na zadne jine jsem se v 10:00 CET nedovolal (VoiceMail nepocitam :), zlobila me platforma hlaskou, ze nelze odeslat Limit prikaz, i po restartu se odesilal stale dokola, po jejich intervenci to ustalo.

Zdravim,

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Ouklend

Cislo si pisu na papirek a nalepim vedle pocitace. Ale musim priznat, ze doufam, ze ho nikdy nepouziju. Abych rekl pravdu, tak zase takovy speaker nejsem, abych jen tak zavolal na hlep linku a tahal z nich informace. Byt tam jina jazykova podpora, tak mozna:)

Presto moc dekuju a az se mi (snad nikdy:) nekdy stane, ze to touto formou budu muset udelat, slibuju, ze se podelim o zkusenosti:)

Vsem preji uspesne obchodovani.

Zhymll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takže som skúsil všetky možné dostupné verzie sierry a nefungujú.

Môžem notebook bez obáv zaniesť do servisu? Nemusím sa obávať, že ak nechám zadané prístupové heslá v Sierre a pripojenie k TransActu, že mi náhodou cez platformu v servise zadajú nejaký príkaz brokerovi?

A naposledy, len pre istotu.. Ku obchodovaniu u infinity potrebujem Sierru level 3?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jano:

já kdybych nesl NB do servisu, tak bych tam nenechával vůbec žádná data. nikdy nevíš, kdo se k nim může dostat. a stejně si myslím, že první co udělají, tak přeinstalují Win a o data tak stejně přijdeš. prvně budou myslím řešit softw a poté až hardw. já osobně si veškeré instalace dělám sám a hardwarová chyba to nebude, když ti jde vše ostatní.

já bych veškerý soft týkající se obchodování vymazal a pořádně pročistil NB a pak to zkusil na novo. musí to šlapat ... já mám visty a vše jede OK ... normálně upgraduju atd. ...

ano. pro Infi potřebuješ SCH level 3.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ouklend:
Tak chvíľu vyzeralo, že to pôjde. Odinštaloval som z notebooku Key Scrambler, No Script, chvíľu všetko bežalo, až kým som počítač reštartoval. Teraz som znova na začiatku.

Zjatra ho vezmem do práce a skúsim sa naň pozrieť s kolegom. Dúfam, že mi dovtedy "nespadne" náhodou na zem..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ouklend, jenaL:
takže nejako sa mi to v noci podarilo rozbehať, zatiaľ teda Sierra funguje ako má, ale aj tak nie som celkom spokojný, pretože pokiaľ viem neurobil som žiadny zásah v nastaveniach. Poslal som e-mail Stephenovi a SC Supportu s logom a nastaveniemi a obaja mi odpísali, že je všetko správne a problém bude u mňa v počítači. Odinštaloval som štyri programy, jeden som musel nainštalovať späť, pretože to bol nejaký ovládač hardwaru. Odvtedy Sierra beží aj po niekoľkých reštartoch počítača. Tak snáď to takto aj zostane.
Vďaka za Vaše rady a trpezlivosť.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, tak po týždni som tu s ďalším dotazom.
Na posledy sa nám podarilo Sierru rozhýbať spolu s TA a Sierra supportom. Dnes pre zmenu sa mi vôbec nedá otvoriť program InfinityAT. Zadám username, password, account, po stlačení OK sa mi zobrazí len žltý trojuholník s tlačítkom OK, ak ho stlačím znova mi zostane zobrazené prihlasovacie okno.
Ak však stlačím cancel zobrazí sa hláška programu windows "Program Trader MFC Application prestal pracovať".

Obrátil som sa na Stephena, potom sa pýtal či používam bezdrôtové pripojenie a povedal, že to bude tým. Mám si vraj zaobstarať korektné pripojenie.
Zatiaľ mi InfinityAT bežal vždy bez problémov. Môže to byť naozaj týmto?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojky všem! tak jsem se přidala mezi Vás - odcházim od IB a včera jsem si založila demo u infinity ať se to nějak naučim a pak tam převedu peníze.

Dneska zápasim s propojením Sierry. Problém mi přijde podobný jako tady popisuje Jano.

přes hlášku v Log: jsem pochopila že se jedná o problém s Error Accessing GateKeeper tento problém je na www.sierrachart... zmíněň že to neni nic divnýho ale jediný jejich vysvětlení je že mám kontaktovat transact :o(
- jinak mi to píše že jsem připojená ale to připojení je právě nefunkční a v rohu je to blbý nízký číslo :o( DF:0 ST:0

můžu se zeptat jestli měl taky někdo podobný problém? určitě to bude s platformou?! já ji totiž jen nainstalovala a zapnula a v nastavení se vůbec neštrachala - asi bych ani nepřišla na to co přenastavit :o( - jinak já tu sierru spustila z platformy - na předchozích stránkách jsem viděla že jste tu psali že pouštíte nejdřív sierru a pak z ní platformu - můžu se zeptat jak na to?

Předem moc dík - alespoň za odkaz kam se spíš obrátit s mým dotazem. myslim že to bude prkotina a tak se mi nechtělo zatím psát na nějaký help sierry nebo transactu :o(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Veroniko.

Problém jaký tu popisuješ a jaký popisuje Jano jsem snad nikdy neměl, a to jsem SCH a platformu přeinstalovával společně s reinstalací PC a Windows několikrát.

Mám SCH verzi 366 a upgraduji na vyšší verzi, jakmile mě k tomu vyzve hláška v Logu a jakmile k tomu najdu trochu času.

SCH standartně v drtivé většině pouštím z platformy. Novější verze SCH, tedy i ta má 366 to umí i naopak. Spustíš SCH a v záložce obchodování je předposlední příkaz spustit TRANSACT.

SCH musíš mít na TRANSACT nastavenou, jinak se to k TA nepřipojí a grafy nebudou funkční. To nastavení provedeš nejjednodušeji přes tlačítko " SET " v příkazovém řádku SCH. To platí ale jen pokud máš založený účet. Demo, které máš stažené a které funguje 30 dní se k TA připojí automaticky.

Je tam ale ještě jedna podmínka. Při registraci pro demo, ti přijde i odkaz na nejnovější verzi SCH. Po jejím stažení a instalaci se tato nainstaluje do adresáře C: Program Files\Yes Trader\Sierra Chart.

Pokud používáš svou standartně nainstalovanou SCH, tak ti to fungovat nebude. Musíš mít SCH nainstalovanou podle výše zadané cesty ...

Ouklend

P.S.: Přihodím screen nastavení SCH pro propojení s TA ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...