Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Gordon Napsal:
-------------------------------------------------------
a jeste jednavec by byla fajn ale bohuzel
> sierra ji zatim neposkytuje a to je automaticke
> vykreslovani hodnoty..myslim cary podobne TL u
> swingu, jako to ma zase NT. pokud budete nekdo
> vedet kde a jak a s kym to prodiskutovat tak to
> udelejte nebo dejte vedet.
> diky at se dari

Nerozumim tomu automtickemu vykresleni hodnoty. Co tim myslite?


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny v tomhle vlákně.

Jako asi většina co zde přispívá, jsem se též rozhodl pomaličku přejít k založení brockera. Podle přečtení vláken ohledně této záležitosti jsem se na začátek rozhodl pro Infinity. Kontaktoval jsem Steva a teď řeším vyplňování formulářů. Nutno podotknout, že s tím mám dost problém a některé formuláře my byly zamítnuty. Steve mi z části pomohl některé chyby odstranit, nicméně pořád to není ono. Prostě tomu nerozumím:) A nevím co kde vyplnit, či co tam napsat. Jelikož již to všichni máte za sebou, rád bych požádal někoho o on-line konzultaci. Byl by ochoten mi někdo prosím věnovat pár minut sevého času? Pokud ano, naleznete mě pod nickem Zhymll jak na icq tak i skype. Děkuji za pochopení.

Ať se daří

Zbynek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nate Stronge
Skype: nate.at.zaner
Licencovaného Account Executive
V Zaner Skupina

V Infinity AT platform jako většina víte, je označená jako verze s Transact AT. Je to stejné, jako ZanerDayTrader. Uživatelé by neměly být vystaveny veškeré rozdíly mezi živými a demo data vysílání. Také nejatraktivnější věc o ZanerDayTrader je $ 500 rozpětí. Jako zprostředkovatel, jsem nikdy neviděl, aby někdo, kdo peníze spekulace o tom, že velmi.

Mějte na paměti, nejvíce futures se ztrácejí peníze.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

popravde aby doshli takove univerzalnosti jakou ma sierra aby presvedcili zakazniky aby pouzivali jejich soft a kvuli tomu si vice lidi otevrelo ucet to by muselo byt tedy neco...sierra ma jednu obrovskou vyhodu i proti jinym softum, clovek si tam udela co se mu zalibi a co si neudela o to poprosi a v dalsi verzi to je viz Bill williams indikatory nebo range bar counter atd.... Kam se hrabe kuprikladu nabliskany Ninja trader kde si clovek nemuze urcit ani takovou blbost jako je vertikalni scale grafu. Priznam se ze me ego uz nekolikrat napadlo ze bych treba zmenil software a zjistil co to znamena sofitstikovanejsi tradestation, ale tam se ptaji uz roky na takovou prkotinu jako range bars a zatim nic...a ja testuji pouze rucne, takze dekuji nechci...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes som dostal od Stephena e-mail - fundovanie live účtu.

Prosím vás mám ešte pár otázok ohľadne live u Infinity:
1. pri zakladaní live account sa musím registrovať znova aj u Infinity, alebo vyplním len formuláre v Trans Acte a pre Infinity stačí prvá registrácia (tá keď som registroval demo účet)?
2. po fundovaní účtu mi platforma (infinity charts na ktorej som testoval demo) začne fungovať sama, alebo sa tam ešte niečo mení v nastaveniach (prihlasovacie meno, heslo a p.)?
3. nikde som zatiaľ nevypĺňal (nakoniec Trans Act to ani nemá prečo zaujímať) akú platformu budem používať, ako za ňu budem platiť, či mi platbu budú strhávať s obch. účtu, alebo ju budem platiť prevodom. Rieši sa to až keď k tomu príde alebo po fundovaní účtu? Alebo sa to nerieši vôbec a platbu automaticky stiahnu z obchodného účtu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


jano,

1. nemusis se znovu registrovat u infinity - v pripade problemu jsem to konzultoval pres skype se Stephanem
2. zalezi jakou platformu pouzivas, v pripade sierry zadavas prihlasovaci udaje pro sierru a jen si urcis tok dat z infinity
3. zase zalezi jakou platformu pouzivas - strhavani platby za sierru jsem dohadoval se Stephanem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...